Nosidełko dla dziecka Tula w wersji baby i Free to Grow. Czym się różnią?

Nosidełko dla dziecka Tula - ergonomiczne i zdrowe dla dziecka. Dla rodzica to pełna mobilność. Porównanie modeli Tula. Zobacz więcej!

Niemowlę od pierwszych dni życia odczuwa naturalną potrzebę bliskości ze swoją mamą - w postaci noszenia, karmienia czy wspólnego spania. Jest do tego przyzwyczajone, ponieważ już w okresie płodowym łączyła go z rodzicielką głęboka więź na niewielkiej przestrzeni.

Warto zatem pielęgnować tę bliskość, by maluszek mógł czuć się bezpiecznie. Nie zawsze jest to jednak łatwe - ciągłe noszenie dziecka uniemożliwia normalne funkcjonowanie - gotowanie, sprzątanie czy opiekę nad pozostałymi pociechami. Długotrwałe dźwiganie noworodka czy starszego dziecka sprawia, że mamie jest ciężko i niewygodnie.

Przemęczonym rodzicom z pomocą przychodzi nosidełko. Jest to gadżet, który umożliwia zachowanie bliskości, a jednocześnie pozwala na swobodne wykonywanie obowiązków czy odpoczynek, którego mamom zdecydowanie brakuje.

Nosidełka ergonomiczne marki Tula dla noworodka to świetne produkty, szyte w 100% z bawełny i materiałów wysokiej jakości. Dostępne są w wielu rodzajach, wzorach, kolorach i rozmiarach. Są niezawodne, wielokrotnie nagradzane i polecane na całym świecie.

Tula Nosidło ergonomiczne Baby Fable

Nosidełko Tula dla noworodka zachwyca samym wyglądem. Ma starannie dobraną kolorystykę, która w połączeniu z motywem leśnej flory i fauny tworzy niezwykle zgrany i ekskluzywny duet. Dodatkowo nosidełko Tula dla noworodka posiada regulowany kapturek.

Tula nosidło ergonomiczne wyposażone jest w najwyżej jakości klamry Duraflex. Z przodu pasa biodrowego znajduje się pojemna kieszeń, w której można umieścić najpotrzebniejsze rzeczy maluszka.

Idealne dopasowanie nosidełka umożliwią podwójnie regulowane taśmy. Dodatkowe wypełnienie wokół otworów na nóżki czyni nosidło bardziej komfortowym i przyjemnym dla małego odkrywcy.

Szelki są mięciutkie i przyjemne, zupełnie nie sprawiają dyskomfortu. Produkt Tula Baby jest w 100% szyty ręcznie z tkaniny, która posiada certyfikat Ōko-Tex Standard 100. W razie wątpliwości do zestawu została dołączona instrukcja, która wesprze rodzica przy pierwszym kontakcie z nosidełkiem.

 

Dziecko może być noszone w sposób dowolny - przodem, bądź tyłem. Nosidełko Tula Baby dedykowane jest maluchom o wadze 7-20kg, a Toddler 11-27 kg.

Przy użyciu rewolucyjnej wkładki dla niemowlaka Tula, która jest sprzedawana oddzielnie, można nosić w nim nawet noworodka. Gadżet zapewnia maluszkowi ergonomiczną pozycję "M”, która odpowiada za wspieranie rozwoju dziecka.

Jeżeli Twoje dziecko waży ponad 7 kg, ale wciąż nie potrafi stabilnie trzymać główki dłuższy czas czy jest zbyt niskie, by potrafiło zgiąć nóżki w kolanach poza panelem nosidła to należy nadal używać wkładki dedykowanej noworodkom.

Jeżeli mały odkrywca samodzielnie utrzymuje pozycję siedzącą to Tula nosidło ergonomiczne umożliwia noszenie go bez żadnych obaw na plecach.

Nosidło Tula Free to Grow

Nosidełko Tula Free to Grow jest idealnym rozwiązaniem dla młodych rodziców. Szerokość panela można ustawić w trzech pozycjach, a wysokość w dwóch. Miękkie, regulowane szelki oraz pas biodrowy są gwarancją wygody dla osoby noszącej.

Możliwe jest noszenie dziecka w wybrany sposób- z przodu, bądź z tyłu. Produkt jest w 100% szyty ręcznie z tkaniny, która posiada certyfikat Ōko-Tex Standard 100. Wokół miejsca na nóżki malucha jest miękkie wypełnienie, zapewniające pełen komfort. Nosidełko Tula dla noworodka dedykowane jest dzieciom o wadze 3.2- 20.4 kg.

Dodatkowo nosidełko wyposażone jest w odpinany kapturek, wykonany z tkanej chusty. Nie zaleca się noszenia na plecach dzieci w Tula Free to Grow do momentu, kiedy będą zdolne do tego, by móc samodzielnie utrzymywać pozycję siedzącą.

 


Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed opublikowaniem

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.