Marakasy jajka Confetti Janod

J07611

Nowe

Janod

Marakasy jajka, z serii Confetti znanej i cenionej marki Janod.

Więcej szczegółów

W magazynie! Wysyłka w ciągu 24 godzin

Ostatnie egzemplarze!


15,00 zł


Dodaj do listy życzeń

Opis

Wiek 1+

Więcej informacji

Marakasy jajka Confetti pozwalają dzieciom swobodnie poznawać tajemniczy dotychczas świat dźwięków! Zabawy z nieskomplikowaną pod względem działania harmonijką Janod pozwolą odkryć dziecku magiczne zjawisko muzyki. Będą także pierwszym krokiem w kierunku odkrywania i kształtowania własnego talentu. Dzieci z pomocą instrumentów zabawkowych nauczą się rozróżniać poszczególne dźwięki, poznawać przyczyny ich powstawania. Zabawki te są idealne do pierwszych zabaw rytmicznych. Z pomocą tych niepozornych marakasów dziecko niezwykle się rozwinie, ukształtuje się jego kreatywność, rozwinie pamięć. Instrumenty mają także wpływ na kształtowanie silnej woli u Malucha, uczą go wytrwałości oraz wiary we własne możliwości. Instrumenty przyciągają nie tylko ze względu na charakterystyczne, wydawane dźwięki, ale także przez wyrazistą kolorystykę. Marakasy zostały technicznie dopracowane, by nadmiernie nie obciążać dziecięcej rączki. Muzyczne zabawy z marakasami to pomysł na udane muzyczne spotkanie Malucha oraz jego rodziców.

  • Marakasy przy niewielkim wysiłku wydaje przyjemne dla ucha dźwięki.
  • Grając na harmonijce marki Janod dziecko już od najmłodszych lat uczy poprzez świetną zabawę uczy się rozróżniania dźwięków a także poznaje w jaki sposób one powstają.
  • Linia Confetti to pierwsze prawdziwe instrumenty Twojego dziecka, które uczą rozróżniania dźwięków, poczucia rytmu, wprowadzając dziecko w niezwykły świat muzyki.
  • Gra na instrumentach ma niesamowity wpływ na wszechstronny rozwój dziecka - rozbudza kreatywność, poprawia pamięć, uczy cierpliwości i wytrwałości, pomaga wyrażać emocje oraz daje wiarę w siebie
  • Wykonane starannie z najwyższej jakości drewna instrumenty serii Confetti są dostosowane do dziecięcych możliwości, a ich unikalny design i piękne kolory zachęcają do zabawy.
  • Wysoka jakość wykonania i ekskluzywny design - firma Janod projektuje zabawki już od 1970 roku. Zabawki są synonimem francuskiej perfekcji, doskonałej jakości oraz innowacyjności. Harmonijka Confetti Janod to projekt wyciągnięty prosto z dziecięcych marzeń !
  • Bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH
  • Cena dotyczy 1 sztuki.


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty z kategorii

Opinie

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.