Nasze pomysły na prezent dla dzieci - zabawki sportowe

Przeczytaj więcej o zabawkach, które nie tylko bawią, ale również wpływają na rozwój umiejętności dziecka. Zainspiruj się naszymi propozycjami i wybierz idealny prezent dla swojego malucha! Dowiedz się więcej!

Zabawki wpływające na rozwój fizyczny dzieci

Aktywność ruchowa jest bardzo istotna w rozwoju dziecka. Wspiera ona nie tylko zdolności fizyczne, ale również poznawcze i społeczne.

Ponadto wpływa na samoakceptację dziecka. Zadaniem rodziców jest zachęcanie swoich pociech do aktywnego spędzania. Aktywność fizyczna kojarzy się przede wszystkim z aktywnością na świeżym powietrzu. Jeśli plany pokrzyżuje nam pogoda możemy również aktywnie spędzić czas w domu.

Nieodzowną pomocą i zachętą są niewątpliwie zabawki do ćwiczenia równowagi, piłki do skakania, hulajnogi dla dzieci, rowerki biegowe oraz rowerki trójkołowe. Dziś przedstawiamy propozycje naszego sklepu z zabawkami.

Fat brain toys bujawka zabawka do balansowania

FAT BRAIN TOYS BUJAWKA ZABAWKA DO BALANSOWANIA ZIELONA

 

Ćwiczenia utrzymania równowagi to jedne z pierwszych umiejętności, do jakich dążą dzieci, kiedy uczą się chodzić.

Warto kontynuować te ćwiczenia nawet jeśli dziecko już opanowało trudną sztukę chodzenia.

W jaki sposób maluch może wzmocnić mięśnie głębokie swojego ciała jednocześnie świetnie się bawiąc?

Nasza propozycja to Deska Balansowa firmy Fat Brain Toys. Świetnie sprawdzi się jako wyjątkowy prezent dla chłopca i dziewczynki.

 

 

W naszym sklepie znajdziesz Fat Brain Toys bujawkę dostępną w kilku kolorach.
Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę!

FAT BRAIN TOYS BUJAWKA ZABAWKA DO BALANSOWANIA ZIELONA FAT BRAIN TOYS BUJAWKA ZABAWKA DO BALANSOWANIA RÓŻOWA FAT BRAIN TOYS BUJAWKA ZABAWKA DO BALANSOWANIA NIEBIESKA

Bilibo jest to zabawka kreatywna, która rozbudza wyobraźnię dziecka i wspomaga jego rozwój motoryczny i zmysł równowagi.

MOLUK KREATYWNA MUSZELKA BILIBO PASTEL PUDROWY RÓŻ

 

Bawiąc się Bilibo dzieci rozwijają zmysł przestrzeni jak i koordynację ruchową. Bujając się i kręcąc w muszelce rozwijają zmysł ruchu i równowagi.

Siedząc w muszelce ręce i nogi dziecka pozostają w kontakcie z ziemią co pozwala kontrolować ruchy i utrzymywać równowagę.

Zabawkę Bilibo można używać do kręcenia, bujania, do przeróżnych zabaw w wodzie, do zabawy w piaskownicy czy na plaży, do siedzenia, przechowywania zabawek, zabaw na śniegu, czy jako kołyska dla lalek.

 

 

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wachlarz kolorów muszelki Bilibo.
Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę!

MOLUK KREATYWNA MUSZELKA BILIBO ZIELONA MOLUK KREATYWNA MUSZELKA BILIBO JASNO NIEBIESKA MOLUK KREATYWNA MUSZELKA BILIBO PASTEL PUDROWY RÓŻ

Piłka do skakania - kolejny pomysł na spożytkowanie ogromnej energii dzieci

B. TOYS PIŁKA DO SKAKANIA PRZEŹROCZYSTA NIEBIESKA HOP N’GLOW

 

Piłka do skakania to kolejny pomysł na spożytkowanie ogromnej energii dzieci.

Jeśli do tego jest wypełniona kolorowymi kulkami oraz dopasowana do wzrostu dziecka staje się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Piłka do skakania przeźroczysta czerwona hop n’glow B.Toys to właśnie nasza propozycja.

Dostarcza ogromnej ilości pozytywnych emocji, szczęścia i uśmiechu na twarzy każdego maluszka.

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę!

 

ScootandRide

HULAJNOGA SKŁADANA ZE ŚWIECĄCYMI KÓŁKAMI HIGHWAYKICK 3 LED 3+ ASH SCOOTANDRIDE

 

W naszej liście nie może zabraknąć oczywiście hulajnogi dla dzieci. Hulajnoga Highwaykick to nowoczesna wersja pojazdu znanego od wielu lat.

Posiada regulowane siedzisko i jest dostosowana do dzieci w różnym wieku. Za pomocą jednego przycisku można szybko zamienić jeździk z siedziskiem w hulajnogę dla dzieci na 3 kołach.

Jazda na hulajnodze Highwaykick uczy dzieci utrzymywania równowagi, zręczności, buduje pewność siebie, poprawia umiejętności motoryczne. A przede wszystkim jest wspaniałą zabawą.

 

 

Szeroka gama kolorów jeździków od marki Scootandride dla chłopca i dziewczynki.
Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę!

SCOOTANDRIDE JEŹDZIK I HULAJNOGA HIGHWAYKICK 2W1 1-5 LAT BLUEBERRY # SCOOTANDRIDE JEŹDZIK I HULAJNOGA HIGHWAYKICK 2W1 1-5 LAT PEACH SCOOTANDRIDE JEŹDZIK I HULAJNOGA HIGHWAYKICK 2W1 1-5 LAT FOREST

Zobacz również inne zabawki, które wpływają na rozwój fizyczny dzieci!
Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę!

JANOD MAGNETYCZNA GRA W RZUTKI WESOŁE MIASTECZKO BIGJIGS TOYS GRA ZRĘCZNOŚCIOWA RZUT DO CELU B.TOYS SERIA LAND OF B. MUZYCZNA MATA KOTEK PIANINO PODŁOGOWE Fat Brain Toys Ping pong bez stołu B.TOYS GRA ZRĘCZNOŚCIOWA MINI PALETKI ŻABA

Powiązane artykuły na bloga, które mogą Cię zainteresować:

Powiązane kategorie:


Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed opublikowaniem

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.