Obniżka! Gryzak - główka Żyrafy Sophie Zobacz większe

Gryzak - główka Żyrafy Sophie Vulli

220117

Nowe

Vulli

Super gryzaczek w kształcie główki Żyrafy Sophie. 

Więcej szczegółów

W magazynie! Wysyłka w 24 godzin

Ostatnie egzemplarze!


55,00 zł

49,50 zł

(-10%)


Dodaj do listy życzeń

Opis

Kolory Beżowy
Wiek 0+

Więcej informacji

  • Wykonany w 100% z naturalnego lateksu i pokryty farba spożywczą jest bezpieczny dla malucha i wspomaga go w trudnym okresie ząbkowania.
  • Wszystkie części gryzaka nadają się do gryzienia zarówno uszy i rogi Sophie jak również kółko, którego powierzchnia ma specjalnie zróżnicowana powierzchnię by przynosić ulgę swędzącym dziąsłom. Lekki i łatwy do chwytania dla małych rączek, nie grozi bolesnym uderzeniem.
  • Ciemne oczy i cętki stymulują wzrok maluszka, a zapach lateksu węch. Dzięki zapachowi maluszek jest w stanie odróżnić gryzak wśród pozostałych zabawek.
  • kat. wiek.: 0m+

Całość opakowana w piękne pudełeczko, przewiązane bawełnianą wstążeczką. Szczegóły i kolory mogą się różnić od tych na zdjęciu. Proszę zatrzymać opakowanie ponieważ zawiera istotne informacje.

OSTRZEŻENIE: usunąć opakowanie przed podaniem gryzaka dziecku. UWAGA! : PRODUKT NATURALNY - nie sterylizować, czyścić wodą z mydłem lub przecierać wilgotną ściereczką. Nie wystawiać produktu na bezpośrednie działanie ciepła, słońca czy innych produktów chemicznych. Farba spożywcza ulega „zjadaniu” i „zmywaniu”. Sprawdzać produkt za każdym razem zanim zostanie podany dziecku w szczególności gdy maluch ma już zęby. Rozciągać w każdym kierunku by sprawdzić czy nie ma uszkodzeń i wyrzucić jeśli ma jakieś oznaki zużycia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 inne produkty z kategorii

Opinie

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.