Nie wiesz jakie kupić krzesło dla dziecka? U nas znajdziesz ergonomiczne i rosnące z dzieckiem

Na 4kidspoint.pl dowiesz się jak wybrać krzesło dla dziecka rosnące z dzieckiem wśród produktów Mayer. Wysyłka ekspresowa! Sprawdź nas i kup!

Mayer - renomowany europejski producent mebli

Marka Mayer w swoim asortymencie posiada łącznie 8 rodzajów produktów z kategorii krzesło do biurka dla dziecka.

Przegląd foteli dla dzieci Mayer

Mayer w ofercie posiada fotele dla dzieci, biurka regulowane, fotele biurowe, fotele specjalistyczne. W ofercie dedykowanej dzieciom i młodzieży jest kilkanaście wysokiej jakości produktów o wysokich cechach ergonomicznych. 

Krzesło dla dziecka myChamp

Innowacją jest świeżo wprowadzone na rynek krzesło dla dziecka myChamp 2431, które spełnia nawet najbardziej rygorystyczne wymagania ergonomiczne. Fotel dla dzieci posiada regulowane podłokietniki, zintegrowany podnóżek, który może służyć jako podnóżek zwłaszcza dla małych dzieci (do momentu, w którym sięgną podłogi). Regulacja wysokości siedziska jest bardzo łatwa i oferuje zmianę od 33 do 59 cm (czyli 110-195 cm wzrostu dziecka). Co również ważne głębokość siedziska można płynnie regulować od 29 do 40 cm. Krzesło dla dzieci do biurka myChamp rośnie z dzieckiem, aż do wagi maksymalnej 90kg (taka jest maksymalna waga użytkownika krzesełka). Starczy zatem na długo. Jest to najnowsze krzesło bazujące na sukcesie krzeseł myPony, jednakże z dodatkiem podłokietników.

Fotel dla dzieci MyChamp Mayer

Krzesło dla dziecka myPony

Kolejną propozycją od Mayer jest krzesło dla dziecka myPony. Wysokość siedziska można regulować w podobnym zakresie jak w przypadku krzeseł myChamp (33-59 cm). Wysuw siedziska z kolei reguluje się w zakresie 29- 40 cm. Krzesło rośnie z dzieckiem - dopuszczalna masa użytkownika to aż 90 kg.

Krzesło myPony nie posiada podłokietników

Jest to zgodne z poglądem części fizjoterapeutów, że podłokietniki w krzesłach dla dzieci mogą dostarczyć dziecku punktu podparcia, które spowoduje pochylenie sie dziecka w jedną lub drugą stronę. Z kolei brak podłokietników powinien stymulować dziecko do utrzymywania prawidłowej postawy, w tym stymulować mięśnie odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej postawy. Podejścia są różne, ale jednocześnie mniej więcej połowę foteli dla dzieci dostarczamy Rodzicom w wersji bez podłokietników.

Fotel dla dzieci MyPony Mayer

Krzesło do biurka dla dziecka Actikid A2 Mayer

Kolejnym modelem krzesła dla dzieci Mayer jest Actikid A2. Model ten zamawia się z dostosowaniem do wzrostu dziecka. Wybrany model staje się następnie bazą do regulacji. Podczas zakupu można wybrać opcję regulacji 36 do 49 cm (4-15 roku życia) czy 44-59 cm (7 rok życia aż do dorosłości).

Fotel dla dzieci Actikid A2 to design dostosowany do nieco starszych dzieci, dzięki czemu przez wiele lat nie jesteśmy w sytuacji, że dziecko dorasta i wygląd krzesełka nagle przestaje się podobać. Opcjonalnie krzesełko można wyposażyć w blokadę kręcenia (to przydatne szczególnie dla dzieci bardziej aktywnych), a także support na którym dziecko może oprzeć swoje nóżki zanim dorosną one do podłogi. Dodatkowo dla bardzo aktywnych dzieci dokupić można stopki zamiast kółek, co utrudnia dziecku niezbyt bezpieczne zabawy typu jazda na krześle po mieszkaniu. Krzesło nie posiada podłokietników. Maksymalna waga użytkownika to aż 100 kg. Jest również opcja doboru stopek, które zapewniają stabilność krzesła nawet przy bardzo aktywnych dzieciach. Regulacja odbywa się w dwóch miejscach - przy siedzisku i w oparciu.

Krzesło dla dzieci do biurka Actikid A2 Mayer

Krzesło do biurka dla dziecka Freaky Mayer

Model Freaky posiada doskonałe możliwości dopasowania do wzrostu i gabarytów dziecka. Wybierając krzesło wybierz zakres regulacji wysokości 36 do 49 cm dla dzieci 4-15 roku życia lub 46-59 cm dla dzieci 7 rok życia aż do dorosłości). Druga opcja wyboru jest zatem 2cm wyższa niż w przypadku fotela Actikid A2. Fotel dla dziecka posiada piankowane podłokietniki. Dostosowanie do wzrostu dziecka (głębokość siedziska, wysokość oparcia, wysokość podłokietników) odbywa się w banalny sposób - za pomocą przycisków w podłokietnikach. Wysuw siedziska regulowany jest w zakresie 29 do 43 cm. Fotel dla dziecka Freaky oferuje wysoką nośność bo aż 110 kg.

Mayer Ergonomiczne krzesło rosnące z dzieckiem Freaky różowe

Krzesło do biurka dla dziecka Freaky Sport Mayer

Model Freaky Sport to prawdopodobnie najbardziej młodzieżowe z foteli dla dzieci Mayer. Oferowana wysokość podczas zakupu to 36-49 cm lub 46-59cm z możliwością wyposażenia w support. Nośność to 110 kg. Fotel posiada świetnie profilowane siedzisko i oparcie, dzięki temu doskonale wspiera sylwetkę dziecka.

Krzesło dla dzieci Freaky Sport Mayer

Krzesło do biurka dla dziecka Actikid A3 Mayer

Kolejnym modelem jest Actikid A3. Podczas wyboru krzesełka jest możliwość prekonfigurowania zakresu regulacji wysokości siedziska od 36 do 49 cm (4-15 roku życia) lub 44-57 cm (7 rok życia aż do dorosłości). Maksymalne obciążenie to aż 110kg. Fotel dla dziecka nie posiada podłokietników. Sama regulacja wysokości oparcia odbywa się za pomocą łatwego mechanizmu zapadkowego. Wysuw siedziska reguluje się pokrętłem. Podczas zakupu można zdecydować się na zakup supportu, który ułatwi korzystanie z krzesełka małym dzieciom.

Mayer Ergonomiczne krzesło rosnące z dzieckiem Actikid A3 zielone

Krzesło do biurka dla dziecka Smarty Mayer

Model Smarty to jeszcze bardziej młodzieżowe krzesełko. Podczas zakupu wybierz regulację wysokości siedziska od 35 do 45 cm (4-15 roku życia) lub 42-54 cm (7 rok życia aż do dorosłości) i dodatkowa opcja z supportem. Maksymalne obciążenie to 80kg. Fotel nie posiada podłokietników, jest bardzo lekki, oparcie wykonane jest z wysokiej jakości siatki. Design będzie się podobał młodzieży.

Mayer Ergonomiczne krzesło rosnące z dzieckiem Smarty niebieskie

Jeśli nadal wahasz się przed podjęciem decyzji skontaktuj się z naszymi doradcami. Podpowiemy, jaki fotel dla dziecka i biurko wybrać, omówimy funkcje i podzielimy się doświadczeniami.


Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed opublikowaniem

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.