Filtry

Leżaczek bujaczek

Leżaczek bujaczek jest bardzo wygodnym i praktycznym akcesorium, które powinno znaleźć się w każdej wyprawce niemowlęcej. W takim siedzisku maluszek będzie czuł się bardzo komfortowo. Leżaczki bujaczki umożliwiają przyjęcie mu najwygodniejszej półsiedzącej pozycji. Z jednej strony pozwala ona na wypoczynek, a z drugiej daje możliwość aktywnej obserwacji i uczestniczenia w tym, co dzieje się dookoła. Dzieci usadowione w leżaczkach są całkowicie bezpieczne. W tym samym czasie rodzice mogą zająć się innymi czynnościami, bez obaw o to, co robi lub gdzie znajduje się ich pociecha.

Leżaczki bujaczki spełniają podwójną funkcję. Są wygodnym siedziskiem, którego odpowiednia konstrukcja, umożliwia poruszanie nim. Kołysanie i bujanie uaktywniają zarówno ruchy rodziców, jak i samego dziecka. Kołysanie jest naturalnym ruchem uspakajającym. Dlatego bujaczek dla niemowlaka jest doskonałym rozwiązaniem, kiedy sami rodzice potrzebują chwili odpoczynku. Postawiony obok łóżka czy fotela z łatwością daje się poruszać przy pomocy ręki lub nogi, ułatwia niemowlakowi zrelaksowanie się, wyciszenie i zasypanie. Bujaczek równie łatwo poddaje się ruchom samego dziecka. A to niezwykle ważne dla prawidłowego rozwoju jego motoryki. W bezpiecznej pozycji maluch może ćwiczyć balansowanie ciałem i rozwijać zmysł równowagi.

Leżaczki dziecięce, niemowlęce 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

Bezpieczny leżaczek bujaczek dla noworodka i dziecka

Leżaczek dziecięcy będzie służyć rodzicom już od pierwszych dni życia noworodka. Większość modeli przeznaczona jest dla dzieci do 2 lub 3 roku życia. Wszystkie z proponowanych w naszym sklepie leżaczków spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa, zapewniając pełny komfort podczas użytkowania ich. Konstrukcja ich siedzisk jest w pełni dostosowana do potrzeb i zachowań motorycznych noworodków i nieco starszych dzieci. Pomagają w utrzymaniu właściwej i wygodnej pozycji ciała. Wyposażone są w pasy bezpieczeństwa, dzięki którym można mieć pewność, że maluch w każdych okolicznościach jest odpowiednio chroniony przed upadkiem, niezależnie od tego jak intensywnie porusza się. 

Leżaczki dla dzieci wykonane są z bardzo wysokiej jakości atestowanych materiałów. Ich konstrukcje są wytrzymałe i stabilne. Na siedziska użyto doskonałych pod względem jakościowym tkanin – przyjemnych w dotyku, odpowiednich dla delikatnej skóry dziecka. Niektóre modele posiadają opcję pełnej wymiany poszycia siedziska i zastąpienia go nowym, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Leżaczki dla dzieci – funkcje, dodatkowe wyposażenie

Leżaczki dla dzieci mogą spełniać wiele funkcji. Ta oczywiście zależy od ich konstrukcji.  Większość modeli pozwala na regulowanie ułożenia siedziska – od pozycji siedzącej, przez półleżącą i leżącą. Ponadto można je zamienić w bujaczek dla noworodka, leżaczek a także wygodne krzesełko, a zatem dostosować do zmieniających się wraz z wiekiem i rozwojem potrzeb dziecka. Wiele leżaczków to modele kompaktowe, które można złożyć i z łatwością przewozić lub przenosić. Dla niektórych rodziców to bardzo istotne i pomocne rozwiązanie.

Bujaczek dla dziecka może być wyposażony w dodatkowe elementy i funkcje, które stymulują jego zmysły. Najczęściej dołączanym akcesorium jest pałąk, na którym zawieszone są różnorodne zabawki. Niektóre modele posiadają funkcję kilkustopniowej wibracji, która dodatkowo ułatwia zasypianie. Mogą również wygrywać melodie. Obsługa tych funkcji jest łatwa i odbywa się przy użyciu wygodnego panela sterującego.

Bujaczek dla dziecka – jakie rozwiązanie wybrać?

W ofercie naszego sklepu dostępne są doskonałej jakości bujaczki leżaczki od wiodących i dobrze znanych producentów takich jak BabyBjorn czy Kinderkraft. Właściwy model, pożądane funkcjonalności, a także design można z powodzeniem dostosować do swoich oczekiwań i potrzeb. Ponadto w ofercie mamy kosze Mojżesza, które mogą służyć jako pierwsze łóżeczko dla niemowlaka. Takie rozwiązanie doceniło wielu rodziców, polecane jest również przez specjalistów. Kosze można z łatwością przenosić i ustawiać tam, gdzie niemowlęciem najłatwiej będzie się opiekować.  

 

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.