Mądre zabawki B.Toys dla kreatywnych dzieci

Przeczytaj więcej o bestsellerowych zabawkach dla dzieci od marki B.Toys, zainspiruj się naszymi propozycjami i wybierz idealny prezent dla swojego malucha. Dowiedz się więcej!

Ogromnym uznaniem cieszą się zabawki B.Toys. Pomysłowość, z jaką stworzone zostały zabawki, jest godna podziwu. W szczególności rodzice doceniają ogromne wsparcie rozwoju, jakie te zabawki zapewniają. Dużą zaletą każdej z nich jest to, że są one wykonane z wysokiej jakości materiałów, a bezpieczeństwo najmłodszych i dbałość o środowisko są dla firmy B.Toys równie ważne co wspaniała i kreatywna zabawa.

Dlatego, jeśli chcesz zrobić swojemu dziecku wspaniały i oryginalny prezent, przejrzyj poniższe zestawienie zabawek tej firmy. A może stoisz przed trudnym wyborem prezentu dla kogoś z rodziny? W obydwu przypadkach zabawki zaprezentowane w naszym zestawieniu będą wspaniałym podarunkiem, z którego ucieszy się każde dziecko.

Rozwijające zabawki dla dzieci

Zabawki dla dzieci powinny być z jednej strony rozwijające, a z drugiej angażujące i zajmujące dla dziecka, tak by chciało ono do nich powracać (przecież wszyscy znamy tzw. jednorazowe zabawki). W dobie zalewu kiepskiej jakości produktów, potencjalnie niebezpiecznych dla dzieci, warto również zwrócić uwagę na bezpieczeństwo zabawek, potwierdzone stosownymi certyfikatami.

Zabawki kreatywne dla dzieci

B.TOYS KLOCKI JEŻYKI KONSTRUKCYJNE W SŁOJU 68 ELEM.

Każdy z nas nie raz stawał przed dylematem, jakim był zakup prezentu dla dziecka z rodziny czy znajomych. Może nawet ten problem dotyczył naszego własnego dziecka, któremu chcieliśmy podarować wartościową zabawkę?

W każdym z tych przypadków nie chodziło o zwykły prezent jakich wiele, ale o produkt, który wspomógłby rozwój dziecka. Ten wpis jest niejako odpowiedzią na ciągle pojawiające się pytanie “Co kupić?”.

Od teraz zakup odpowiedniej zabawki dla dzieci nie będzie stanowił żadnego problemu. Tym bardziej że możemy wybrać wspaniałe i rozwijające zabawki kreatywne, które pokocha każde dziecko niezależnie od płci.

Doskonałym przykładem takiej zabawki są puzzle dla dzieci, które wciągają maluchy do fantastycznej zabawy. Układanie puzzli ćwiczy spostrzegawczość i koordynację ręka-oko, co jest szczególnie ważne szczególnie w okresie przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Kreatywny znikopis B.Toys

B.TOYS ZNIKOPIS DLA DZIECI
Każde dziecko lubi rysować, jednak w szczególności młodsze dzieci szybko się nudzą i bardzo często porzucają swoje dzieła na rzecz nowych i niezapisanych kartek w zeszycie lub kartek ksero.

Aby uniknąć takich sytuacji i marnowania papieru, można zaproponować maluchowi fantastyczny magnetyczny znikopis, który sprawi, że dziecko w każdej chwili będzie mogło zmazać swój rysunek i rozpocząć zabawę na nowo.

Znikopis od B.Toys posiada fantastyczne pieczątki, które umilą dziecku zabawę. Każda z pieczątek i rysik magnetyczny mają swoje oddzielne miejsce, dzięki którym dziecko od początku będzie mogło uczyć się dbałości o porządek i odkładanie rzeczy na swoje miejsce.

Znikopis to wspaniała zabawka dla każdego dziecka i idealny pomysł na bezpieczny prezent.

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę!

Kolorowy zestaw do tworzenia biżuterii B.Toys

B. TOYS KREATYWNY ZESTAW DO TWORZENIA BIŻUTERII 150 SZT

Biżuteria dla dzieci może być sposobem na zorganizowanie starszemu dziecku czasu. Nic tak nie wciąga, jak zabawki kreatywne, które dostarczają radość z tworzenia swoich własnych wymarzonych wzorów.

