Sportowe prezenty dla dzieci

Przeczytaj więcej o zabawkach, które nie tylko bawią, ale również wpływają na rozwój umiejętności dziecka. Zainspiruj się naszymi propozycjami i wybierz idealny prezent dla swojego malucha! Dowiedz się więcej!

Zabawki wpływające na rozwój fizyczny dzieci - TOP zabawek

Aktywność ruchowa jest bardzo istotna w rozwoju dziecka. Wspiera ona nie tylko zdolności fizyczne, ale również poznawcze i społeczne. Ponadto wpływa na samoakceptację dziecka. Zadaniem rodziców jest zachęcanie swoich pociech do aktywnego spędzania. Aktywność fizyczna kojarzy się przede wszystkim z aktywnością na świeżym powietrzu. Jeśli plany pokrzyżuje nam pogoda możemy również aktywnie spędzić czas w domu. Nieodzowną pomocą i zachętą są niewątpliwie zabawki do ćwiczenia równowagi, piłki do skakania, hulajnogi dla dzieci, rowerki biegowe oraz rowerki trójkołowe. Dziś przedstawiamy propozycje naszego sklepu z zabawkami.

1. Fat brain toys bujawka zabawka do balansowania

FAT BRAIN TOYS BUJAWKA ZABAWKA DO BALANSOWANIA ZIELONA

Ćwiczenia utrzymania równowagi to jedne z pierwszych umiejętności, do jakich dążą dzieci, kiedy uczą się chodzić. Warto kontynuować te ćwiczenia nawet jeśli dziecko już opanowało trudną sztukę chodzenia. W jaki sposób maluch może wzmocnić mięśnie głębokie swojego ciała jednocześnie świetnie się bawiąc?
Nasza propozycja to Deska Balansowa firmy Fat Brain Toys. Świetnie sprawdzi się jako wyjątkowy prezent dla chłopca i dziewczynki.2. Bilibo

MOLUK KREATYWNA MUSZELKA BILIBO PASTEL PUDROWY RÓŻ
Bawiąc się Bilibo dzieci rozwijają zmysł przestrzeni jak i koordynację ruchową. Bujając się i kręcąc w muszelce rozwijają zmysł ruchu i równowagi. Siedząc w muszelce ręce i nogi dziecka pozostają w kontakcie z ziemią co pozwala kontrolować ruchy i utrzymywać równowagę. Zabawkę Bilibo można używać do kręcenia, bujania, do przeróżnych zabaw w wodzie, do czy na plaży, do siedzenia, przechowywania zabawek, zabaw na śniegu, czy jako kołyska dla lalek.

3. Piłka do skakania 

Piłka do skakania to kolejny pomysł na spożytkowanie ogromnej energii dzieci. Jeśli do tego jest wypełniona kolorowymi kulkami oraz dopasowana do wzrostu dziecka staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Piłka do skakania przeźroczysta czerwona hop n’glow B.Toys to właśnie nasza propozycja. Dostarcza ogromnej ilości pozytywnych emocji, szczęścia i uśmiechu na twarzy każdego maluszka.4. Scoot and Ride

W naszej liście nie może zabraknąć oczywiście hulajnogi dla dzieci. Hulajnoga Highwaykick to nowoczesna wersja pojazdu znanego od wielu lat. Posiada regulowane siedzisko i jest dostosowana do dzieci w różnym wieku. Za pomocą jednego przycisku można szybko zamienić jeździk z siedziskiem w hulajnogę dla dzieci na 3 kołach. Jazda na hulajnodze Highwaykick uczy dzieci utrzymywania równowagi, zręczności, buduje pewność siebie, poprawia umiejętności motoryczne. A przede wszystkim jest wspaniałą zabawą.

Szeroka gama kolorów jeździków od marki Scootandride dla chłopca i dziewczynki.


Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed opublikowaniem

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.