Filtry

Niezbędnik dla przyszłej mamy

Każda mama wie, że wyposażenie w niezbędne akcesoria ułatwiające opiekę nad maluszkiem, to klucz do wypracowania dobrej organizacji czasu i uniknięcia niepotrzebnych stresów. Dobierając produkty, które zebraliśmy w kategorii "niezbędnik dla mamy", kierowaliśmy się opiniami mam. Podzieliły się one swoimi doświadczeniami, co umożliwiło nam odpowiedź na pytanie, jakie są potrzeby i oczekiwania rodziców i jak można pomóc im w opiece nad dziećmi, oferując sprawdzone akcesoria najwyższej jakości. Oferujemy szereg rozwiązań, które ułatwiają organizację jedzenia, spania i innych sfer funkcjonowania dziecka i rodziców. W naszym sklepie znajdą Państwo między innymi nawilżacze powietrza, termofory, ekspresy do mleka, pojemniki na mleko w proszku, organizery spacerowe i do łóżeczka, pieluszki bawełniane w ciekawych wzorach, poduszki ciążowe, do karmienia i stabilizacyjne, tzw. kosze Mojżesza, materacyki, rożki, śpiworki, szumiące misie do usypiania, wanienki i komplety do kąpieli, szczotki do masażu na sucho, karty do zdjęć i apteczki.

Niezbędnik niemowlaka

Na niezbędnik przyszłej mamy składa się cały szereg produktów, których posiadanie ułatwia opiekę nad dzieckiem w każdym miejscu i sytuacji. W skład takiego niezbędnika wchodzą między innymi wymienione wyżej przedmioty dostępne w naszym sklepie. Jednak oprócz niezbędnika przyszłej mamy, jest jeszcze coś takiego, jak niezbędnik niemowlaka, czyli zestaw obowiązkowy przedmiotów szczególnie przydatnych podczas opieki nad dzieckiem w trakcie jego pierwszych miesięcy życia.

W skład takiego niezbędnika noworodka wchodzić powinny przede wszystkim profesjonalne akcesoria ułatwiające karmienie oraz środki służące do delikatnej pielęgnacji wrażliwej skóry. W każdym niezbędniku dla niemowlaka muszą się także znaleźć dobrze dobrane ubranka, zestaw akcesoriów do spania (łóżeczka, pościel, kocyki, poduszeczki, przytulanki), a także zabawki. W przypadku tych ostatnich szczególnie ważny jest taki dobór produktów, aby były one nie tylko atrakcyjne dla dziecka, ale i całkowicie bezpieczne.

Niezbędnik dla niemowlaka i jego mamy 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.