Doidy Cup Kubek do nauki picia 3m+ fiołkowy

D-FIOLEK

Nowe

Wyjątkowy kubeczek do picia, który został wyprodukowany w Wielkiej Brytani przez znaną i kochaną markę Doidy Cup. Kubeczek sprzyja rozwijaniu higieny jamy ustnej oraz przygotowuje do samodzielnego picia z kubeczka lub szklanki. Niezawodny z wytrzymałego materiału z pewnością przypadnie do gustu każdemu maluszkowi.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


Ocena:
czytaj 1 opinie
Rated 5.00/5 based on 1 customer reviews

29,00 zł


Dodaj do listy życzeń

Opis

Wiek 6 msc. +
Kolory Fioletowy

Więcej informacji

Kubek Doidy Cup fiołkowy 

 • Od kiedy mogę używać kubeczka Doidy Cup?
 • Kubek świetnie sprawdza się dla dzieci już od 3 miesięcy życia, ponieważ maluszek niedawno odstawiony od piersi matki, używając kubeczka Doidy Cup wykonuje te same, naturalne ruchy szczęki co przy ssaniu piersi matki. Może okazać się świetnym pomysłem na dokarmianie maluszka mlekiem Mamy. Korzystanie z butelki będzie od tej pory niepotrzebne!
 • W kolejnych etapach korzystanie z tego kubeczka pozwoli uniknąć stresującego odstawiania od butelki, jednocześnie wzmocni przystosowanie do tradycyjnych szklanek oraz kubków. Niewątpliwie zastąpi wszystkie kubki niekapki i szybko przystosuje malucha do szybkiego korzystania z popularnych, standardowych szklanek i kubków, tak jak jego rodzice :)
 • Wyjątkowy kształt kubeczka zaciekawi malucha i zachęci go do picia najróżniejszych napoi. 
 • Wyjątkowy, ścięty kształt kubeczka Doidy Cup pozwala na upewnienie się, ile jeszcze napoju zostało w kubeczku, jednocześnie zapobiegając niepotrzebnemu odchylaniu główki do tyłu i narażania na zadławienie się.
 • Dziecko ma możliwość regulowania tempa wypijanego płynu, co również uczy go procesu naturalnego
 • Dzięki swej krzywiźnie dziecko nie musi odchylać głowy do tyłu w celu napicia się, wystarczy, że przyłoży kubek do ust.
 • Kubeczek rozwija szczęki twarzy jak i języka oraz zapobiega rozwojowi próchnicy, anemii, problemów z prawidłowym mówieniem, a także wykształcenia złych nawyków związanych z żywieniem.
 • Pojemność: 150 ml
 • Produkt jest bez PBA I PCV.
 • Kubeczki Doidy Cup dostępne są w wielu odcieniach kolorów, wybierz swój już dziś i ciesz się niezmierzoną ilością płynącej radości z oryginalnych i innowacyjnych kubeczków Doidy Cup!

         0% BPA
Doidy Cup produkowany jest w Unii Europejskiej z polietylenu, który nie zawiera niebezpiecznego dla zdrowia bisphenolu A i PVC i który może wchodzić w kontakt z żywnością. Doidy Cup odpowiada normie EN14350.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty z kategorii

Opinie

Świetny, praktyczny kubeczek

Byłam zaskoczona, jak fajnie radzi sobie z nim mój maluszek, który ma dopiero 4 miesiace :) u nas się sprawdził, często pijemy z tego kubeczka i nie sprawia trudności małemu. A ten kolor jest śliczny! Naprawdę polecam :)

Was this comment useful to you? Yes No

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.