Zabawki do kąpieli - co warto mieć

Przeczytaj więcej o bestsellerowych zabawkach do wanny, które z pewnością przypadną do gustu każdemu maluszkowi i zapewnią fantastyczną zabawę podczas codziennej kąpieli. Dowiedz się więcej!

Kąpiel nie musi być tylko dbaniem o higienę dziecka, ale również fascynującą zabawą. Dla dziecka kąpiel to również oswajanie się z wodą, która jest pierwszym krokiem w ekscytującej nauce pływania. Część produktów do kąpieli ma również charakter zabezpieczeń, jak nakładki na krany czy maty antypoślizgowe.

Zabawa podczas kąpieli wpływa wszechstronnie w wielu sferach rozwoju dziecka, tj:

  • wyobraźnia i kreatywność
  • rozwój poznawczy i motoryczny
  • poznawanie podstawowych praw fizyki

Jak więc najlepiej przygotować się do pierwszych chwil w wodzie? Zapraszamy do dalszej części artykułu!

Zabawki do wanny - fantastyczna zabawa

Yookidoo wesoły kranik i wirujące trybikiPierwsze chwile dla dziecka w wodzie mogą być dla niego stresujące. Czasami zdarza się, że dziecko nie przepada za codziennym obowiązkiem dbania o higienę.

Aby umilić dziecku czas spędzony w wodzie, najlepszym sposobem jest jego zainteresowanie. Jak to zrobić? Z pomocą nadchodzą zabawki do wanny. Zabawki, pomimo zastosowania na zdjęciach w wannie, świetnie sprawdzą się pod prysznicem.

Zabawki do kąpieli dla dzieci są świetną pomocą w nauce przyzwyczajania się do wody oraz wpływają szeroko na wymienione powyżej strefy rozwoju dziecka. Jedne z naszych bestsellerów to Yookidoo wesoły kranik i wirujące trybiki.

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę!

 

Zobacz również inne ciekawe zabawki do kąpieli, które mogą Cię zainteresować!
Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę!

SKIP HOP ZABAWKA DO WODY FONTANNA PSZCZÓŁKA WEE GALLERY KSIĄŻECZKA DO KĄPIELI ZMIENIAJĄCA KOLOR W WODZIE COLOR ME: WHO’S IN THE POND B.TOYS SERIA LAND OF B. ZABAWKA DO KĄPIELI ROZKRĘCANE SIKAWKI Z PIESKIEM YOOKIDOO ZABAWKA FONTANNA WYŚCIG KACZUSZEK DO KĄPIELI YOOKIDOO ZABAWKA DO KĄPIELI DLA DZIECI LABORATORIUM YOOKIDOO ZABAWKA DO KĄPIELI DLA DZIECI TRYBIKI LITTLE DUTCH ŁÓDKI DLA DZIECI DO ZABAWY PINK JANOD ZESTAW WIADEREK ZABAWKI DO KĄPIELI ZWIERZĄTKA 5 ELEMENTÓW LITTLE DUTCH KUBECZKI DO KĄPIELI Z DZIURKAMI LITTLE GOOSE BOON ZABAWKA DO KĄPIELI ZĘBATKI COGS COOL KOLOR BOON ZABAWKA DO KĄPIELI PRZYSSAWKI JELLIES COOL KOLOR BOON ZABAWKA DO KĄPIELI RURKI PIPES COOL KOLOR JANOD PUZZLE DLA DZIECKA DO KĄPIELI MAPA ŚWIATA 28 ELEMENTÓW

Akcesoria do kąpieli

SKIP HOP WKŁADKA DO KĄPIELI WIELORYB MOBY

 

 Poza zabawkami do kąpieli dla dzieci, chcemy zapewnić dzieciom bezpieczeństwo.

W tym celu idealnie sprawdzają się maty antypoślizgowe czy siedziska. Przedstawiamy Wam produkty najbardziej warte uwagi.

A co jeżeli po skończonej zabawie zadajemy sobie pytanie - gdzie umieścić wszystkie mokre zabawki kąpielowe?

W takiej sytuacji świetnie spełni swoje zadanie pojemnik na zabawki do kąpieli.

 

 

Popularne akcesoria do kąpieli, na które warto zwrócić uwagę.

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę!

3 SPROUTS ORGANIZER KĄPIELOWY REKIN 3 SPROUTS ORGANIZER KĄPIELOWY PINGWIN

Powiązane artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Powiązane kategorie:


Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed opublikowaniem

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.