Petit Collage Sorter do Ciągnięcia Aligato

WSS-Alligator

Nowe

Petit Collage

Wysyłka w 5 dni roboczych


109,00 zł


Dodaj do listy życzeń

Opis

Kolory Wielokolorowy
Wiek 18 msc.+
Materiał Drewno
Typy zabawek Zabawki motoryczne
Rozwijanie zdolności Sprawność manualna

Więcej informacji

Petit Collage Sorter Do Ciągnięcia Aligator
Numer kat. WSS-Alligator

Zabierz ze sobą drewnianego aligatora na spacer lub zatrzymaj się i baw się w sortowanie kształtów :) Ten wielofunkcyjny produkt oferuje dziecku wiele godzin zabawy. Sorter posiada 5 drewnianych, kolorowych i łatwych do chwytania klocków o różnych kształtach. Podczas zabawy dzieci uczą się kształtów, kolorów oraz precyzyjności podczas wrzucania klocków do odpowiednich otworów. Rozwijają zdolności manualne i wyobraźnię dziecka. Sorter posiada cztery drewniane kółka z gumową tasiemką które z łatwością przesuwają się po każdej powierzchni w domu. Wykonany z trwałego drewna, oferuje wiele lat dobrej zabawy.  Zabawka do ciągnięcia zachęca Malucha do chodzenia, a sorter inspiruje do kreatywnej zabawy.

Cechy:
- aligator może być używany jako zabawka do ciągnięcia lub sorter
- zawiera 5 klocków w różnych kolora i kształtach
- sorter posiada sznureczek i grube kółka ułatwiające ciągnięcie, zachęcające małe dzieci do chodzenia
- wykonany z drewna pozyskiwanego w sposób zrównoważony i nietoksycznych farb na bazie wody
- spełnia normy bezpieczeństwa

Wymiary:
- długość 29 cm
- wysokość 13 cm
- szerokość 12 cm

Wymiary opakowania:
- szerokość 32 cm
- wysokość 18 cm
- głebokość 18 cm

Petit Collage to dzieło Loreny Siminovich, która wymyśliła linię w 2006 roku z jej charakterystycznymi, ręcznie robionymi kolażami na drewnie. To, co zaczęło się od prostych kolaży, od tego czasu stało się żywą kolekcją uwielbianą na całym świecie. Lorena została zaprezentowana przez Marthę Stewart Show, The New York Times, San Francisco Chronicle, Dwell Magazine i popularne blogi, takie jak Oh Joy, Decor8, Design * Sponge i Design Mom. Lorena Pochodzi z Buenos Aires. Mieszka w San Francisco z mężem i córką w wypełnionym domu sztuką na wzgórzu i pracuje w jasnym, słonecznym studio ze swoją wymarzoną sześcioosobową drużyną.

Petit Collage łączy ze sobą nowoczesną estetykę z kryteriami zrównoważonego rozwoju, tworząc odważne, przemyślane produkty, które inspirują małe dzieci. Pięknie zaprojektowane w kalifornijskim studio, aby były przyjemne dla oka i wygodne w użyciu, które kochają zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Pierwszym produktem Petit Collage był ręcznie robiony kolaż z materiałów pochodzących z recyklingu. Produkt ten inspirował nie tylko nazwę firmy, ale także etos zrównoważonego rozwoju. Dziesięć lat później nadal wybierają materiały, których używają  ostrożnie, od tektury z odzysku po certyfikowane FSC drewno i atramenty na bazie soi. Unikają plastiku. Produkty zostały zaprojektowane z myślą o zdrowiu naszych dzieci i planety. Produkty sprzedawane są na całym świecie, w renomowanych sklepach, w tym Anthropologie, Barnes & Noble, Whole Foods i tysiącach niezależnych sklepów specjalistycznych.

 

30 inne produkty z kategorii

Opinie

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.