Prezenty na roczek - PONAD 50 zabawek dla maluszka

Przeczytaj więcej o bestsellerowych prezentach na roczek. W dalszej części postu zobaczysz propozycje dla chłopca i dla dziewczynki. Dowiedz się więcej!

Prezenty na roczek

Zabawki sensoryczne - najpopularniejsze prezenty na roczek

 

Fat Brain Toys Sorter InnyBin

Wyjątkowa, elastyczna kostka sorter InnyBin Fat Brain Toys to kolorowa zabawka, która w niesamowity sposób stymuluje zmysły dziecka Zapewni dziecku zabawę przez wiele godzin Sześć kolorowych elastycznych ścian i sześć dużych klocków, każdy w innym kolorze, kształcie i innej fakturze powierzchni, zaprojektowanych został z myślą o najmłodszych. Elastyczna kostka sorter InnyBin Fat Brain Toys ma za zadanie zachęcać dziecko do zabawy jednocześnie stymulować dziecięca wyobraźnią żywą kolorystyką i prostą konstrukcją. Każda ze ścianek sortera składa się z elastycznych, kolorowych gumek Zarówno chłopcy jak i dziewczynki z pewnością będą chcieli bawić się tą zabawą Elastyczna kostka sorter pobudza zmysły malucha, rozwija jego znajomość barw i kształtów. Zachęca również do eksperymentowania, co z kolei rozbudza jego ciekawości(kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę).

 

Zobacz również inne sorterty dla dzieci(kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę):

 

Fat Brain Toys Wieża SpinAgain

 

Zakręcona wieża SpinAgain to pierwsza taka piramida od amerykańskiej marki Fat Brain Toys, która jest wyposażona w kręcące elementy. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 12 miesiąca życia. Fantastyczny projekt i bogata paleta barw całej zabawki sprawia, że jest ona atrakcyjna w oczach każdego malucha. Zyskuje zainteresowanie dziecka i gwarantuje wielogodzinną zabawę połączoną z rozwojem. Wieża wspomaga rozwój dziecka, uczy rozróżniania wielkości, kolorów, kształtów, rozwija umiejętności motoryczne malucha, stymuluje wizualnie. Podstawa wieży jest dwustronna, może stać stabilnie lub kołysać się jak wańka-wstańka. Jest to doskonały pomysł na prezenty na roczek (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę).

 

 

Nasze propozycje sensorycznych prezentów na roczek (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę):

Fat Brain Toys Dzwonki Rock N'Roller

 

Dzwonki Rock N’Roller Piano to klasyczne dzwonki, które zostały wzbogacone o obrotowe kółka do gry. Dzięki dotykaniu i wprawianiu w ruch kółeczek maluszek sprawia, że instrument wydzwania pięknie każdą nutę. Posiada schowek na pałeczki Z dzwonków może korzystać nawet dziecko, które jeszcze nie potrafi utrzymać pałeczki w rączce. Starsze dziecko, które posiadło już tę umiejętność może dzięki pałeczce samodzielnie zagrać melodię na dzwonkach, korzystając z nich jak z cymbałek. Zastosowanie: maluszek, leżąc na brzuszku, może kręcić kółeczkami, dzięki czemu będą one wydawać dźwięki. Starsze dziecko może korzystać z pałeczki i wygrywać melodyjki. Rozwijane zdolności: umiejętności motoryczne, poczucie rytmu i rozwój mięśni. Idealnie sprawdzi się jako prezenty na roczek dla dziewczynek i chłopców (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę).

 

Najciekawsze instrumenty dla dzieci na roczek (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę):

Boon Przyssawki Jellies Cool

 

Świetny zestaw 9 małych meduzek Przyssawki Jellies Cool. Przyssawki można przyczepiać do ściany lub wanny, a nawet jedną do drugiej. Można z nich stworzyć nowe kształty oraz struktury. Sprawią, że każda kąpiel będzie jeszcze bardzie wesoła. W zestawie znajduje się 9 małych meduz. Produkt całkowicie wolny od BPA. Należy myć ręcznie w ciepłej wodzie z mydłem. Następnie spłukać czystą wodą i wysuszyć na powietrzu. Przyssawki Boon to idealny pomysł na prezenty na roczek (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę).

