Kubeczek Doidy Cup - słoneczny

D-SLONE

Nowe

Doidy Cup

Kubeczek do picia wyprodukowany w Wielkiej Brytani przez znaną i kochaną markę Doidy Cup.

Więcej szczegółów

W magazynie! Wysyłka w 24h

Ostatnie egzemplarze!


29,00 zł


Dodaj do listy życzeń

Opis

Wiek 6 msc. +
Kolory Żółty

Więcej informacji

Rozpoczynacie wielką i niesamowitą przygodę, jaką jest rozszerzanie diety niemowlaka? Kubeczek Doidy Cup to must have podczas tego procesu. Dziecko pijąc z tego kubka nie musi odchylać głowy do tyłu - kształt produktu pozwala na bezpieczne picie, które odbywa się zaraz po przyłożeniu ust do kubeczka. Produkt ten jest również bezpieczny dla antybutelkowych niemowląt, które karmione są piersią i nie potrafią pić odciągniętego pokarmu z butelki. Pozwala on na bezpieczne karmienie bez zaburzania odruchu ssania. Kubeczek jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, całkowicie bezpiecznych dla maluszka. Nauka picia wraz z Doidy Cup to prawdziwa frajda i przyjemność. Odbywa się ona bezstresowo, dla dziecka bowiem używanie tego kubka jest proste i przyjemne, a ciekawa kolorystyka oraz kształt produktu zainteresują małego odkrywcę! Firma Doidy Cup to pionier na rynku produktów dla dzieci, jest to marka zaufana i pewna, a jej produkty są najwyższej jakości, zapewniając bezpieczny i optymalny rozwój maleństwa.

  • Możesz już karmić tym kubeczkiem dziecko od 3 miesięcy życia.
  • Dzięki swej krzywiźnie dziecko nie musi odchylać głowy do tyłu w celu napicia się, wystarczy, że przyłoży kubek do ust.
  • Kubeczek rozwija szczęki twarzy jak i języka oraz zapobiega rozwojowi próchnicy, anemii, problemów z prawidłowym mówieniem, a także wykształcenia złych nawyków związanych z żywieniem.
  • Pojemność: 150 ml
  • Produkt jest bez PBA I PCV.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty z kategorii

Opinie

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.