Filtry

Kategorie

Lista produktów producenta: Suavinex

Suavinex – smoczki, akcesoria do jedzenia i picia dla dzieci i niemowląt


Jeżeli poszukują Państwo sprawdzonych, wykonanych z bezpiecznych dla dzieci, wysokogatunkowych tworzyw butelek, smoczków, akcesoriów do jedzenia i innych akcesoriów, zachęcamy do poznania asortymentu przygotowanego przez markę Suavinex, który oferuje nasz sklep internetowy. Wśród wielu interesujących  propozycji znajdą Państwo bardzo dużo rodzajów butelek o różnej pojemności, które zostały zaprojektowane w nowoczesny i przemyślany sposób. Produkty marki Suavinex to wyroby najwyższej jakości, które cechują się ogromną funkcjonalnością, a także designerskim wyglądem. Wśród mnóstwa różnorodnych propozycji na pewno znajdą Państwo wariant doskonały dla siebie. Wśród artykułów znajdą Państwo między innymi bidony idealnie sprawdzające się podczas zajęć sportowych lub spacerów, a także typowe butelki przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Produkty nie zawierają BPA, łatwo się czyszczą i są niezwykle trwałe. W ofercie firma posiada również smoczki (smoczki ortodontyczne, anatomiczne, standardowe i inne). Wszystkie produkty cechują się designem, który jest wyjątkowy dzięki zaangażowaniu niszowych projektantów. Zapraszamy do bliższego poznania propozycji, które są dostępne w naszym sklepie internetowym i wybrania artykułu idealnego dla Państwa pociechy. 


 


Smoczki Suavinex


Smoczki Suavinex wykonane są z bardzo dużą dbałości i zaprojektowane tak, by nie tylko uspakajać malucha, ale także wspierać niemowlęta i dzieci w prawidłowym rozwoju aparatu mówienia. Temu właśnie służy Suavinex smoczek anatomiczny nazywany również smoczkiem ortodontycznym. Duże znaczenie ma jego kształt – charakteryzuje się spłaszczoną dolną powierzchnią i wygiętą ku górze górną powierzchnią. Smoczek autonomiczny polecany jest przez logopedów i ortodontów, ponieważ niweluje powstawanie wad zgryzu, dopasowując się do buzi dziecka. W naszej ofercie znajdą Państwo anatomiczne smoczki Suavinex wykonane z miękkiego lateksu bądź silikonu. Razem ze smoczkiem można kupić przydatne akcesoria – np. klipsy do smoczka z łańcuszkiem lub pojemniczki na smoczek.


 


Butelki Suavinex


Butelki do karmienia dzieci i niemowląt to niezwykle ważne akcesoria. Zapewniają niezbędne bezpieczeństwo i komfort podczas karmienia. Butelki Suavinex w najwyższym stopniu spełniają te wymagania. Rodzaj butelki i smoczka dopasować można do swoich potrzeb i wieku dziecka. Znajdziemy tu chociażby butelki ze smoczkami okrągłymi i anatomicznymi w wielu kolorach, kształtach i pojemnościach, butelki wolno- lub średnioprzepływowe, a także trójprzepływowe pozwalające na samodzielną regulację prędkości przepływu pokarmu. 


 


Kubek niekapek Suavinex


Kiedy dziecko samodzielnie zaczyna pić, doskonałym akcesorium będzie kubek niekapek. Kubek ułatwia bezpieczną naukę picia. Zaprojektowany jest tak, by pasować do małych rączek dziecka i zapewnić mu niezbędny komfort podczas korzystania z niego.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 148 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 148 elementów

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.