Jak wspomagać naukę czytania?

Przeczytaj więcej tym jak wspierać naukę czytania swojego dziecka wykorzystując różnego rodzaju zabawki dla dzieci. Zainspiruj się naszymi propozycjami. Dowiedz się więcej!

Małe dziecko ma stałą potrzebę poszerzania swoich umiejętności i zdobywania nowej wiedzy. Na pewnym etapie dorastania przychodzi czas na poznanie pierwszych literek. Warto jest zatem pomóc dziecku w nauce poprzez wspólną zabawę.

Na rynku dostępnych jest szereg zabawek i gier, które mają za zadanie uczyć oraz bawić. Każde dziecko jest jednak inne, dlatego za nim zdecydujesz się na jedną z pomocy naukowych, przemyśl to i dostosuj do własnego malucha, biorąc pod uwagę jego wiek, zdolności i ulubioną formę rozrywki.

Książka dla dzieci Moje pierwsze ABC Abecadło wydawnictwa Smart Books

SMART BOOKS MOJE PIERWSZE ABC ABECADŁO

Kolorowa książeczka przeznaczona jest dla najmłodszych już od pierwszych miesięcy życia. Wyjątkowa książeczka dla dzieci z serii Moje pierwsze ABC Abecadło, w której maluszek będzie poznawał i zapamiętywał słowa zaczynające się od liter polskiego alfabetu.

Książeczka podzielona została na różne działy, które pozwolą na przyswojenie sobie dziecku ponad 100 różnych słów i pojęć. Książeczka dla dzieci Moje pierwsze ABC Abecadło zarówno uczy, rozwija i bawi.

Maluch ma możliwość ćwiczenia spostrzegawczości, uczy się poprawnej wymowy, wzbogaca swój zasób słów oraz wiedzę o otaczającym go świecie.

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę!

Alfabet polski pisany + cyfry Pilch

PILCH NAUKA PISANIA ALFABET POLSKI PISANY + CYFRY

 

 

Niezawodne są również klasyczne tabliczki z literkami i cyferkami.

Alfabet polski pisany + cyfry Pilch to zestaw 88 płytek z cyframi i literkami, zapakowanych w estetyczne, drewniane opakowanie.

Można wykorzystywać je do wielu zabaw edukacyjnych.

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę!

 

 

Tablica magnetyczna - znikopis i wiele innych propozycji

JANOD TABLICA DLA DZIECKA Z MAGNESAMI W WALIZCE 4 W 1

Jeśli masz w domu artystę, który uwielbia pisać oraz malować, ale nie chcesz oglądać jego prac na świeżo malowanych ścianach i nowych meblach to koniecznie wyposaż go w tablicę magnetyczną.

Magnetyczna walizeczka 4w1 Janod poprzez swój wygodny kształt oraz wielkość sprawdzi w domu, ale również podróży. Dziecko ma dowolne możliwości zabawy: malowanie oraz rysowanie kredą, mocowanie na tablicy magnesów i pisanie dołączonym mazakiem, a także tworzenie obrazów na znikopisie.

Kiedy jednak zależy Ci na zabawce dużych rozmiarów, przeznaczonej do użytku domowego to w tej roli sprawdzi się Tablica 3 w 1 Janod. Jest to tablica stojąca, którą można oprzeć o dowolny mebel, bądź ścianę.

Jest idealna dla nieco starszych dzieci. W zestawie znajduje się 26 literek, kreda, pisak, gąbeczka do ścierania oraz pojemnik na akcesoria.

Inne tablice magnetyczne, które też mogą Cię zainteresować.
Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę!

JANOD TABLICA DLA DZIECKA Z MAGNESAMI W WALIZCE 4 W 1 B.TOYS ZNIKOPIS DLA DZIECI DJECO MAGNETYCZNA TABLICA AUZOU TABLICA MAGNETYCZNA DWUSTRONNA DO PISANIA JANOD MAGNETYCZNA WALIZECZKA TABLICA DLA DZIECKA DWUSTRONNA 4 W 1

Pozostałe zabawki dla dzieci, które pomogą dziecku w nauce alfabetu.
Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę!

NASZA KSIĘGARNIA LITERKOWA KSIĄŻKA CZUCZ KSIĄŻECZKA DO KOLOROWANIA I UKŁADANKA 2 W 1 MAŁA AKADEMIA LITERKI B. TOYS PUZZLE DREWNIANE UKŁADANKA LITERKI

Powiązane artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Powiązane kategorie:

 

 


Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed opublikowaniem

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.