Biżuteria dla dzieci to zabawka nie tylko dla dziewczynek. Również chłopcy chętnie oddadzą się temu pasjonującemu zajęciu. W skład zestawu wchodzi aż 12 baz, które umożliwią wykonanie kolorowych pierścionków i aż 6 baz do bransoletek.

Taki zestaw może służyć również do celów terapeutycznych. Sporym atutem jest to, że można dokupywać inne wersje kolorystyczne i łączyć zestawy, tworząc nowe kolorystyczne cuda. To zdecydowanie dobra zabawka dla dzieci, które rozpoczynają naukę.

Potrzebują one stymulacji manualnej, którą zapewni biżuteria dla dzieci. Jeśli jednak chłopcy nie będą zainteresowani tworzeniem biżuterii, można sięgnąć po równie ciekawe zabawki kreatywne, jak np. zestaw małego lekarza.

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę!

Zobacz również inne zestawy do tworzenia biżuterii od marki B.toys, które mogą Cię zainteresować.
Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę!

B.TOYS ZESTAW DO TWORZENIA KORALIKI BIŻUTERIA 300 SZT. B. TOYS KORALIKI KREATYWNY ZESTAW DO TWORZENIA BIŻUTERII 275 ELEMENTÓW B. TOYS KORALIKI KREATYWNY ZESTAW DO ROBIENIA BIŻUTERII 50 ELEMENTÓW MANGO

Mata piankowa B.Toys

B.TOYS SERIA LAND OF B. MATA PIANKOWA PUZZLE KRAINA

Jeśli szukamy zabawki dla dzieci, które mają około 2 lub 3 lata, to wspaniałym pomysłem będzie, kolorowa mata piankowa.

Mata to ogromne puzzle dla dzieci, które sprawiają im wielką radość. Dużą zaletą tej maty jest to, że można ją układać w dowolnej konfiguracji. Dziecko w ten sposób może tworzyć nowe i ciekawe połączenia, dzięki wykorzystaniu 12 puzzli, które wchodzą w skład zestawu.

Mata piankowa jest bardzo solidna, dlatego też z powodzeniem może posłużyć nawet mniejszym dzieciom. Doskonałym dodatkiem do maty może okazać się zakup samochodów B.Toys.

Dziecko chętnie wykorzysta matę również jako tor dla samochodów. Sporym atutem tego produktu jest to, że spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa i nie posiada ftalanów ani BPA.

Mata jest uniwersalną zabawką, która może służyć zarówno do rozwoju kreatywnego myślenia, jak i jako produkt pośredni, na którym Twoje dziecko będzie się bawić.

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę!

Klocki dla dzieci B.Toys

B.TOYS MIĘKKIE KLOCKI EDUKACYJNE MAŁY ZESTAW 10 KLOCKÓW

Doskonałą propozycją na prezent są klocki dla dziecka. Każdy mniejsze i większe dziecko ucieszy się z pięknych i kolorowych elementów, z których będzie układać fantazyjne budowle.

To idealna propozycja dla najmłodszych, ponieważ klocki wykonane są z bezpiecznych i miękkich materiałów. Nawet najmłodsze maluchy, które badają świat poprzez dotyk, będą mogły się nimi bawić.

Dodatkowo klocki dla dzieci pobudzają sensorykę, która jest ogromnie ważna dla rozwoju małego człowieka.

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę!

 

 

Jeśli planujesz kupno zabawki dla dzieci, zdecydowanie powinieneś zastanowić się nad którąś z powyższych propozycji. Jeśli do obdarowania masz starsze dziecko, możesz skorzystać z bezpiecznego wyboru, jakim zawsze są puzzle dla dzieci lub zestaw do biżuterii. Mniejsze dzieci ucieszą się z klocków i magnetycznego znikopisu.

Gry zręcznościowe rozwijające koordynację ruchową

Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważny dla dziecka jest ruch. Odpowiednia dawka aktywności fizycznej wspaniale wpływa na rozwój malucha i sprawi, że dziecko będzie doskonalić swoją sprawność.

Gry zręcznościowe to najlepszy sposób na to, żeby pracować nad motoryką większą. Pozwalają ćwiczyć równowagę, refleks, a nawet precyzję. Piłka do skakania jest tu nieocenionym produktem, który pozwala doskonalić każdy z tych aspektów.

