Filtry

Termosy dla najmłodszych

Termosy dla dzieci przeznaczone do napojów oraz posiłków stałych znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym w wielu interesujących odsłonach. Produkty znanych marek, które mogą Państwo znaleźć wśród naszego asortymentu, idealnie nadadzą się na wycieczki, podróże, jak również do szkoły czy na spacery. Jeżeli zależy Państwu na nabyciu atrakcyjnych wizualnie, a także wysokogatunkowych artykułach, na pewno  znajdą Państwo coś idealnego dla siebie w naszej bogatej ofercie.

Termos Skip Hop

Zapewniamy pojemniki na żywność różnej wielkości, które doskonale sprawdzą się przez cały rok. Są one w stanie utrzymać odpowiednią temperaturę zarówno jedzenia, jak i napojów przez długi czas. Specjalnie z myślą o naszych najmłodszych klientach przygotowaliśmy również innowacyjne termobutelki, które zaoszczędzą Państwu wiele czasu, a także zapewnią wysoki komfort w podróży bądź nocnego karmienia. Oferujemy mnóstwo różnorodnych wzorów, kolorów, jak również rozmiarów, aby móc sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów.

Termosy dla dzieci

Dbałość o dziecięce brzuszki to już nie tylko samo przygotowanie smacznych i zdrowych potraw, ale też ich odpowiednie przechowywanie. W dzisiejszym zabieganym świecie bardzo ważne jest by zawsze móc podać dziecku ciepły posiłek, nie tracąc czasu na jego nieustanne podgrzewanie. Z myślą o komforcie zarówno w domu, na spacerze czy w dalekiej podróży prezentujemy bogatą ofertę termosów dla dzieci. Zachowanie właściwej temperatury  przez wiele godzin, zarówno ciepłych jak i zimnych napojów i potraw stałych to główna zaleta sprawdzonych marek termosów. Dla dzieci dodatkowym atutem będzie różnobarwna kolorystyka, bajeczne  wzory i postacie, które nawet największego niejadka zachęcą do spałaszowania pożywnego, domowego posiłku. Szczelne zamknięcia, wygodne uchwyty, ergonomiczne kształty, dołączone łyżeczki czy kubeczki, sprawią iż pora jedzenia stanie się czystą przyjemnością i termos dla dzieci już na lata stanie się Twoim sprzymierzeńcem i nieodłącznym towarzyszem Twojej pociechy.

Termosy dla dzieci 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.