Filtry

Leżaczek bujaczek

Leżaczek dla dziecka to niezwykle wygodne i praktyczne akcesorium, które koniecznie powinno się znaleźć w niemowlęcej wyprawce. To wyjątkowe siedzisko pozwala bezpiecznie i komfortowo usadowić maluszka w najwygodniejszej dla niego pozycji półsiedzącej, w której ma on doskonałą możliwość obserwowania i poznawania otaczającego go świata. Jednocześnie rodzic może się zająć przygotowaniem posiłku lub ogarnięciem mieszkania, bez konieczności obawy o to, co w tym czasie będzie robiło dziecko. Leżaczki dziecięce oferowane w naszym sklepie to produkty charakteryzujące się doskonałą jakością i spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Kosz Mojżesza Shnuggle jest bardzo wysoko ceniony i szeroko polecany przez rodziców na całym świecie. Używany jako pierwsze łóżeczko dla Dziecka ze względu na swoją lekkość i łatwość przenoszenia po całym domu. Specjaliści polecają kosze Mojżeszowe jako optymalne rozwiązanie do spania na pierwsze 6 miesięcy życia dziecka. Ustawiony blisko łóżka rodziców, zapewnia pełną możliwość czuwania nad bezpieczeństwem niemowlęcia czy też wygodnego karmienia w ciągu nocy. 

Leżaczek BabyBjorn

Leżaczek wyprodukowany przez firmę BabyBjorn to rytmiczne i ciche kołysanki, które uspakajają i relaksują dziecko, a także stymulują swój rozwój motoryczny oraz rozwija zmysł równowagi. Miękka oddychająca tkanina, z której wykonane jest siedzisko leżaczka otula ciało dziecka zapewniając mu podparcie i bezpieczną pozycję. Leżaczek można ustawić w różnych pozycjach, umożliwiających spanie, odpoczynek i zabawę. Posiada specjalne zabezpieczenie przed przypadkowym złożeniem. Leżaczek można bardzo szybko złożyć i przenieść. BABYBJORN Bouncer Balance Soft może być użytkowany zarówno jako leżaczek jak i fotelik.

Leżaczki dziecięce, niemowlęce 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

Leżaczki dziecięce

Cechują się ergonomicznym kształtem. Idealnie dopasowują się do sylwetki maluszka, zapewniając mu optymalną wygodę, stabilne podparcie, a przede wszystkim bezpieczeństwo.

Leżaczek Babyjorn

Dziecięce leżaczki przez nas oferowane to akcesoria niezwykle funkcjonalne. Posiadają praktyczny system zamykania i otwierania, dzięki czemu są niezwykle proste z obsłudze i wygodne w użytkowaniu. Złożone nie zajmują zbyt wiele miejsca, co jest niewątpliwą ich zaletą. Każda mama i jej pociecha na pewno docenią liczne walory, jakie wynikają z użytkowania leżaczka dziecięcego.

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.