Komoda Good Night Bellamy by Anna Mucha

M027

Nowe

Bellamy

Komoda Good Night Bellamy by Anna Mucha, podobnie jak łóżeczko powstała przy współpracy z Anną Mucha. Jest ona całkowicie autorskim projektem aktorki.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


1 135,00 zł


Opis

Kolory Biały

Więcej informacji

  • Nawiązuje do sztuki klasycznej utrzymanej w wyrafinowanym, delikatnym stylu art deco. Całą subtelność komody podkreślają piękne, ręcznie robione nóżki oraz ozdobna listwa górna. Na froncie szuflady od komody znajduje się pięknie zdobiony drewniany ornament. Oryginalność projektu polega na eleganckim połączeniu elementów półokrągłych z prostymi.
  • Wykonanie: Komoda Bellamy Good Night by Anna Mucha wyprodukowana jest z płyty MDF, element dekoracyjny oraz nóżki są drewniane. Komoda lakierowana jest na kolor kości słoniowej. Farba posiada wszelkie wymagane certyfikaty i jest bezpieczna dla dziecka.

Główne zalety komody:

  • trzy pojemne szuflady;
  • szuflady mocowane są na prowadnicach z funkcją „push to open”;
  • opcjonalnie możliwość dokupienia przewijaka mocowanego na blacie komody.

Dodatkowe informacje:

  • Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego zmontowania. Do każdego mebla dołączona jest szczegółowa instrukcja montażu, która krok po kroku pokazuje jak należy zmontować dany mebel. W paczkach znajduje się również wyposażenie niezbędne do zmontowania mebli. Przesyłki mebli o wadze łącznej powyżej 100 kg są wysyłkami paletowymi. Oznacza to, że kurier nie wniesie takiej przesyłki do mieszkania. W tym przypadku prosimy o zapewnienie pomocy przy wnoszeniu mebli do Państwa mieszkania/ domu.

Opinie

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.