Wanienka z piankowym oparciem Pebble szara Shnuggle

0700461076018

Nowe

Shnuggle

Wanienka z piankowym oparciem Pebble szara Shnuggle to doskonałe rozwiązanie dla rodziców ceniących funkcjonalność połączoną z wygodą oraz bezpieczeństwem swojego dziecka.

Więcej szczegółów

W magazynie! Wysyłka w 24h

Ostatnie egzemplarze!


Ocena:
czytaj 1 opinie
Rated 5.00/5 based on 1 customer reviews

128,00 zł


Dodaj do listy życzeń

Opis

Kolory Odcienie szarości

Więcej informacji

Wanienka z piankowym oparciem Pebble marki Shnuggle posiada bardzo nowoczesny wygląd jak i też odpowiednio wyprofilowane kształt, zapewniający oparcie dziecku, wygięte dno posiada zabezpieczenie przed zsunięciem się malucha. Dzięki wyprofilowanemu kształtowi, dziecko jest bezpiecznie ułożone w wanience a pianka zapewni mu miękkość, co ogranicza ryzyko zsunięcia się całego ciałka dziecka i zachłyśnięcie się wodą. Produkt wykonany jest z trwałego i bezpiecznego plastiku, a wszystkie krawędzie są zaokrąglone, tak aby jak najbardziej zminimalizować ryzyko zrobienia sobie krzywdy. Dzięki bardziej pionowemu kształtowi wanienki, zabiera ona znacznie mniejsza powierzchnię w porównaniu to tradycyjnych wanienek. Wanienka sprawia, że korzystanie z niej i kapanie noworodka staje się bardziej przyjemniejsze. Produkt ten można postawić na podwyższeniu tak aby nie zginać się nie przeciążać swojego kręgosłupa. Jesteśmy pewni, że polubisz kąpiele dziecka korzystając z wanienki z piankowym oparciem Pebble firmy Shnuggle.

  • Wanienka Shnuggle idealnie nadaje się dla nowoczesnych rodziców, którzy cenią wysoką funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz wygodę połączone z oryginalnym designem.
  • Nowoczesność wanienki polega na kompaktowej formie, która zapewnia funkcjonalność wanienki tradycyjnej, a zarazem ogranicza ilość zajmowanego miejsca.
  • Wanienka posiada odpowiednio wyprofilowany kształt, który zapewnia dziecku oparcie.
  • Wygięte dno jest zabezpieczeniem przed zsunięciem się malucha.

  • Dzięki tej wspaniałej wanience tylko jeden rodzic może wygodnie oraz łatwo sam wykąpać swoje dziecko, bez żadnych problemów i stresów.
  • Wanienka wykonana została z plastiku.
  • Spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa, a także posiada odpowiednie atesty.
  • Wymiary: 58 x 37 x 35 cm.
  • Waga: 0,4 kg.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty z kategorii

Opinie

Super

Najlepsza wanienka jaką spotkałam! Miękkie oparcie, porządnie wykonane, nie nasiąka wodą i łatwo się czyści. Szybki transport, polecam!

Was this comment useful to you? Yes No

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.