Smoczek ekologiczny kauczukowy uspokajacz tradycjyny 0-3m Goldi

700010084S

Nowe

Goldi Sauger

Dlaczego warto wybrać ekologiczny smoczek Goldi ? Oto kilka jego zalet:

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


Ocena:
czytaj 1 opinie
Rated 5.00/5 based on 1 customer reviews

21,90 zł


Dodaj do listy życzeń

Opis

Kolory Beżowy
Rodzaj smoczka Okrągły
Typ smoczka Kauczukowy
Rozmiar smoczka [msc] 0+

Więcej informacji

 • Smoczek Goldi jest bardzo mięciutki i elastyczny, a także odporny na rozciąganie.
 • Naturalny odruch ssania dzięki symetrycznej, tradycyjnej formie.
 • Smoczek ekologiczny Goldi posiada prostą tarczę, która pomaga zapobiec wepchnięciu miękkiej tarczy do buzi dziecka, jednocześnie umożliwiającą swobodne, naturalne ruchy mięśni ust oraz zapewniając dziecku całkowite bezpieczeństwo.
 • Uspokajacz jest wygodny również wtedy gdy Nasz skarb leży na brzuszku, brak twardych elementów zapobiega obtarciom skóry dziecka.
 • Ekologiczny smoczek jest przeciwalergiczny w tarczce znajdują się trzy otwory wentylacyjne, które zapobiegają przyssaniu się smoczka oraz zaczerwienieniu się skóry wywołanym przez ślinę.
 • Ocena bardzo dobra w OeKO-TEScie to coś, czym z pewnością smoczek Goldi może się pochwalić.
 • Wykonany z bezpiecznych materiałów wykonane testy w niezależnych państwowych laboratoriach wykazały bezwzględnie, że ekologiczny smoczek Goldi nie zawiera niebezpiecznych ftalanów, nitrozoamin, latexu, 2-merkaptobenzotiazolu ani antyoksydantów (BHT), ponadto nie posiada on także w swoim składzie bisfenolu A (BPA).
 • Wyprodukowany na terenie Unii Europejskiej smoczek Goldi posiada certyfikat Niemieckiej Normy Przemysłowej EN 1400-1-2-3/2002.
 • Kształt : wisienka.

Smoczek ekologiczny Goldi jest dostępny w trzech rozmiarach:

 • Rozmiar S: 0 - 3 miesięcy.
 • Rozmiar M: 4 - 11 miesięcy.
 • Rozmiar L: od 12 miesiąc

Smoczek kauczukowy – chętnie wybierany przez mamy

Wiele mam i ich nieco starszych dzieci bardzo chętnie wybiera akurat smoczek kauczukowy, zastępując nim inne produkty. Za używaniem go stoi kilka ważnych argumentów. Smoczek kauczukowy jest przede wszystkim bardzo trwały, plastyczny i dość rozciągliwy. Co ważne, odlany jest z jednorodnego materiału, co sprawia, że znacznie łatwiej utrzymać jego higienę niż w przypadku materiałów łączonych.

Nie mniej ważny jest jego kolor. Smoczek kauczukowy ma zazwyczaj naturalny odcień ciepłego brązu. Dlaczego jest to istotne? Taki kolor przywodzi na myśl kolor piersi matki i być może właśnie z tych względów szczególnie starsze dzieci chętniej po niego sięgają.

Dla wielu mam na pewno istotne będzie również to, że smoczek kauczukowy nie obciąża środowiska naturalnego. Kauczuk, jako naturalny materiał, w pełni podlega procesom biodegradacji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty z kategorii

Opinie

Dla dziecka super

Bardzo dobra jakość, łatwo się czyści

Was this comment useful to you? Yes No

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.