Smoczek kauczukowy anatomiczny księżyc/gwiazdki Hevea 0-3 msc

5710087113108

Nowe

Hevea

Smoczek Star&Moon 0-3 miesiące Hevea. Wykonany w 100% z naturalnego kauczuku z drzewa Hevea. Dzięki temu jest miękki i delikatny, a zarazem wytrzymały. Dziecko będzie czuło się komfortowo z tym smoczkiem, ponieważ pomaga on regulować emocje i łaknienie. Smoczek Star&Moon jest higieniczny i bezpieczny dla dziecka, nie grożą mu żadne infekcje, bóle zębów czy dziąseł. Najlepszy wybór smoczków wysokiej jakości w sklepie 4kidspoint.pl

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


Ocena:
czytaj 1 opinie
Rated 5.00/5 based on 1 customer reviews

33,90 zł


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Smoczek Star&Moon 0-3 msc Hevea

 • Smoczek anatomiczny wykonany z naturalnego kauczuku z drzewa Hevea

 • Smoczek ma zadanie uspokajać dziecko i jednocześnie pobudzać odruch ssania. Budowa smoczka Star&Moon 0-3 msc Hevea sprawia, że niemowlę swobodnie oddycha przez nos i połyka ślinę. To bardzo ważne w prawidłowym funkcjonowaniu maleństwa. 
 • Smoczek Gwiazdki i Księżyce wykonany został w 100% z naturalnego kauczuku z drzewa Hevea
 • Hevea to wiecznie zielone drzewa, które występują w Ameryce Południowej oraz Środkowej
 • Smoczek został odlany w całości, wraz z tarczką, dzięki czemu nie ma w nim żadnych połączeń ani pęknięć, gdzie mogłoby się zbierać zanieczyszczenie czy też bakterie. Sprawia to, że smoczek jest łatwy w myciu i czyszczeniu.
 • W smoczkach, które są zrobione z dwóch części lub więcej, dochodzi do sytuacji że drobne zanieczyszczenia są powodem powstania bakterii i drobnoustrojów, które źle wpływają na bezpieczeństwo dziecka, a smoczek Hevea jest całkowicie bezpieczny.
 • Smoczek Star&Moon 0-3 msc Hevea został opracowany w technologii jednoczęściowej, tak by nic nie zagrażało dziecku.
 • Smoczek jest higieniczny oraz bezpieczny dla dziecka
 • Idealnie sprawdzi się również jako gryzak, dzięki któremu maluch będzie mógł złagodzić ból dziąseł w czasie ząbkowania, bez obawy możliwości odgryzienia kauczuku od tarczy
 • Smoczki posiadają ergonomiczny kształt, który jest bezpieczny dla dziecka, zwłaszcza w okolicy brody oraz noska, dzięki temu nie zagraża im żadne niebezpieczeństwo ze strony przewrócenia się czy uderzenia. 
 • Smoczek Star&Moon 0-3 msc Hevea to dobry zakup, porządny materiał sprawi zadowolenie nie tylko dziecka, ale również rodzica.
 • Są wytrzymałe i długotrwałe
 • Otwory w kształcie korony, pełnią również rolę wentylacji oraz komfortowego użytkowania nawet przez najmniejsze dzieci
 • Smoczki są tak miękkie i delikatne, że nawet gdy dziecko z nim zaśnie, to na twarzy nie pozostanie żaden ślad po odcisku
 • Odpowiedni dla dzieci w wieku 0-3m-ce
 • Ekologiczny kauczuk nie zawiera bisfenolu, PVC ani ftalanów

To najlepszy wybór dla Twojego dziecka!

Smoczek Havea – popularny wśród mam

 

Zalety, które ma smoczek Havea i inne smoczki kauczukowe, doceniło wiele mam. Jest to wysokiej jakości, w pełni bezpieczny produkt. Jako że całość wykonana jest z naturalnego kauczuku, nie ma w nim żadnych twardych elementów. Smoczek Havea jest elastyczny, ma ergonomiczny kształt, dzięki czemu doskonale odpowiada na potrzeby niemowlaków i młodszych dzieci. Jednocześnie kauczuk jest bardzo trwałym materiałem. Smoczek Havea na pewno posłuży maleństwu przez długi czas.

 

Kauczukowy smoczek Havea bardzo łatwo utrzymać w czystości, dzięki temu, że wykonany jest z jednorodnego materiału. Nie ma w nim niepotrzebnych szczelin czy załamań, gdzie mogłyby zbierać się zanieczyszczenia. Warto również podkreślić, że kauczuk jest przyjaznym, ekologicznym materiałem, który podlega biodegradacji.

30 inne produkty z kategorii

Opinie

Smoczek

Jeszcze przed urodzeniem dziecka dużo czytaliśmy o smoczkach. Kupiliśmy Smoczek Hevea i był to trafiony wybór. Natrafiliśmy na mnóstwo pozytywnych opinii o tym modelu i dlatego zdecydowaliśmy się na ten. Teraz my również możemy napisać o nim tak samo pozytywną opinię ;)

Was this comment useful to you? Yes No

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.