Filtry

Świat samochodzików, klocków i majsterkowania to codzienność naszych chłopców. Wybierając odpowiednie zabawki dla chłopca, powinniśmy zwrócić uwagę na jego wiek, tak by odpowiednio dostosować poziom rozrywki dla naszej pociechy.

Zabawki dla chłopców 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

Zabawki dla rocznego chłopca

                Dla najmłodszych zabawki powinny być przede wszystkim proste w budowie oraz odpowiednio przygotowane do bezpiecznej zabawy. Zatem by zabawkami dla chłopca 1 rok mogą być różnego rodzaju drewniane samochodziki czy maskotki i pluszaki. W naszym sklepie mamy duży wybór zabawek na roczek dla chłopca, m.in. Autko Traktor Little Dutch wykonane z drewna, które będzie odpowiednią zabawką dla malucha a przy okazji bardzo ekologiczną!

Zabawki dla 2 latka chłopca

Mali chłopcy, w wieku 2 lat choć jeszcze nie za wiele mówią są w ciągłym ruchu i coraz ciężej za nimi nadążyć. Jednak to nadal małe szkraby, które potrzebują bezpiecznych i delikatnych zabawek. Polecamy zatem jako zabawkę dla 2 letniego chłopca - Łosia na Biegunach Edvin White Kids Concept. Zabawki dla chłopca 2 lata typu Łoś Edniv pozwolą maluszkowi wyszaleć się a jednocześnie zatrzymując go w miejscu. Dzięki temu i nam łatwiej jest się o niego troszczyć a rodzice uwielbiają takie zabawki dla dwulatka chłopca więc łoś będzie także świetnym prezentem na dzień dziecka.

Zabawki dla 3 latka chłopca

                Zabawki dla chłopca, który skończył 3 lata powinny skupiać się na jego rozwoju i pokazywać codzienne czynności w formie zabawy. Proponujemy zatem by malec zajął się tzw. zabawą udajemy dorosłych, gdzie dzieci zachowują się jak my bawiąc się w sprzątanie, gotowanie czy majsterkowanie. W naszym sklepie mogą Państwo odnaleźć zabawki dla chłopca 3 latka ,m.in. Krojoną Drewnianą Pizza Melissa & Doug, która idealnie nada się do powyżej wspomnianych zabaw a jednocześnie poprawi zdolności manualne.

Zabawki dla 4 latka chłopca

                Od zabawek dla chłopca 4 lata powinniśmy wymagać by rozwijała jego zmysły - wyobraźnie czy koncentrację. Dobrą zabawą do tego będzie układanie puzzli. Należy jednak pamiętać by dostosować poziom układanki do wieku naszej pociechy co nie zawsze jest spotykane wśród zabawek dla 4 latka chłopca z allegro. My natomiast polecamy Petit Collage Puzzle Ukryte Obrazki Potwor, które można kupić w naszym sklepie. Puzzle zawierają 100 elementów a także są częścią łamigłówki dotyczącej zaginionych przedmiotów.

Zabawki dla chłopca 5 lat

                5 latka nie tak łatwo zadowolić maskotą czy małym samochodzikiem. Zabawki dla chłopca 5 lat muszą być bardziej zaawansowane ale nadal nieskomplikowane w swojej prostocie. Zabawki dla 5 latka chłopca z allegro dotyczą głównie samochodów my natomiast uważamy, że dzieci powinny się rozwijać przy codziennej zabawie. Zatem nasza propozycja zabawek dla chłopca 5 lat to mini projektorki (poręczne plastikowe latarki), dzięki którym na ścianie można wyświetlić różnego rodzaju obrazy. Pozwoli to naszemu szkrabowi rozwijać kreatywność i wyobraźnie.

Zabawki dla 6 latka i starszych chłopców

                Zabawki dla chłopca 6 lat powinny dotyczyć edukacji oraz rozwoju umiejętności. Mogą to być wszelkiego rodzaju kolorowanki czy zestawy narzędzi dla małego mechanika. Zatem w zabawkach dla 6 latka chłopca szukajmy edukacyjnych wartości by nasz malec wkraczając w wiek szkolny był przygotowany na sto procent! Jednak nie samą nauką człowiek żyje, a my niekiedy musimy pozwolić naszym malcom na beztroską zabawę. Przy wyborze zabawek dla chłopca 7 lat możemy więc pozwolić mu na małe psoty. Tutaj proponujemy zestaw – Ręka Robota, który ubarwi dzień każdemu małemu urwisowi. Wśród zabawek dla chłopca 8 lat czy również zabawek dla chłopca 9 lat – powinniśmy rozglądać się za wszelkiego rodzaju zabawkami manualnymi. Tutaj przykładem może posłużyć zdrapywanka kosmos rozwijająca cierpliwość u naszego małego zawadiaki.

Mnogość zabawek może przysporzyć niemały ból głowy, lecz uwzględniając wiek naszego urwisa, wiemy co dla niego najlepsze. Zabawki dla chłopca z naszego sklepu pozwalają rozwijać się naszym malcom, a wszyscy wiemy, że nauka przez zabawę jest najbardziej efektywna. Oferowane produkty będą także niezapomnianym prezentem na dzień dziecka dla chłopca i sprawią mu wiele przyjemności.

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.