Nowe Obniżka! Janod - Wóz strażacki ze strażakiem zestaw drewniany Zobacz większe

Janod - Wóz strażacki ze strażakiem zestaw drewniany

J08568

Nowe

Janod

Zestaw drewniany francuskiej marki Janod składa się z wozu strażackiego oraz postaci strażaka. Zestaw zapakowany jest w estetyczne, kartonowe pudełko, idealne na prezent. Zaprojektowany we Francji.

Więcej szczegółów

W magazynie! Wysyłka w 24 godziny

Ostatnie egzemplarze!


27,99 zł

27,99 zł

(-0%)


Dodaj do listy życzeń

Opis

Wiek 1+

Więcej informacji

Zestaw drewniany francuskiej marki Janod składa się z wozu strażackiego oraz postaci strażaka.  Zestaw zapakowany jest w estetyczne, kartonowe pudełko, idealne na prezent. Zaprojektowany we Francji.
Wymiary: samochód 7 x 3,5 x 5,7 cm, strażak 2,2 x 1 x 5,8 cm

Pojazdy i kolejki drewniane Janod z serii STORY to połączenie zabawy ze stymulacją rozwoju dziecka. Ogromny wybór postaci, pojazdów i innych elementów scenerii pozwala na tworzenie niepowtarzalnych, pobudzających wyobraźnię historii, dzięki czemu Twoje dziecko szybko się nie znudzi. Wszystkie zabawki z serii Story Janod pasują do siebie, co pozwoli na zebranie znaczącej kolekcji. Drewniane zabawki pozytywnie wpływają na wszechstronny rozwój dziecka. Dają możliwość rozwijania kreatywnego myślenia. Zestawy ćwiczą małe rączki i pomagają w rozwoju zdolności manualnych. Kontakt z drewnianymi zabawkami daje dużo radości i rozwija poczucie estetyki u dziecka.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY

kategoria: zestawy i kolejki drewniane
seria: STORY
indeks: J08568
producent: Janod
wiek: 18m +
liczba elementów: -
materiał: drewno
design: Francja
wymiary produktu: 15 x 4 x 12 cm
waga produktu: 0,05 kg
wymiary opakowania: 15 x 4 x 12 cm
bezpieczeństwo i jakość: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty z kategorii

Opinie

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.