Nakładanka Sowa Skip Hop

303104

Nowe

Skip Hop

Zabawa, nauka i trening paluszków - pod okiem mądrej i urokliwej SKIP HOP-owej sówki, maluszki zdobędą nowe umiejętności w fenomenalnej atmosferze.

Więcej szczegółów

Wysyłka w 5 dni roboczych


95,01 zł


Dodaj do listy życzeń

Opis

Wiek 6 msc. +

Więcej informacji

Rocking Owl to 5-elementowa układanka. Tą niezwykle kreatywną zabawką można bawić się na wiele sposobów.

KIWACZEK Wprawiona w ruch sówka kolebie się na boki. Po odchyleniu samoistnie odzyskuje równowagę i powraca co pierwotnej pozycji.

UKŁADANKA Sówka składa się z pięciu elementów - trzonka, trzech kolorowych krążków i głowy. Tworząc postać sowy, dzieci uczą się progresywnego układania krążków - od podstawy w górę. Aby ułatwić im to zadanie, krążki mają wytłoczone cyferki, dzięki czemu, zupełnie przy okazji, maluszki poznają kształt i kolejność cyfr 1, 2, 3.

TRENING PALUSZKÓW Zabawka rozwija zdolności motoryczne dzieci, a w szczególności koordynację ręka-oko.

ZABAWA DŹWIĘKAMI W główce sowy ukryte są paciorki, w zielonym ringu koraliki, a w żółtym mini oponki. Potrząsając poszczególnymi elementami układanki, usłyszymy najróżniejsze grzechoczące dźwięki.

To 5-elementowa układanka, zaprojektowana z myślą o dzieciach +6 miesięcy. Rozwija zdolności motoryczne i koordynację ruchową, inspiruje wyobraźnię i uczy kreatywności w zabawie. Trzonek układanki jest zaokrąglony. Kolorowe krążki mają wytłoczone cyferki, dzięki czemu maluszki poznają kształt i kolejność cyfr 1, 2, 3. Żółty krążek wyposażony jest w barwne mini oponki, które można rolować paluszkami. Zielony krążek ma wewnątrz kolorowe koraliki, które można obserwować przez przezroczystą szybkę. Potrząsana główka sowy jak i żółty i zielony ring wydają piękne, grzechoczące dźwięki. Skrzydełka sowy wykonane są z miękkiego, gumowego tworzywa, bezpiecznego dla ząbkujących maluszków. Układanka wykonana jest z materiałów wysokiej jakości, nie zawiera szkodliwego dla zdrowia BPA, ftalanów i PVC. Można ją skompletować z innymi akcesoriami i zabawkami z kolekcji EXPLORE & MORE. Wymiary: 15,25 x 14 x 18 cm. Gwarancja: 12 miesięcy. EXPLORE & MORE to kolekcja zabawek edukacyjnych zaprojektowanych z myślą o potrzebach najmłodszych. Kolorowe, kontrastowe, miękkie lub twarde, można je złapać, pociągnąć, obrócić i bezpiecznie podgryzać. EXPLORE & MORE intrygują i przyciągają uwagę maluszków, dostarczając im bogatych bodźców sensorycznych.

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty z kategorii

Opinie

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.