Piłki Sensoryczne BALL-A-BALLOOS B.Toys

BX1462

Nowe

B.Toys

Cztery fantastyczne piłki marki B.Toys świetnie pozwolą rozwinać sensorykę dzieciaczka.

Więcej szczegółów

W magazynie! Wysyłka w 24 godzin

Ostatnie egzemplarze!


Ocena:
czytaj 1 opinie
Rated 5.00/5 based on 1 customer reviews

85,00 zł


Dodaj do listy życzeń

Opis

Kolory Wielokolorowy
Wiek 6 msc. +

Więcej informacji

Piłki Sensoryczne BALL-A-BALLOOS, oferowane w zestawie czterech sztuk, rozbudzą ochotę do zabawy w każdym, nawet najbardziej opornym dziecku! Dzięki temu, że każda piłka z zestawu ma odmienny typ faktury, dziecko poznaje naturalne właściwości każdej z nich. Obcowanie z takim materiałem działa na rozwój Malucha bardzo stymulująco. Okazuje się, że podczas rzucania do celu piłka może emitować kolorowe światełko, inna piłka w czasie zabawy wydaje zabawne odgłosy. Dziecko uczy się więc nie tylko znajomości faktur, ale także dyskretnie wkracza do świata dźwięków. Kolczasta piłeczka do zabawy uczy, że nie wszystko jest proste w kształcie i gładkie. Piłeczka z kolcami może w udany sposób zastąpić gryzak w sytuacji, gdy Maluch zmaga się w pierwszymi wychodzącymi ząbkami. Piłeczki B.Toys mogą funkcjonować jako grzechotki, do tego wykonane zostały wyłącznie z ekologicznych komponentów, bez obecności szkodliwego bisfenolu. Zabawa pełna kolorów i faktur jest dla dziecka zupełnie nowym odkryciem i pierwszym krokiem do poszukiwania własnej tożsamości!

  • Zestaw czterech fantastycznych piłek sensorycznych.
  • Każda piłka posiada inną fakturę, inny kolor i inne pojedyncze właściwości, dzięki czemu świetnie stymuluje rozwój dziecka.
  • Jedna piłka świeci przy rzucaniu, druga piłka piszczy,trzecia piłeczka jest kolczasta, dzięki czemu świetnie sprawdzi się także w roli gryzaczka.
  • Czwarta piłka natomiast posiada w środku grzechotkę i pełno otworów dzięki którym maluch idealnie złapie swoimi małymi rączkami piłeczkę.
  • Piłeczki są w pełni bezpieczne nie zawierają FTALANÓW ani BPA (bisfenolu)
  • wymiary: piłka świecąca 8 cm; piłka piszcząca 8,9cm; piłka kolczasta 6,4cm; piłka z otworami 9,8cm; opakowanie 12,7cm x 10,2cm x 14,75cm

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

12 inne produkty z kategorii

Opinie

Piłki

Zabawka dla dzieci jak każda inna, polecam

Was this comment useful to you? Yes No

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.