Dlaczego my

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Świetnie dobrana, szeroka i wysokiej jakości unikalna oferta

Nasze sklepy wyróżnia spójna oferta w obszarze zdrowia (ergonomia stanowiska pracy), wyposażenia biurowego wysokiej jakości oraz artykułów dziecięcych

  • Sklep 4kidspoint.pl Salon dziecięcy online z wysokiej jakości zabawkami i artykułami dziecięcymi!
  • Sklep ErgoPoint.com.pl znajdziesz tu prawdopodobnie największy w kraju wybór produktów ergonomicznych, prozdrowotnych i wyposażenia biur! Stwórz zdrowe i komfortowe miejsce pracy i nauki!

Zaufały nam dziesiątki tysięcy Klientów

Posiadamy dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów. Jesteśmy wysoko oceniani przez Klientów - niemal 100% ocen pozytywnych po przeprowadzonych transakcjach. Działamy i legalnie płacimy podatki w Polsce. Wierzymy w etyczne prowadzenie biznesu. Kupując w naszej sieci sklepów możesz nam w 100% zaufać.

Doskonała relacja ceny do jakości produktów

W ofercie sklepów ErgoPoint.com.pl i 4kidsPoint.pl znajdziesz produkty znanych światowych marek i renomowanych krajowych producentów. Wszystkie produkty wysokiej jakości i w korzystnych cenach.

Darmowa dostawa już od … 😊

Każde zamówienie na kwotę 350 zł brutto i wyżej złożone w ErgoPoint.com.pl jest wysyłane na nasz koszt (darmowa dostawa nie obejmuje przedmiotów ponadgabarytowych jak maty pod krzesła). W przypadku zamówień w sklepie 4kidspoint.pl już zamówienia powyżej 299 zł wysyłane są na nasz koszt.

Bezpieczeństwo zakupów

Posiadamy certyfikat SSL, co oznacza, że realizacja zamówienia jest objęta szyfrowanym połączeniem HTTPS, dzięki czemu masz pewność, że podane przez Ciebie dane są w 100% bezpieczne.

Zwrot zamówienia 14 dni

Jeśli zakupisz u nas produkt, który jednak nie będzie Ci odpowiadał, to w terminie do 14 dni możesz zwrócić go bez podania przyczyny.

Dogodne warunki płatności

Wydłużony termin płatności oferujemy dla administracji rządowej i samorządowej. Wydłużony termin płatności również dla przedsiębiorców, którzy dokonują zakupów po raz kolejny.