Prezenty dla 3 latka - PONAD 50 ciekawych propozycji

Przeczytaj więcej o najciekawszych zabawkach na prezent dla 3 latka. W dalszej części postu przygotowaliśmy propozycje dla chłopca i dziewczynki. Dowiedz się więcej!

Prezenty dla 3 latka - bestsellerowe zabawki

 

Little Dutch Drewniana kasa fiskalna

 

Drewniana kasa fiskalna od Little Dutch to fantastyczna zabawka do zabawy w sklep Z pewnością spodoba się Twojemu dziecku i zapewni mu wiele godzin doskonałej zabawy Dzieci uwielbiają zabawę w sklep dlatego drewniana kasa fiskalna sprawi, że będzie ona jeszcze ciekawsza Kasa posiada guziczki-klawisze, czytnik kart kredytowych oraz pieniądze Zabawka doskonale nadaje się na prezent dla 3 latka zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę).

 

 

 

 

Najpopularniejsze zabawki do odgrywania ról, które mogą Ci się spodobać (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę):

 

 

 

Melissa and Doug Drewniane pieczątki Jumbo

Świetny zestaw artystyczny dla każdego malucha który uwielbia malowanie i tworzenie niezwykłych prac. W zestawie znajdziemy 5 kolorowych kredek, aż 26 pieczątek, poduszeczkę z łatwo zmywalnym tuszem oraz podstawkę ułatwiającą stemplowanie. Całość zapakowana w estetycznym, drewnianym pudełku. Idealnie nada się na prezent 3 latka, który uwielbia artystyczne zabawy (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę).

 

 

 

 

Mogą Ci się spodobać również (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę).

Melissa and Doug Nawlekanka koraliki

 

Świetny zestaw koralików sprawi że dziecko może stworzyć swoją własną niepowtarzalną biżuterie. W zestawie znajdziemy kolorowe sznurki i aż 27 dużych drewnianych koralików. Zabawa pobudza kreatywność oraz rozwija wyobraźnie dziecka. Maluszek będzie mógł obdarowywać całą rodzinę wspaniałą biżuterią. Wszystko zapakowane w estetyczne drewniane pudełko. Idealne jako prezent dla 3 latka (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę).

 

 

 

 

Inne propozycje sznurowanek od Melissa and Doug (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę):

Fat Brain Toys Przyssawki silikonowe

 

Przyssawki są giętkie, łapią się wszystkiego i zasysają w zabawie. Przeobrażą się w co tylko Twoje dziecko zechce, będą zabawnie dyndać z lodówki lub okna, aby dawać radość Twojemu maluchowi. Przykleić je do siebie to jedna przyjemność, a druga to rozkleić słuchając jak zabawnie strzela, to „strzelanie” tak samo wciąga jak przyklejanie. Przyssawki przyklejają się do siebie i do każdej gładkiej powierzchni. To nowy innowacyjny gatunek klocków. Wyginają się, przyklejają się, dyndają, wsysają w inny wymiar kreatywności. Co najważniejsze dla rodziców: zabawka nie pozostawia po sobie śladów. Zabawa nimi to przyjemność dla 3 latka i 100 latka (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę).

 

 

Najpopularniejsze klocki dla dzieci, które mogą spodobać się 3 latkowi (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę):

Fat Brain Toys Zabawka do balansowania

 

Świetna zielona Bujawka Teeter Popper. Doskonale sprawdzi się do balansowania, huśtania, kołysania, ćwiczenie równowagi. Posiada przymocowane od spodu lepkie silikonowe przyssawki. Teeter Popper doskonale ćwiczy równowagę, koordynacje ruchową, utrzymywanie stabilności, poprawia wytrzymałość. To naprawdę doskonała zabawa fizyczna do, której nie potrzeba żadnych umiejętności (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę).

 

 

 

 

 

Najciekawsze prezenty dla 3 latka, które gwarantują fantastyczną zabawę (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę):

 

B.Toys Kulodrom Marble Palooza

 

Kulodrom Marble Palooza 62 el. to kulkowy rollercoastera marki B.Toys. Z kolorowych części można budować trasy, wiraże i zakręty w różnych konfiguracjach Kulodrom zawiera ruchome elementy, które pozwalają na zmiany kierunków/przebiegu tras B.Toys Kulodrom może być świetny prezentem dla przyszłego inżyniera. Rozwijane umiejętności: zdolności manualne, motoryczne, kreatywność i rozumowanie przyczynowo-skutkowe Zestaw zawiera: 62 elementów, w tym 11 atrakcyjnych kulek oraz kolorowe komponenty (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę).

