Wanienka z piankowym oparciem Ocean Shnuggle

0700461454953

Nowe

Shnuggle

Wanienka z piankowym oparciem Pebble szara Shnuggle to doskonałe rozwiązanie dla rodziców ceniących funkcjonalność połączoną z wygodą oraz bezpieczeństwem swojego dziecka.

Więcej szczegółów

W magazynie! Wysyłka w 24h

Ostatnie egzemplarze!


Ocena:
czytaj 1 opinie
Rated 5.00/5 based on 1 customer reviews

128,00 zł


Dodaj do listy życzeń

Opis

Kolory Odcienie niebieskiego

Więcej informacji

Wszystkie pierwsze kąpiele noworodka są dla młodych rodziców sytuacjami stresującymi i pełnymi obaw. Wybór odpowiedniej wanienki do kąpieli maluszka stanowi wielki problem. Wanienka z piankowym oparciem Ocean to produkt wyjątkowy - oparcie zapewnia stabilną pozycję dziecka, a kształt wanienki jest idealny szczególnie dla najmniejszych dzieci - zapewnia komfortową pozycję, która dziecku kojarzy się z tą, którą przyjmowało ono w brzuchu mamy. Wanienka firmy Shnuggle idealnie sprawdzi się w małych mieszkaniach - jej wymiary są sporo mniejsze od wymiarów standardowych wanieniek, co pozwala na łatwe przechowywanie jej. Dużą zaletą jest konstrukcja dna wanienki - jest ono wygięte, co zabezpiecza dziecko przez zsunięciem się w czasie kąpieli, a produkt ten jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, przebadanych i atestowanych, zapewniających dziecku bezpieczeństwo i komfort. Produkt ten jest również stworzony dla rodziców ceniących nowoczesny, minimalistyczny design - wygląd wanienki zachwyca.

  • Wanienka Shnuggle idealnie nadaje się dla nowoczesnych rodziców, którzy cenią wysoką funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz wygodę połączone z oryginalnym designem.
  • Nowoczesność wanienki polega na kompaktowej formie, która zapewnia funkcjonalność wanienki tradycyjnej, a zarazem ogranicza ilość zajmowanego miejsca.
  • Wanienka posiada odpowiednio wyprofilowany kształt, który zapewnia dziecku oparcie.
  • Wygięte dno jest zabezpieczeniem przed zsunięciem się malucha.

  • Dzięki tej wspaniałej wanience tylko jeden rodzic może wygodnie oraz łatwo sam wykąpać swoje dziecko, bez żadnych problemów i stresów.
  • Wanienka wykonana została z plastiku.
  • Spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa, a także posiada odpowiednie atesty.
  • Wymiary: 58 x 37 x 35 cm.
  • Waga: 0,4 kg.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty z kategorii

Opinie

Genialna

Wanienka jest świetna. Bardzo łatwo kąpie się w niej maluszka, w dodatku ma piankowe oparcie na jego plecki dzięki czemu ma zapewniony komfort. Jest wiele razy lepsza od standardowych wanienek.

Was this comment useful to you? Yes No

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.