Rakieta drewniana magnetyczna, Janod

J05207

Nowe

Janod

Rakieta magnetyczna to najbardziej rozpoznawalna zabawka francuskiej marki Janod! Jest spełnieniem marzeń wielu dzieci o lataniu w kosmos! 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


85,00 zł


Dodaj do listy życzeń

Opis

Wiek 18 msc.+

Więcej informacji

  • Zestaw zawiera 6 drewnianych elementów, każdy z wbudowanym magnesem.
  • Rakieta jest idealna do małych rączek dziecka.
  • Zabawka rozwija wyobraźnię i kreatywność dziecka, uczy precyzji kojarzenia kształtów oraz rozwija zdolności manualne.
  • Rakieta jest idealna na prezent, zapakowana jest w estetyczne, kartonowe pudełko z uchwytem.
  • Rakieta zaprojektowana we Francji.
  • Wymiary rakiety po złożeniu: 6,5 x 6,5 x 16 cm

Drewniane zabawki pozytywnie wpływają na wszechstronny rozwój dziecka. Pomagają dziecku w rozwijaniu kreatywnego myślenia oraz umiejętności tworzenia historii. Kontakt z drewnianymi zabawkami rozwija poczucie estetyki u dziecka.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu. Unikalne zabawki Janod tworzone są z najwyższej jakości materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń!


 

Rakieta drewniana magnetyczna marki Janod będzie z pewnością doskonałym prezentem dla każdego dziecka. Jest to rozpoznawalny na świecie klasyk zabawek dla dzieci. Rakieta Janod wykonana jest z sześciu części z elementami namagnesowanymi, przeznaczonych do złożenia. Rozwija to oczywiście umiejętności manualne oraz ćwiczy wyobraźnię dziecka. Rozmiary produktu wynoszą około 16 centymetrów wysokości oraz 6,5 centymetrów szerokości. Dzięki temu zabawka ta jest odpowiednio dostosowana do zabawy dla dzieci w wieku powyżej 18 miesiąca życia. Ładne pudełko, w które opakowany jest ten produkt, to dodatkowy atut oferowanej przez nas zabawki. Stanowi ona doskonały prezent dla pociechy podczas różnych okazji. Zabawka jest precyzyjnie wykonana i zapewni długa zabawę dziecku, a później może staniowić ciekawy element wystroju wnętrza. Wbudowany w każdą z części rakiety magnes to rozwiązanie sprawiające, że po złożeniu produkt nie rozpada się w trakcie zabawy.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty z kategorii

Opinie

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.