Doidy Cup Kubek do nauki picia 3m+ agrest z brokatem

D-AGREST

Nowe

Doidy Cup

Wyjątkowy kubeczek do picia, który został wyprodukowany w Wielkiej Brytani przez znaną i kochaną markę Doidy Cup. Kubeczek sprzyja rozwijaniu higieny jamy ustnej oraz przygotowuje do samodzielnego picia z kubeczka lub szklanki. Niezawodny z wytrzymałego materiału z pewnością przypadnie do gustu każdemu maluszkowi.

Więcej szczegółów

W magazynie! Wysyłka w 24h

Ostatnie egzemplarze!


23,00 zł


Dodaj do listy życzeń

Opis

Wiek 6 msc. +
Kolory Odcienie zieleni

Więcej informacji

 • Kubek Doidy Cup w odcieniu agrest z brokatem

 • Od kiedy mogę używać kubeczka Doidy Cup?
 • Kubek świetnie sprawdza się dla dzieci już od 3 miesięcy życia, ponieważ maluszek niedawno odstawiony od piersi matki, używając kubeczka Doidy Cup wykonuje te same, naturalne ruchy szczęki co przy ssaniu piersi matki. Może okazać się świetnym pomysłem na dokarmianie maluszka mlekiem Mamy. Korzystanie z butelki będzie od tej pory niepotrzebne!
 • W kolejnych etapach korzystanie z tego kubeczka pozwoli uniknąć stresującego odstawiania od butelki, jednocześnie wzmocni przystosowanie do tradycyjnych szklanek oraz kubków. Niewątpliwie zastąpi wszystkie kubki niekapki i szybko przystosuje malucha do szybkiego korzystania z popularnych, standardowych szklanek i kubków, tak jak jego rodzice J
 • Wyjątkowy kształt kubeczka zaciekawi malucha i zachęci go do picia najróżniejszych napoi. 
 • Wyjątkowy, ścięty kształt kubeczka Doidy Cup pozwala na upewnienie się, ile jeszcze napoju zostało w kubeczku, jednocześnie zapobiegając niepotrzebnemu odchylaniu główki do tyłu i narażania na zadławienie się.
 • Dziecko ma możliwość regulowania tempa wypijanego płynu, co również uczy go procesu naturalnego
 • Dzięki swej krzywiźnie dziecko nie musi odchylać głowy do tyłu w celu napicia się, wystarczy, że przyłoży kubek do ust.
 • Kubeczek rozwija szczęki twarzy jak i języka oraz zapobiega rozwojowi próchnicy, anemii, problemów z prawidłowym mówieniem, a także wykształcenia złych nawyków związanych z żywieniem.
 • Pojemność: 150 ml
 • Produkt jest bez PBA I PCV.
 • Kubeczki Doidy Cup dostępne są w wielu odcieniach kolorów, wybierz swój już dziś i ciesz się niezmierzoną ilością płynącej radości z oryginalnych i innowacyjnych kubeczków Doidy Cup!

         0% BPA
Doidy Cup produkowany jest w Unii Europejskiej z polietylenu, który nie zawiera niebezpiecznego dla zdrowia bisphenolu A i PVC i który może wchodzić w kontakt z żywnością. Doidy Cup odpowiada normie EN14350.

Kubek Doidy Cup

Kubeczki dla dzieci i bidony przez nas oferowane są wyposażone w specjalne systemy zapobiegające nieoczekiwanemu wydostawaniu się napoju na zewnątrz. Wykonane są z atestowanych, wysokiej jakości, a przede wszystkim bezpiecznych materiałów, wolnych od szkodliwych dla zdrowia dziecka składników (sprawdź produkty bez bisphenol-u A, phthalate-u i PCV).

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty z kategorii

Opinie

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.