 

 

 

 

Pozostałe kulodromy, które z pewnością zachwycą 3 letniego malucha (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę):

Janod Gra zręcznościowa bawół

 

Gra zręcznościowa dla dzieci Bawół francuskiej marki JANOD Zabawka, jednego dziecka jak i kilkorga dzieci. W zestawie znajduje się duży drewniany bawół z rozłożystym porożem, głową na sprężynie i dzwoneczkiem na końcu ogona Oprócz tego 10 drewnianych ptaszków bąkojadów w dwóch rozmiarach. Zabawa polega na tym żeby ustawić małe ptaszki na grzbiecie bawoła tak aby nie spadły i utworzyły wysoką i stabilną konstrukcje. Niestety osoba, której wieża się wywróci, przegrywa. Gra zręcznościowa dla dzieci Bawół ćwiczy koncentrację i zręczność, pobudza wyobraźnię, myślenie strategiczne oraz planowanie. Świetna gra dla całej rodziny Gra zręcznościowa dla dzieci Bawół to ciekawa propozycja na prezent dla 3 latka (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę).

 

 

Zwróć uwagę na inne gry dla 3 latka (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę):

Inatrumenty dla dzieci to również doskonały pomysł na prezent dla 3 latka (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę):

Zobacz również inne propozycje na prezenty dla 3 latka (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę):

 Propozycje na prezent dla 3 latki dziewczynki

 

Little Dutch Drewniany torcik urodzinowy

 

Urodzinowy drewniany torcik to doskonały pomysł na zabawę Wykonany z dobrej jakości drewna, w pięknych kolorach Pomalowany bezpiecznymi farbami dla dzieci. W zestawie znajdują się: 6 kawałków tortu, 5 świeczek, 3 kuleczki bitej śmietany, 1 dekoracja czekoladowa, 4 owoce, łopatka do nakładania. Kawałki w torcie można łączyć i rozdzielać za pomocą rzepów. Z pewnością zabawka ta zapewni dziecku wiele godzin świetnej zabawy (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę).

 

 

 

 

Inne propozycje zabawek do odgryzania ról (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę):

Janod Magnetibook Ubieranki

Magnetyczna układanka Ubieranki dziewczynka marki Janod składa się z 54 kolorowych magnesów z elementami środków transportu oraz z 18 kart z przykładowymi ilustracjami pojazdów do ułożenia. Dzięki takiej zabawie dziecko rozwija kreatywność oraz wyobraźnię. Całość jest estetycznie wykonana. Opakowanie wykonano z twardego kartonu w kształcie książki. Wewnętrzna okładka pełni funkcję magnetycznej planszy. Układanka magnetyczna Magnetibook francuskiej marki Janod to idealna zabawa dla każdego dziecka. Polega na ułożeniu dowolnych kształtów z magnesów na planszy. Układanka magnetyczna zapewni kreatywną i rozwijającą zabawę. Jest to doskonały pomysł na prezent dla 3 latki (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę).

 

 

 

Artystyczne zabawki na prezent dla 3 latki (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę):

Inne propozycje na prezent dla 3 latki, który może spodobać się każdej dziewczynce (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę):

 

 

Propozycje na prezent dla 3 latka chłopca

 

Little Dutch Drewniany garaż

 

Garaż wykonany z drewna w pastelowych kolorach Jest to świetna zabawa dla każdego dziecka, przy której spędzi długie chwile. Podnośnik samochodowy jest łatwy w użyciu. Podnosi samochody w górę i w dół. Helikopter posiada własną platformę do lądowania. Wszystkie samochody można parkować na każdym z poziomów parkingu. W zestawie znajdują się również znaki drogowe, które mówią jak szybko mogą poruszać się samochody. Drewniany garaż to idealny pomysł na prezent dla 3 latka (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę).

 

 

 

 

 

Może Ci się spodobać również (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę):

 

BRIO Samochód zdalnie sterowany wyścigówka

 

Pierwszy zdalnie sterowany samochód dla dziecka z prostym, intuicyjnym pilotem. Wmontowana antena – bez ryzyka złamania i ewentualnego połknięcia, bez konieczności kierowania pilota w stronę auta. Produkt wykonany z materiałów najwyższej jakości, bezpiecznych dla dzieci. Celem zabawy jest nie tylko radośnie spędzony czas, ale także rozwijanie dziecięcej zręczności oraz orientacji przestrzennej. Doskonała propozycja na prezent dla 3 latka chłopca (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę).

 

 

 

 

 

Nasze propozycje świetnych zabawek na prezent dla 3 latka (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę):

Zobacz również inne propozycje kreatywnych zabawek dla 3 latka (kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę):

 


Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed opublikowaniem