Filtry

Blokada do drzwi

W sklepie internetowym 4KidsPoint odnajdą Państwo zabezpieczenia do łóżka, które będą odpowiadać Państwa preferencjom, przy tym świetnie wypełniając swą rolę. Warto również przy tworzeniu bezpiecznego otoczenia dziecka zadbać o zabezpieczenia do drzwi oraz zabezpieczenia do szuflad, aby niwelować ryzyko przytrzaśnięcia palców lub zabaw nieodpowiednimi, a nawet niebezpiecznymi dla małych dzieci przedmiotami.

Zabezpieczenia przed dziećmi

Przed pojawieniem się nowego członka rodziny w naszym domu ważne jest, aby odpowiednio przygotować całe mieszkanie dla ruchliwego i ciekawskiego maluszka. W naszej ofercie znajdziesz wszelkiego rodzaju przydatne i funkcjonalne zabezpieczenia przed dziećmi, które zapewnią maluchom odpowiednią ochronę w całym domu podczas zabawy. Znajdziesz u nas m.in. zabezpieczenia do szafek, zabezpieczenia do kontaktów, okien czy też praktyczne zabezpieczenie szuflad przed dziećmi. Nasze produkty uniemożliwią Twoim dzieciom otwieranie oraz wchodzenie wszędzie tam, gdzie mogą znajdować się niebezpieczne dla nich przedmioty lub może na nich czyhać bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia, a nawet życia. Jako dorośli jesteśmy zobowiązani do ochrony naszych dzieci przed wszelkim niebezpieczeństwem nawet w tak bezpiecznym miejscu, jak dom rodzinny. Dzięki naszym specjalistycznym zabezpieczeniom, Twój maluch będzie skutecznie chroniony przez cały czas m.in. przed uderzeniami w kant stołu, przed wypadnięciem z okna czy też przed samodzielnym wyjściem z domu.

Zabezpieczenia do szafek

Dzieci bardzo szybko rosną, a co za tym idzie, mają coraz więcej możliwości motorycznych do otwierania, wysuwania i łapania w ręce różnych, często niebezpiecznych dla nich przedmiotów. Wówczas zaczynamy chować przed maluchami różne rzeczy, którymi mogłyby się zranić, jednak nie będziemy w stanie schować wszystkiego.

Jak zabezpieczyć szafki przed dzieckiem?

Najskuteczniejszym rozwiązaniem będą, bez wątpienia, wytrzymałe blokady do szafek. Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroką paletę funkcjonalnych zabezpieczeń do szafek i szuflad, które nie tylko skutecznie uniemożliwią dziecku dostanie się do ich zawartości, ale również zapewnią estetyczny i atrakcyjny wygląd Twoim meblom. Zabezpieczenia na meble przed dziećmi to nie tylko blokady na drzwiczki czy szuflady, ale również skuteczne zabezpieczenie sprzętów AGD, jak np. piekarnik, przed ich otwarciem.

Blokady przed dziećmi 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.