ZWROTY

14 dni na zwrot towaru

Pragniemy by nasi Klienci wiedzieli, że zakupy u nas są bezpieczne. Dlatego, będąc Konsumentem lub Przedsiębiorcą Indywidualnym, jeśli zakupisz produkt, który Ci nie będzie odpowiadał masz możliwość odstąpienia od umowy w terminie 14 dni bez podania przyczyn. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie sprzedaży.

1. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy

Jak złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy ?

Formularz oświadczenia o odstąpieniu od umowy znajdziesz tutaj. Oświadczenie możesz złożyć na kilka sposobów:

2.Zwrot towaru

Jak dokonać zwrotu towaru ?

  1. Zwracany towar możesz odesłać lub przekazać samodzielnie na adres GRUPA SILESIA, ul. Brody 79, 43-450 Ustroń, maksymalnie w ciągu 14 dni od dnia poinformowania nas o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeśli odeślesz towar przed upływem 14 dni.

  2. Możesz również skorzystać ze strony szybkiezwroty.pl obsługiwanej przez Paczkomaty Inpost:

  • Bezpośrednio na tej stronie wypełnisz informacje o zwrocie, wygenerujesz etykietę i nadasz przesyłkę do Paczkomatu. Po wypełnieniu danych na stronie i zgłoszeniu zwrotu nasz BOK weryfikuje i akceptuje zwrot.
  • Usługa ta umożliwia zwrot wyłącznie paczek o wymiarach do max. 41 × 38 × 64 cm i do 25 kg.
  • Skorzystanie z usługi szybkiezwroty.pl oznacza zgodę na poniesienie opłaty za zwrot (12,9zł), która zostanie odjęta od kwoty zwrotu. Jednocześnie zwrot jest szybki, łatwy i nieskomplikowany – wystarczy, że wypełnisz formularz i dostarczysz paczkę do Paczkomatu.

3. Zwrot środków

W przypadku odstąpienia od umowy, zwrócimy Ci wszystkie otrzymane od Ciebie płatności (w tym koszty dostawy) maksymalnie w ciągu 14 dni od daty poinformowania nas o odstąpieniu od umowy.
Zwrot środków otrzymasz takim samym sposobem płatności, jakim dokonałeś opłaty za złożone zamówienie (jednocześnie możesz wyrazić zgodę na inną formę dokonania zwrotu). W każdym przypadku nie ponosisz żadnych opłat z tytułu otrzymania środków.

Zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania zwrotu płatności do czasu otrzymania zwracanego towaru lub do czasu dostarczenia dowodu odesłania – w zależności, które zdarzenie nastąpi wcześniej.