 

 

 

 

Zobacz również inne zabawki do kąpieli na roczek (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę):

 

Zabawki ruchowe - doskonałe prezenty na roczek

 

B.Toys Zabawka do raczkowania kotek

 

Pluszowy Kotek porusza się i wydaje odgłosy. Zabawka świetnie stymuluje dziecko do ruchu. Po naciśnięciu na grzbiet kotek zaczyna chodzić i miauczeć. Maluch z pewnością chętnie podąży za maskotką, ćwicząc przy tym mięśnie oraz umiejętność raczkowania. Ponowne naciśnięcie grzbietu wyłącza zabawkę. Pluszowy kotem to świetny pomysł na prezent na roczek (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę).

 

 

 

 

 

Inne propozycje zabawek ruchowych dla rocznego dziecka (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę):

 

Kreatywne zabawki dla dzieci - pewniak prezentowy

 

 

Melissa and Doug Tablica edukacyjna szukaj zwierzątek

 

Tablica edukacyjna dla dzieci. Dzięki niej dziecko nauczy się otwierać różnego rodzaju zamki oraz zatrzaski. Tablica zawiera 6 okienek do otwierania. Po otwarciu okienka ukażą się zwierzątka z daną liczbą i kolorem. To pomoże dziecku w nauce liczenia i kolorów oraz nazw zwierząt. Całość wykonana została z drewna (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę).

 

 

 

 

 

Może Ci się spodobać również (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę):

 

 

Prezenty na roczek dla dziewczynki - bestsellerowe zabawki

Little Dutch Lalka Sophia

 

Śliczna lalka, przytulanka Sophia Little Dutch wykonana została z miłego i delikatnego materiału Doskonale sprawdzi się jako towarzyszka dziecięcych zabaw Swoim wyglądem przypomina prawdziwą dziewczynkę Podczas zabawy lalkę można posadzić Z pewnością stanie się ona ulubioną zabawką każdej dziewczynki Kupując tę wyjątkową lalkę wspieramy dziecięcą fundację, działającą przy szpitalu pediatrycznym w holenderskim Rotterdamie, która ma na celu rozwój medycyny dziecięcej. Lalka zapakowana została w kartonowe, zamykane pudełeczko ze sznureczkiem Doskonały pomysł na prezenty na roczek dla dziewczynki (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę).

 

 

Inne lalki dla rocznej dziewczynki (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę):

Prezenty na roczek dla dziewczynki, które mogą Ci się spodobać (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę):

 

Prezenty na roczek dla chłopca - najciekawsze propozycje

 

Little Dutch Warsztat

 

Duży warsztat od holenderskiej marki Little Dutch to fantastyczna zabawka dla każdego majsterkowicza, który uwielbia obserwować swojego tatusia podczas prac montażowych. Umożliwia on małemu budowniczemu samodzielnie skonstruować wiele ciekawych przedmiotów i budowli za pomocą 48 elementów. Warsztat zawiera zestaw 48 elementów m.in. śrubki, młotek, śrubokręt czy tabliczkę, na której można pisać kredą. Posiada także pas na narzędzia, do którego można włożyć młotek i inne narzędzia. Dzięki niemu wszystkie narzędzia będą na wyciągnięcie ręki malucha. Zestaw pozwala na tworzenie różnych konstrukcji takich jak np. autko czy helikopter. Zależy to tylko od wyobraźni dziecka. Jest to idealny pomysł na prezenty na roczek dla chłopca (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę).

 

 

Może Ci się spodobać również (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę):

 

 

B.Toys Gra zręcznościowa łowienie zwierząt

 

Kolorowy zestaw do łowienia morskich cudaków, który zachwyci każdego malucha. W zestawie znajdują się: Podbierak w kształcie paszczy rekina. 4 przysmaki do wyławiania z włosami, w formie gumowych wodorostów. Zabawka nie zawiera BPA ani ftalanów. Idealny pomysł na prezenty na roczek dla chłopca (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę).

 

 

 

 

 

Inne propozycje prezentów na roczek dla chłopca, które mogą Ci się spodobać (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę):


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed opublikowaniem