Gryzak - szczotka BugBrush

BB001

Nowe

BugBrush

Gryzak BugBrush to absolutny "must-have" wśrod szczoteczek i gryzaków dla dzieci od "pierwszego ząbka". 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


75,00 zł


Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

 • BugBrush został zaprojektowany z jasną misją czyszczenia zębów bezstresowo, zapewniając przy tym świetną zabawę zarówno dzieciom jak i rodzicom.
 • Dlaczego codzienne szczotkowanie jest tak ważne już od pierwszego ząbka?
 • Pielęgnacja pierwszych ząbków jest tak samo ważna jak pielęgnacja zębów stałych u dorosłych. Zdrowe zęby mleczne są podstawą dla zdrowych zębów stałych, zapewniają poprawną wymowę oraz rzecz jasna potrzebne są do spożywania codziennych posiłków. W większości przypadków próchnica dopada Maluchy w pierwszych 12 miesiącach od czasu pojawienia się pierwszych zębów. Dlatego utrzymanie w czystości ząbków Waszych Pociech jest tak ważne ale jak trudne dla wielu rodziców. Mycie zębów dwa razy dziennie jest konieczne, choć jakże trudne do wykonania. Często jest to codzienna walka, która sprawia że dziecko jest zniechęcone i złe a rodzice zaniepokojeni i zestresowani.
 • Jak zadbać o zdrowy uśmiech Maluchów bez zbędnego stresu?
 • Kluczem do rozwiązania problemu jest specjalnie zaprojektowany gryzaczekszczoteczka, który jest stworzony dla dzieci, oraz do ich samodzielnego użytku. BugBrush to pierwszy gryzaczek który skutecznie czyści płytkę nazębną łącząc właściwości skutecznej szczoteczki oraz całkowicie bezpiecznego gryzaka. Gryzaczek BugBrush posiada włosie, które jest 10 razy bardziej miękkie niż w standardowej szczoteczce. Symetryczny kształt zapewnia łatwe chwytanie w małe rączki, co zachęca Maluchy do gryzienia, czyszcząc przy tym ząbki z resztek jedzenia, zmniejszając ryzyko próchnicy.
 • Jak zbudowany jest BugBrush?
 • Gryzaczek posiada mięciutkie włosie o długości 5 mm, które umożliwia skuteczne czyszczenie ząbków przesuwając włosiem od lewej do prawej strony. Standardowe, podłużne szczoteczki mogą grozić zadławieniem. BugBrush dzięki swojej "konstrukcji" jest całkowicie bezpieczny, przeznaczony do samodzielnego użytkowania poprzez gryzienie jak przy standardowym gryzaku dla niemowląt. W postaci uśmiechniętego robaczka, z pewnością zostanie najlepszym przyjacielem od pierwszego ząbkowania.

Instrukcja użytkowania

 • Gryzak BugBrush powinien być stosowany po posiłku pod nadzorem osoby dorosłej. BugBrush może być stosowany z pastą do zębów lub bez, nie należy przekraczać zalecanej, dziennej dawki fluoru dla danego wieku dziecka. Gryzak BugBrush nie jest zamiennikiem codziennego szczotkowania zębów.
 • Czyszczenie
 • Aby utrzymać gryzaczek BugBrush w czystości, wypłucz go w czystej wodzie i pozostaw do wyschnięcia. jeśli włosie zaczyna być spłaszczone, zanurz BugBrush we wrzątku na kilka minut, włosie będzie wyglądać jak nowe. Gryzak można wkładać do sterylizatora.
 • Bezpieczeństwo
 • Przed podaniem gryzaka dziecku, dokładnie go obejrzyj. Przy jakichkolwiek oznakach uszkodzenia lub zużycia, należy go wymienić. To nie jest zabawka.

30 inne produkty z kategorii

Opinie

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.