Filtry

Kocyk Muślinowy

Podczas kompletowania wyprawki dla dziecka jedną z podstawowych rzeczy, jaka się w niej znajduje, to pieluszki. Choć kupowanie pieluszek nie jest tak przyjemne, jak kupowanie ubranek, jest to rzecz niezbędna w życiu dziecka od pierwszych chwil życia dziecka. Oprócz pieluszek jednorazowych, które wiążą się z wielką wygodą użytkowania dla rodziców, należy zaopatrzyć się również w pieluszki materiałowe, które posłużą nam przy wycieraniu buzi niemowlęcia, ochronie dziecka przed promieniami słonecznymi, mogą służyć jako myjka lub zastąpić śliniaczki. Wiele dzieci traktuje także pieluszki jako...zabawki.

Pielszuki Bambusowe

Szczególnie polecamy pieluszki bambusowe, które są polecane dla alergików, nie gromadzą bakterii, są przewiewne, bardzo dobrze wchłaniają wodę, przy czym szybko schną. W ofercie naszego sklepu odnajdą Państwo zarówno pieluszki bambusowe, jak i klasyczne: bawełniane, które wykonane są z wysokiej jakości mięsistej bawełny. Nasz sklep posiada również w swojej ofercie różnorodne akcesoria do pieluszek, które znacznie ułatwią Państwu przewijanie dziecka - najwyższej jakości przewijaki i saszetki. 

Pieluszki dla dzieci do zadań specjalnych

 

Oprócz klasycznych i dobrze znanych pieluszek warto zwrócić uwagę na nieco mniej popularne, ale bardzo funkcjonalne produkty z tej grupy. Do takich należą pieluszki wielorazowe. Pieluszki posiadają kilkustronny wkład, który łatwo się wpina i usuwa. Wykonane są z bardzo trwałego, a jednocześnie przyjaznego materiału. Innym przydatnym produktem może okazać się innowacyjna pieluszka do pływania, która wykonana została ze specjalnego, bardzo lekkiego i elastycznego laminatu.

 

Przewijak dla dziecka

Przewijak dla dziecka jest jednym z ważniejszych akcesoriów dedykowanych łatwiejszej pielęgnacji niemowlęcia. Samo przewijanie, to czynność, która zdaje się nie mieć końca. Dlatego warto stworzyć przestrzeń, która maksymalnie ją ułatwi. Pośród oferowanych przez nas przewijaków dla dziecka znajdzie się wiele modeli, które z pewnością uda się dostosować do potrzeb i oczekiwań. Jesteśmy przekonani, że każda z mama znajdzie tu coś uszytego na miarę – wygodnego i funkcjonalnego.

 

Jaki przewijak dla dziecka wybrać?

W naszej ofercie mamy przewijaki uniwersalne, które umieścić można na stole lub komodzie. Dostępne są również miękkie przewijaki wypełnione pianką polieterową. Do obu modeli oferujemy wymienne pokrowce. Ciekawy jest również przewijak w formie kosza wykonany z ekologicznych wodorostów.

 

Przewijak turystyczny

Niezastąpiony, szczególnie dla bardziej aktywnych rodziców, będzie na pewno przewijak turystyczny. Dostępny jest u nas w dwóch wariantach – jako zestaw z matą i jako przewijak w etui. Oba są bardzo funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu.

Pieluszki, przewijaki i akcesoria 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.