Prezent dla 3 latka 

Trzyletnie dziecko opanowało już podstawowe umiejętności, potrafi samodzielnie chodzić oraz korzystać z zestawu naczyń do jedzenia. Jest zainteresowane wszystkim, co znajduje się w zasięgu jego wzroku. Za wszelką cenę chce dowiedzieć się czym jest i do czego służy dany przedmiot. Maluchy w wieku 3 lat chętnie słuchają opowieści oraz bajek, które poszerzają słownictwo i rozwijają dziecięcą kreatywność. Jest to również pierwszy krok w stronę nauki samodzielnego czytania. Trzylatki uwielbiają nawiązywać nowe znajomości z rówieśnikami, z którymi mogą się bawić i zawierać nierzadko wieloletnie przyjaźnie. Ukończenie 3 roku życia to również bardzo dobry okres na naukę, ponieważ w tym wieku maluchy chłoną wiedzę jak gąbki. Dlatego podczas wyboru odpowiedniej zabawki dla 3 latków warto zadbać o to, aby podczas fantastycznej zabawy wspierała rozwój dziecka.  

Zabawki dla 3 latków to m. in. drewniane, atrakcyjnie wykonane puzzle, uczące abstrakcyjnego myślenia, instrumenty muzyczne pozwalające zdobyć umiejętność tworzenia linii melodycznych, harmonii i wydobywania pożądanych dźwięków czy zestawy do tworzenia biżuterii dla dziewczynek, ćwiczące umiejętność skupienia i koordynacji ruchowej. Wszystkie zabawki są wykonane w zgodzie z atestami bezpieczeństwa dla dzieci w tym wieku i stanowią dobry wybór pomysłów na kreatywne i atrakcyjne prezenty z różnych okazji.  

Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę zabawek dla dzieci 3 lata, wśród których możemy wyróżnić zabawki edukacyjne, klocki, puzzle i układanki, książki oraz rowerki biegowe i hulajnogi. Zachęcamy do zapoznania się z dużym wachlarzem zabawek, które gwarantują zadowolenie na twarzach każdego dziecka oraz jego rodziców.  

img
Zabawki interaktywne dla 3 latka

Do zabawek interaktywnych dla 3 latka możemy zaliczyć wielofunkcyjne instrumenty, pianinka oraz zabawki, które podczas ich użytkowania wydają ciekawe dźwięki lub melodie. Wspierają one rozwój sensoryczny dziecka i aktywizują wszystkie zmysły podczas przyjemnej zabawy. Zabawki interaktywne dla 3 latka to idealny pomysł na prezent, który zachwyci każdego malucha. Gorąco polecamy zabawki marki B.Toys, wśród których dostępna jest popularny pulpit dyrygenta orkiestry, perkusja, kulodrom, pianinko i wiele innych.

Nasze propozycje zabawek interaktywnych dla 3latka

Skip Hop interaktywna magiczna różdżka

Kliknij na zdjęcie i zapoznaj się z ofertą

Skip Hop interaktywny mikrofon do śpiewania

Kliknij na zdjęcie i zapoznaj się z ofertą

B.Toys interaktywne pianinko dla dzieci

Kliknij na zdjęcie i zapoznaj się z ofertą

img
Zabawki edukacyjne dla 3 latka

Każdy rodzic pragnie wychować swoje potomstwo najlepiej jak tylko potrafi, dlatego stawia ogromny nacisk na rozwój i edukację dziecka. W tym celu powstał szereg zabawek edukacyjnych, które wraz z przyjemną zabawą wspierają prawidłowy rozwój malucha. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo liczydła, klocki, puzzle i układanki, które rozwijają dziecięcą wyobraźnię, uczą logicznego myślenia oraz cierpliwości. Klocki dla 3 latka pozwalają dziecku na odrobinę kreatywności podczas konstruowania unikalnych budowli. Tego typu zabawki to idealny pomysł na spędzenie czasu w gronie najbliższych osób. Gorąco polecamy produkty znanej i cenionej na całym świecie marki Djeco, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości zabawek kreatywnych dla 3 latka.

Zabawki edukacyjne dla 3 latka, które mogą Cię zainteresować

Little Dutch drewniane klocki miasto

Kliknij na zdjęcie i zapoznaj się z ofertą

Melissa and Doug puzle dźwiękowe

Kliknij na zdjęcie i zapoznaj się z ofertą

Fat Brain Toys labirynt dla kulek

Kliknij na zdjęcie i zapoznaj się z ofertą

img
Gry dla 3 latka - świetny pomysł na zabawę w większym gronie

Dzieci w wieku 3 lat coraz więcej czas spędzają na zabawie ze swoimi przyjaciółmi i rówieśnikami. Zabawki ruchowe dla 3 latka to potężna dawka rozrywki z wykorzystaniem aktywności ruchowej. Tego typu zabawki znajdą Państwo w bogatym asortymencie marki B.Toys. Równie atrakcyjną propozycją są gry edukacyjne dla 3 latka, które można wykorzystać podczas wspólnych zabaw. Gorąco polecamy gry logiczne, gry zręcznościowe oraz gry planszowe dla 3 latka. Gwarantują one fantastyczną zabawę połączoną z pożyteczną nauką.

