Piłki Sensoryczne BALL-A-BALLOOS B.Toys

BX1462

Nowe

B.Toys

Cztery fantastyczne piłki marki B.Toys świetnie pozwolą rozwinać sensorykę dzieciaczka.

Więcej szczegółów

W magazynie! Wysyłka w 24 h

Ostatnie egzemplarze!


Ocena:
czytaj 2 opinie
Rated 5.00/5 based on 2 customer reviews

89,00 zł


Dodaj do listy życzeń

Opis

Wiek 6 msc. +
Kolory Wielokolorowy

Więcej informacji

Piłki Sensoryczne BALL-A-BALLOOS, oferowane w zestawie czterech sztuk, rozbudzą ochotę do zabawy w każdym, nawet najbardziej opornym dziecku! Dzięki temu, że każda piłka z zestawu ma odmienny typ faktury, dziecko poznaje naturalne właściwości każdej z nich. Obcowanie z takim materiałem działa na rozwój Malucha bardzo stymulująco. Okazuje się, że podczas rzucania do celu piłka może emitować kolorowe światełko, inna piłka w czasie zabawy wydaje zabawne odgłosy. Dziecko uczy się więc nie tylko znajomości faktur, ale także dyskretnie wkracza do świata dźwięków. Kolczasta piłeczka do zabawy uczy, że nie wszystko jest proste w kształcie i gładkie. Piłeczka z kolcami może w udany sposób zastąpić gryzak w sytuacji, gdy Maluch zmaga się w pierwszymi wychodzącymi ząbkami. Piłeczki B.Toys mogą funkcjonować jako grzechotki, do tego wykonane zostały wyłącznie z ekologicznych komponentów, bez obecności szkodliwego bisfenolu. Zabawa pełna kolorów i faktur jest dla dziecka zupełnie nowym odkryciem i pierwszym krokiem do poszukiwania własnej tożsamości!

  • Zestaw czterech fantastycznych piłek sensorycznych.
  • Każda piłka posiada inną fakturę, inny kolor i inne pojedyncze właściwości, dzięki czemu świetnie stymuluje rozwój dziecka.
  • Jedna piłka świeci przy rzucaniu, druga piłka piszczy,trzecia piłeczka jest kolczasta, dzięki czemu świetnie sprawdzi się także w roli gryzaczka.
  • Czwarta piłka natomiast posiada w środku grzechotkę i pełno otworów dzięki którym maluch idealnie złapie swoimi małymi rączkami piłeczkę.
  • Piłeczki są w pełni bezpieczne nie zawierają FTALANÓW ani BPA (bisfenolu)
  • wymiary: piłka świecąca 8 cm; piłka piszcząca 8,9cm; piłka kolczasta 6,4cm; piłka z otworami 9,8cm; opakowanie 12,7cm x 10,2cm x 14,75cm

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty z kategorii

Opinie

Piłki

Zabawka dla dzieci jak każda inna, polecam

Was this comment useful to you? Yes No

Fajne piłki

Jeżeli miałbym się zastanawiać nad jakimikolwiek piłkami sensorycznymi, to wybiorę ponownie te. Naprawdę wytrzymałe na wszystkie rzuty i ma fajne dodatkowe opcje. Polecam!

Was this comment useful to you? Yes No

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.