Wybieramy zestaw obiadowy dla dzieci z przyssawkami i bez

Zestaw obiadowy dla dzieci, miseczka z przyssawką, sztućce dla dzieci. Dla małych rączek, z atestami. Doskonałe do nauki jedzenia. Zobacz więcej!

Wraz ze wzrostem dziecka jego kubki smakowe poznają coraz więcej smaków. Często jednak zdarza się, że maluch odmawia spożycia posiłku. Dobrym rozwiązaniem na zmotywowanie małego niejadka do posiłku jest zakupienie ciekawej, kolorowej zastawy - nim się rodzic obejrzy jedzenie zniknie z talerzyka.

Idealnym momentem na zakup pierwszego zestawu obiadowego jest szósty miesiąc życia dziecka - mały odkrywca jest gotowy na poznanie nowych smaków i spożycie ich samodzielnie. Poniżej przedstawiamy kilka wartych uwagi produktów, które świetnie się sprawdzą w roli pierwszych akcesoriów do jedzenia.

Sztućce dla dzieci do nauki jedzenia

B.BOX PIERWSZE SZTUĆCE DO NAUKI JEDZENIA LEMON SHERBET

Wybór łyżeczki dla niemowlaka nie jest tak oczywisty, jakby mogło się wydawać. Przy wyborze należy brać pod uwagę wiele aspektów, aby karmienie było przyjemne i bezpieczne zarówno dla dziecka, jak i rodzica.

Najprostszym rozwiązaniem jest łyżeczka i widelczyk Beaba. Łyżeczka dla dzieci Beaba posiada specjalną grubą rączkę jest również dobrze wyprofilowana. Z kolei widelczyk poza grubszą rączką ma również bezpiecznie zakończoną końcówkę.

Innowacyjne łyżeczki do karmienia Spuni są stosunkowo drogimi produktami, jednak posiadają wiele zalet - przyspieszają i ułatwiają naukę karmienia oraz mają wpływ na prawidłowy rozwój mowy u dziecka. Dla starszego dziecka świetnie sprawdzą się sztućce Skip Hop oraz Beaba, ponieważ mają odpowiednie rozmiary i ładny, kolorowy design, który niejadka zachęci do zjedzenia obiadku.

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę sztućców dla dzieci!

Sztućce dla dzieci do nauki jedzenia, które mogą Cię zainteresować.
 Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę! 

MUSHIE ŁYŻECZKI SILIKONOWE DO NAUKI SAMODZIELNEGO JEDZENIA DRIED THYME MEPAL ZESTAW 2 ŁYŻECZKI DZIECIĘCE TURKUSOWE NUMNUM GOOTENSIL PIERWSZE ŁYŻECZKI DLA DZIECI BLW RÓŻ

 Zestaw obiadowy dla dzieci

B.BOX KUBEK NIEWYSYPEK BUBBLEGUM BY GELATO

Dobrym pomysłem na zastawę dla malucha jest zestaw Done by Deer, składający się z talerzyka, sztućców, półmiska i zależnie od wieku dziecka - kubeczka tradycyjnego, bądź takiego z ustnikiem i dwoma uchwytami.

Akcesoria dostępne są w kilku wzorach i kolorach. Zestaw obiadowy Skip Hop charakteryzuje się obrazkiem zwierzaka, znajdującym się na każdym naczyniu. Jest to dobre rozwiązanie dla rodzeństwa - każde dziecko ma indywidualną zastawę, dzięki czemu rodzic łatwo uniknie sprzeczek o przybory przy posiłku.

Dla malucha, które nigdy nie miało okazji trzymać w rączce łyżeczki z pewnością dobrze sprawdzi się zestaw do nauki samodzielnego jedzenia Suavinex, stworzony z nietłukącego tworzywa i posiadający podkładkę antypoślizgową.

Jeśli jednak na początek przyda się przede wszystkim talerzyk, który ograniczy bałagan powstały przy posiłku do minimum to jest nim EZPZ silikonowa miseczka z podkładką, sztućcami i kubeczkiem. Dzięki dobrze dobranemu zestawu karmienie może być proste i przyjemne. 

Duża popularnością cieszy się zestaw obiadowy dla dzieci z silikonu francuskiej marki Beaba, który składa się z talerzyka, miseczki, kubka i łyżeczki treningowej. Naczynia posiadają przyssawkę, co uniemożliwia dziecku ich przewrócenie i oblanie się zawartością.

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę zestawów obiadowych dla dzieci!

 Zestawy obiadowe dla dzieci, które z pewnością Cię zainteresują.
 Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę! 

EZPZ SILIKONOWY TALERZYK JASNA ZIELEŃ Z PODKŁADKĄ MAŁY 2W1 MINI MAT DONE BY DEER ZESTAW OBIADOWY DLA DZIECI POWDER PINK BEABA ZESTAW OBIADOWY DLA DZIECI Z SILIKONU Z PRZYSSAWKĄ JUNGLE

Gryzak do owoców - świetny produkt do szybkiego karmienia

B.BOX GRYZAK DO OWOCÓW PASSION SPLASH

Dobrym rozwiązaniem na podawanie przekąsek dla malucha jest gryzak do owoców Boon, który ma silikonową nakładkę posiadającą system dziurek przez które maluch może wysysać pokarm.

Podobne rozwiązanie oferuje również marka B.box - silikonowy gryzak do podawania dziecku jedzenia z 3 nóżkami, dzięki którym postawisz go na stole, a dziecko może je dogodnie trzymać.

Do jedzenia obiadków super rozwiązaniem jest łyżeczka z zasobnikiem od marki Boon. Dziecko podczas jedzenia ściska zasobnik i na łyżeczkę wypływa obiadek. Produkt doskonały do podróży samochodem czy pociągiem, bo znacząco utrudnia dziecku zrobienie bałaganu:) Taki gadżet z pewnością zajmie malucha na długi czas.

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę gryzaków na owoce!

Gryzaki do owoców, które mogą Cię zainteresować.
Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę! 

B.BOX GRYZAK DO OWOCÓW STRAWBERRY SHAKE # B.BOX GRYZAK DO OWOCÓW OCEAN BREEZE B.BOX GRYZAK DO OWOCÓW LEMON SHERBET

Powiązane artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Powiązane kategorie:


Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed opublikowaniem

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.