Filtry

Kategorie

Lista produktów producenta: Jellycat

Świat pluszaków JellyCat


JellyCat tworzy oryginalne oraz nowoczesne miękkie zabawki dla dzieci od 1999 roku. Firma powstała w Londynie. Nazwa marki wymyślona została przez dziecko, które uwielbiało galaretki i koty i śmiało się na myśl połączenia tych dwóch słów. Właśnie to stało się doskonałym pomysłem na nazwanie firmy - JellyCat. Marka współpracuje z projektantami w Londynie oraz na terenie całego kraju. W roku 2001 JellyCat Inc usytuowała się również w Minneapolis. Już w następnych latach dostarczała swoje zabawki do sklepów w całej Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie, Europie, Azji, a nawet do Australii. W ofercie można znaleźć prześliczne mięciutkie króliki w różnych rozmiarach, misie, kocyki, piszczałki, grzechotki i inne wspaniałe przytulanki.


 


JellyCat – królik Bashful i inne zwierzęta


JellyCat króliczek to z pewnością jedna z najpopularniejszych maskotek, którą najchętniej wybierają rodzice i która podbiła serca maluchów. Występuje w ponad dwudziestu wersjach, różniących się wielkością, kształtem, kolorem. Niektóre z nich mają postać grzechotek lub zawieszanych miękkich pozytywek. Cechą charakterystyczną królików JellyCat są urocze, długie, miękkie uszy, które zachęcają najmłodszych do sensorycznej interakcji, chwytania, ciągnięcia. Wśród innych pluszaków popularny jest także miś JellyCat Bartłomiej, zabawne ośmiornice, meduzy, liski, lwy. Każdy z pewnością znajdzie tu ukochanego zwierzaka.


 


Zabawne pluszaki JellyCat


Pluszaki JellyCat to ogromna różnorodność kształtów i kolorów. Znajdziemy tu nie tylko zwierzęta, ale także postacie z bajek takie jak smoki czy jednorożce. W świecie JellyCat nie brakuje również owoców i przedmiotów codziennego użytku, które przybrały formę miękkich przytulaków. Są niezwykle przyjazne, pięknie wykończone. Mogą stanowić także ładny element dekoracyjny dziecięcego pokoju.


 


Maskotki JellyCat – zestawy prezentowe


Warto zwrócić uwagę także na komplety prezentowe JellyCat. Są one niezwykle gustowne, przygotowane z dużą dbałością. W zasadzie od razu można je podarować – bez konieczności dodatkowego pakowania. Zestawy składają się z pluszaka i muślinowej pieluszki, która swoim designem odpowiada pluszakowi. W ten samej tonacji kolorystycznej zostało utrzymane eleganckie pudełko, które wchodzi w skład zestawu.

na stronę
Pokazuje 1 - 32 z 198 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 198 elementów

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.