Wyślij prezent na specjalne okazje

Czy poszukujesz idealnego prezentu dla dziecka lub przyszłych rodziców, który sprawi im radość przy okazji ważnej uroczystości? Przygotuj niespodziankę, nie będąc obecnym osobiście, dzięki naszemu sklepowi 4kidspoint.pl.

Nasza oferta jest zróżnicowana, a gabaryty produktów różnią się, więc nie zapewniamy standardowego pakowania na prezent. Mimo to, możemy zapewnić, że każde zamówienie jest pakowane z najwyższą starannością i odpowiednio zabezpieczone, aby dotarło w idealnym stanie. Nie umieszczamy również informacji o cenach na zakupionych artykułach.

Jak złożyć zamówienie na prezent?

Zamówienie można złożyć, wpisując w “adresie dostawy” dane osoby, której chcesz podarować upominek.

Prosimy o dodanie w uwagach informacji, że jest to prezent dla dziecka lub przyszłych rodziców, oraz o podanie swojego numeru telefonu na wypadek potrzeby kontaktu. Potwierdzenie zakupu zostanie wysłane na Twój adres e-mailowy.

Jeśli chciałbyś, abyśmy dołączyli personalne życzenia, daj nam znać w komentarzach. Życzenia zostaną pięknie przedstawione na specjalnie wybranej kartce z naszej oferty. Oferujemy również możliwość zakupu uroczych kartek i toreb prezentowych, na których także możemy umieścić życzenia.

NIE MASZ POMYSŁU NA PREZENT? Nie szkodzi, zaproponuj swoim najbliższym kartę podarunkową na zakupy do naszego sklepu.