Filtry

Niania elektroniczna

W dzisiejszym zagonionym świecie nie zawsze masz możliwość być przy swoim dziecku przez cały czas. Na szczęście, dzięki najnowszej technologii nie musisz już co chwilę przerywać swoich codziennych obowiązków, aby sprawdzić, co dzieje się i co robi Twoja pociecha. Elektroniczna niania to urządzenie, które umożliwia utrzymywanie kontaktu słuchowego z dzieckiem znajdującym się w innym pomieszczeniu i poza zasięgiem naszego wzroku. Najczęściej nianie elektroniczne działają na zasadzie krótkofalówki, reagując na dźwięk dochodzący z pokoju dziecka. Najprostsze rozwiązania tego typu to zestaw dwóch urządzeń, a mianowicie stacji nadawczej, znajdującej się w pokoju dziecka, oraz odbiornika używanego przez rodziców.  Dzięki nim szybko usłyszysz, czy Twoje dziecko się obudziło. Elektroniczna niania to doskonałe rozwiązanie szczególnie w dużych powierzchniowo domach, gdzie podczas drzemki dziecka znajdujesz się w innym pomieszczeniu i nie jesteś w stanie usłyszeć jego płaczu. Nasze produkty działają w oparciu o odpowiednie częstotliwości, co eliminuje ryzyko wystąpienia jakichkolwiek zakłóceń wywołanych przez inne urządzenia znajdujące się w Twoim domu.

Niania elektroniczna z kamerą

Obecnie na rynku dostępne są różnego rodzaju elektroniczne nianie, oferujące rozmaite możliwości ich działania. Dziś sama emisja dźwięku za pośrednictwem tych urządzeń to dla wielu rodziców zdecydowanie za mało, aby mogli mieć pewność, że z ich dzieckiem jest wszystko w porządku. Dobrym rozwiązaniem w takim przypadku jest elektroniczna niania z kamerą, którą można zamontować na łóżeczku dziecka. Dzięki niej na swoim odbiorniku otrzymasz nie tylko dźwięk, ale również obraz w czasie rzeczywistym z pokoju dziecięcego. Nasze urządzenia wyposażone w kamerkę pozwala na śledzenie zachowania dziecka również w ciemności podczas jego nocnego odpoczynku. Oferowane elektroniczne nianie z kamerką to najwyższa jakość wykonania oraz zastosowanie najnowszych technologii bezprzewodowych. Dostępne przenośne systemy monitoringu uzbrojone w technologię cyfrową mogą działać w zakresie nawet kilkuset metrów, co da Ci spokój oraz komfort życia z dala od swojego dziecka.

Niania elektroniczna jaką wybrać?

To, jaką elektroniczną nianię wybrać i czy w ogóle korzystać z takiego rozwiązania, będzie zależeć przede wszystkim od tego, gdzie Twoja pociecha sypia. Jeżeli jest to pokój tuż obok Twojej sypialni, to z dużą dozą prawdopodobieństwa usłyszysz jego płacz przy otwartych drzwiach. Jednak warto się zastanowić w tym przypadku nad kupnem odpowiedniego urządzenia dla świętego spokoju. Na pewno elektroniczna niania będzie niezbędna, gdy pokój dziecka znajduje się nieco dalej od Twojej sypialni.

Oprócz standardowych urządzeń monitorujących, najpopularniejszymi obecnie rozwiązaniami są elektroniczne nianie z kamerką, pozwalające nie tylko na odbiór dźwięku, ale również obrazu z pokoju dziecięcego. Dobrym rozwiązaniem są również urządzenia z funkcją monitorowania oddechu dziecka. Tego typu nianie kontrolują oddech dziecka za pomocą dysków sensorowych wkładanych pod materac łóżeczka. Są one niemal natychmiast poinformować rodziców o zatrzymaniu oddechu malucha, zapobiegając np. ryzyku pojawienia się tzw. syndromu nagłej śmierci łóżeczkowej. W naszej ofercie znajdziesz również elektroniczne nianie wyposażone w funkcje kołysanki, zegara, termometru mierzącego temperaturę powietrza w pokoju czy też pagera, za pomocą którego szybko zlokalizujesz swoje urządzenia.

Elektroniczne nianie 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.