Zobacz ciekawe propozycje gier dla 3 latka

Londji gra dla dzieci dream and free

Kliknij na zdjęcie i zapoznaj się z ofertą

Little Dutch gra memory zoo

Kliknij na zdjęcie i zapoznaj się z ofertą

Kids Concept gra planszowa chińczyk

Kliknij na zdjęcie i zapoznaj się z ofertą

img
Książki - wartościowe zabawki dla 3 latka

Kolejny fajnym pomysłem na zabawkę dla 3 latka są różnego rodzaju książki. Przed zakupem należy jednak zwrócić uwagę na treści zawarte w każdej książeczce, ponieważ dzieci w wieku 3 lat nie odróżniają fikcji od rzeczywistości i mają wybujałą wyobraźnię. Warto wybierać również książki, które są odpowiednio dobrane do wieku maluszka. W ofercie naszego sklepu dostępne są książki dla dzieci od znamienitych wydawnictw takich jak: Albi, Dwie Siostry, Media Rodzina I wiele innych.

Nasze propozycje książek dla 3 latka

Nasza księgarnia Pucio w mieście

Kliknij na zdjęcie i zapoznaj się z ofertą

Dwie Siostry Do kąpieli, króliczku

Kliknij na zdjęcie i zapoznaj się z ofertą

Mamania Max i królik Na nocnik start

Kliknij na zdjęcie i zapoznaj się z ofertą

img
Rowerek biegowy i hulajnoga dla 3 latka

Dzieci w wieku 3 lat są bardzo ruchliwe i uwielbiają wykorzystywać różnego rodzaju sprzęty w celu przemieszczania się, dlatego rowerek biegowy lub hulajnoga może okazać się strzałem w dziesiątkę. Rowerek dla 3 latka z pewnością zachęci malucha do aktywności na świeżym powietrzu. Serdecznie polecamy szeroką ofertę marki Scootandride, w której znaleźć można wysokiej jakości hulajnogi oraz kaski dla dzieci. Różne kolory gwarantują znalezienie odpowiedniej zabawki dla 3 letniej dziewczynki oraz zabawki dla 3 latka chłopca.

Najpopularniejsze propozycje rowerków biegowych i hulajnóg dla 3 latka

Scootandride jeździk hulajnoga 2w1

Kliknij na zdjęcie i zapoznaj się z ofertą

Skip Hop hulajnoga 3w1

Kliknij na zdjęcie i zapoznaj się z ofertą

img
Plecak dla 3 latka - idealny prezent dla przedszkolaka

Pierwsze kilka tygodni w przedszkolu jest dla większości dzieci trudnym okresem, ze względu nieobecność ukochanej osoby przez kilka godzin w ciągu dnia, która do tej pory nie znikała z zasięgu wzroku malucha. Aby zachęcić maluszka do pójścia do przedszkola, warto wyposażyć go w akcesoria, które spodobają się dziecku. Największą rolę odegrać może tutaj plecak dla 3 latka. Jego śliczne wykonanie z pewnością spodoba się przedszkolakowi, który z dumą będzie nosił go na swoich ramionach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą plecaków dla 3 latka od Lassig, Little Dutch, Trixie, Skip Hop i innych.

Ciekawe propozycje plecaków dla przedszkolaka

Lasig mini plecak kotek

Kliknij na zdjęcie i zapoznaj się z ofertą

Trixsie plecak dla przedszkolaka lisek

Kliknij na zdjęcie i zapoznaj się z ofertą

Little Dutch plecak ocean

Kliknij na zdjęcie i zapoznaj się z ofertą

img
Prezent dla 3 latka

Zabawki dla dzieci od 3 lat to już produkty, które muszą być mocno kreatywne i zachęcać dziecko do rozwijania własnych zainteresowań. Proponujemy zabawki dla 3 latków, które zostały przygotowane z myślą o coraz samodzielniejszych i bardziej świadomych otaczającego je świata dzieciach. Nasze zabawki dla 3 letniej dziewczynki i 3 letniego chłopca nie tylko bawią, ale i uczą. Pozwalają maluchom aktywnie spędzać czas, szybko chłonąć wiedzę, rozwijać koordynację oraz zdolność logicznego myślenia, a także powoli zdobywać cenne doświadczenie życiowe. Zabawka dla trzylatka i trzylatki to produkty bezpieczne, posiadające wszelkie niezbędne atesty i homologacje. Dla nas najważniejsze jest, aby zabawki dla 3 latka, które oferujemy, zapewniały nie tylko ogromną frajdę, ale również uczyły wszystkie dzieci nowych, przydatnych umiejętności.

Dziecko w tym wieku to najczęściej wulkan energii, a ogromna ciekawość świata i chęć spróbowania wszystkiego determinuje wszystkie jego działania. 3-letni maluch wie już doskonale, co go cieszy, a co wręcz przeciwnie. Warto więc pamiętać, aby prezent dla 3 latka był dla niego interesujący, ale również niósł ze sobą pewien pierwiastek edukacyjny.  

 

Wielu rodziców obezwładnia i sprawia duży problem dostępny we współczesnych czasach szeroki wybór zabawek dla dzieci. Jak dobrać atrakcyjne i odpowiadające ich zainteresowaniom zabawki dla 3 latków, które w prawidłowy sposób będą stymulować ich rozwój? W naszym sklepie oferujemy pełen asortyment zabawek dla dzieci w wieku trzech - czterech lat, które są w stanie odpowiedzieć na ich zainteresowania, a jednocześnie w korzystny sposób stymulują zdobywanie nowej wiedzy i doświadczenia dzieci.