Zabawki do kąpieli - doskonały sposób na dobrą zabawę - Zobacz nasze propozycje

Przeczytaj więcej o ciekawych zabawkach kąpielowych dla dzieci, które z pewnością zachęcą każdego malucha do kąpieli i sprawią, że ta codzienna czynność zamieni się w prawdziwą przygodę. Dowiedz się więcej!

Zabawki do kąpieli - doskonały sposób na dobrą zabawę

Kąpiel nie musi być tylko dbaniem o higienę dziecka, ale również fascynującą zabawą. Dla dziecka kąpiel to również oswajanie się z wodą, która jest pierwszym krokiem w ekscytującej nauce pływania. W ofercie naszego sklepu dziecięcego znajdziesz szeroką ofertę zabawek do kąpieli dla dzieci, które z pewnością urozmaicą każdą chwilę spędzoną podczas tej codziennej czynności. Część produktów do kąpieli ma również charakter zabezpieczeń, jak nakładki na krany czy maty antypoślizgowe. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z szerokim wachlarzem zabawek do wanny, wśród których możemy wyróżnić puzzle piankowe, kaczka do kąpieli, wiaderka i wiele innych fantastycznych propozycji.

Zabawa podczas kąpieli wpływa wszechstronnie w wielu sferach rozwoju dziecka, tj:

  • wyobraźnia i kreatywność
  • rozwój poznawczy i motoryczny
  • poznawanie podstawowych praw fizyki.

Jak więc najlepiej przygotować się do pierwszych chwil w wodzie? Zapraszamy do dalszej części artykułu!

Zabawki do wanny

Pierwsze chwile dla dziecka w wodzie mogą być dla niego stresujące. Czasami zdarza się, że dziecko nie przepada za codziennym obowiązkiem dbania o higienę. Aby umilić dziecku czas spędzony w wodzie, najlepszym sposobem jest jego zainteresowanie. Jak to zrobić? Z pomocą nadchodzą zabawki do wanny. Podczas zabawy dziecko uczy się rozwijać motorykę dużą i małą. Skłania go ona do podnoszenia rączek oraz obracania nimi, co przekłada się na lepszą koordynację nie tylko rączek, ale i całego ciała. Zabawki do kąpieli dla dzieci cechują się dużą skłonnością do rozwijania wyobraźni dziecka poprzez kreatywne odkrywanie działania wody oraz tworzenie własnej definicji zabawy. Odkryj więc, że zabawki kąpielowe nie tylko umilają czas, ale również pomogą w rozwoju twojego dziecka w niesamowitym, wodnym środowisku.

 

Jedne z naszych bestsellerów to (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę):

 

Zabawki do kąpieli dla dzieci

Nawet pod prysznicem zabawa może trwać w najlepsze! Jeżeli szukasz zabawki wodnej i nie posiadasz wanny, nic straconego! Twoje dziecko może bawić się i rozwijać również w inny, równie ciekawy sposób. Zabawki do kąpieli dla dzieci są świetną pomocą w nauce przyzwyczajania się do wody oraz wpływają szeroko na wymienione powyżej strefy rozwoju dziecka.

 

 

 

 

 

Odkryj najlepsze zabawki do kąpieli dla dzieci – nasze bestsellery (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę):

 

Kaczka do kąpieli

Zastanawiasz się, czy istnieje zabawka, która nieustannie bawi dzieci od wielu lat? Oczywiście! Jest to - kaczka do kąpieli! Taka zabawka jest niezastąpionym pomysłem na wspólne odkrywanie wodnego świata. Wspomaga rozwój motoryczny poprzez poruszanie zabawką. Kaczka do kąpieli jednocześnie cieszy i uczy podstawowych praw fizyki – tego jak zachowuje się woda, prawa przyczyny i skutku W ofercie naszego sklepu z zabawkami znaleźć można kilka propozycji w wielu kolorach.

 

 

 

 

Najbardziej popularne zwierzątka i kaczki do kąpieli (kliknij na obrazek, aby zobaczyć ofertę):

 

 

Akcesoria do kąpieli

Poza zabawkami do kąpieli dla dzieci, chcemy zapewnić dzieciom bezpieczeństwo. W tym celu idealnie sprawdzają się maty antypoślizgowe czy siedziska. Przedstawiamy Wam produkty najbardziej warte uwagi. A co jeżeli po skończonej zabawie zadajemy sobie pytanie - gdzie umieścić wszystkie mokre zabawki kąpielowe? W takiej sytuacji świetnie spełni swoje zadanie pojemnik na zabawki do kąpieli.

 

 

 

 

 

Popularne akcesoria do kąpieli, na które warto zwrócić uwagę (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę):

Zapraszamy do naszego sklepu z zabawkami, gdzie znajdą Państwo szeroką ofertę zabawek do wody, pojemników na zabawki do kąpieli, akcesoriów kąpielowych i nie tylko!


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed opublikowaniem