Etui na smoczki Skip Hop

500100

Nowe

Skip Hop

stworzony do bezpiecznego i higienicznego przechowywania smoczków – zarówno czystych jak i tych zabrudzonych. Pojemnik składa się z dwóch niezależnych komór – każdą z nich otwiera się osobno – dzięki temu przechowywane w nich smoczki nigdy się nie dotykaj

Więcej szczegółów

Wysyłka w 5 dni roboczych


45,00 zł


Dodaj do listy życzeń

Opis

Kolory Przezroczysty

Więcej informacji

Każda Mama, której dziecko korzysta z uspokajających właściwości smoczka, lubi być odpowiednio przygotowana. Nie ma bowiem nic bardziej stresującego niż nerwowe poszukiwania pożądanego przez płaczące niemowlę obiektu, który się niespodziewanie zapodział lub ubrudził.

Jednym z gadżetów, który pomoże Wam się dobrze zorganizować i uniknąć podobnych sytuacji, jest praktyczny pojemnik na smoczki SKIP HOP PACI EGG. PACI EGG został stworzony do bezpiecznego i higienicznego przechowywania smoczków – zarówno czystych jak i tych zabrudzonych.

  • Pojemnik składa się z dwóch niezależnych komór – każdą z nich otwiera się osobno – dzięki temu przechowywane w nich smoczki nigdy się nie dotykają.
  • PACI EGG nie zabiera dużo miejsca, można go nosić w torbie lub dzięki pomysłowej okrągłej rączce – zawiesić przy wózku, a nawet na własnym przedramieniu.
  • To praktyczny pojemnik, dzięki któremu uspokajający smoczek będzie zawsze pod ręką dzięki sprytnemu systemowi – smoczki są przechowywane w osobnych komorach i nigdy się nie dotykają - by otworzyć jedną z komór wystarczy nacisnąć odpowiednie czerwone kółeczko dla naszej wygodny pojemnik wyposażony jest w specjalny uchwyt
  • Możemy  zamocować go w zasięgu naszej ręki pojemnik jest przezroczysty – doskonale widzimy w której komorze znajduje się smoczek jest uniwersalny
  • Pomieści smoczki najróżniejszych firm łatwo go utrzymać w czystości myjąc tradycyjnie lub w zmywarce (na górnej półce)
  • Nie zawiera szkodliwego dla zdrowia bisphenol-u A, phthalate-u i PCV
  • Można go skompletować z praktycznym pojemnikiem na mokre chusteczki SKIP HOP SWIPE

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty z kategorii

Opinie

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.