Jednak nie jest to produkt dla najmniejszych dzieci. Taka piłka dobrze się sprawdzi jako prezent dla kilkulatków, które są sprawniejsze fizycznie niż młodsze dzieci.

Skoczek hipcio jak piłka do skakania B. Toys

B. TOYS SKOCZEK HIPCIO BOUNCY BOING

Ciekawym pomysłem na prezent dla dziecka mniejszego jest skoczek hipcio, który wykonany jest z bardzo sprężystego tworzywa. 

To stabilna zabawka, która zapewni najmłodszym wspaniałą i niekończącą się zabawę, która korzystnie wpłynie na rozwój motoryki dużej.

Skoczek w przypadku maluchów sprawdzi się lepiej niż piłka do skakania, szczególnie dla 2 i 3 latków, które nie potrafią jeszcze w panować nad swoim ciałem i zabawką. Skoczek hipcio to zabawka, która spełnia europejskie i amerykańskie normy.

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę!

 

Kręgle dla dzieci B.Toys

B.TOYS KRĘGLE DLA DZIECI NIEBIESKIE

Kolejnym świetnym pomysłem na prezent dla dziecka są kręgle. Dzięki nim dziecko ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową, zręczność i koncentrację.

Kręgle dla dzieci wykonane są z wysokiej jakości tworzywa i nie zawierają BPA ani ftalanów. Ogromnym atutem tego produktu jest wspaniała kolorystyka, dzięki której dziecko ma szansę na naukę kolorów podczas jednoczesnej zabawy ruchowej.

Kręgle dla dzieci to zestaw składający się z 6 kręgli z kulkami, kuli z efektami świetlnymi do zbijania kręgli i stojaka. Szczególną uwagę maluchów zwraca bogata kolorystyka i przezroczysty element kręgli, który pozwala na obserwację kolorowych kulek będący w ich wnętrzu.

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę!

Rozwijające instrumenty dla dzieci

B. TOYS INSTRUMENT DLA DZIECI MINI WOOFER PIESEK

Bardzo istotna w rozwoju dziecka jest muzyka i poczucie rytmu. Słuch muzyczny jest ogromnie ważny, ponieważ ma ogromny wpływ na rozwój mowy u dzieci i na ogólne funkcje poznawcze.

Z tego powodu bardzo często w przedszkolach prowadzone są zajęcia rytmiczne, które mają za zadanie obudzić w małym dziecku poczucie rytmu, ćwiczyć jego słuch i rozumienie świata zewnętrznego.

Instrumenty dla dzieci to idealny sposób na dodatkowe bodźce, które pobudzają malucha do zabawy i ćwiczeń w ich własnym domu. Doskonałym przykładem takiej zabawki może być Keyboard muzyczny, pulpit dyrygenta, pianinko kotek lub gitara.

Każdy z tych instrumentów na swój sposób wpłynie na dziecko, które poświęci długie godziny podczas dobrej zabawy. Bo instrumenty dla dzieci to nie tylko żmudne ćwiczenia, ale też czas wesołej i aktywnej zabawy.

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę!

Zobacz również inne instrumenty dla dzieci od marki B.toys, które mogą Cię zainteresować.
Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę!

B.TOYS GITARA PIESEK WOOFER INSTRUMENT DLA DZIECKA B.TOYS DREWNIANE INTERAKTYWNE PIANINO MINI MAESTRO B.TOYS PIANINKO KOTEK

Pchacz dla dzieci B.Toys

B.TOYS DREWNIANY PCHACZ EDUKACYJNY

Mówiąc o grach zręcznościowych, nie sposób pominąć zabawkę, która ma ogromny wpływ na rozwój ruchowy małego dziecka.

Pchacz dla dzieci to zabawka, której celem jest towarzyszenie dziecku w procesie nauki chodzenia. Dodatkowo to wspaniała zabawka edukacyjna, która zachęci malucha swoimi kolorami. To też wspaniały pomysł na prezent z okazji urodzin lub świąt.

Elementy, które pozwalają dziecku na przesuwanie się, przekręcanie i wiele innych czynności sprawiają, że pchacz dla dzieci nie jest jedynie towarzyszem nauki chodzenia, ale staje się też sposobem na kreatywną zabawę. Cenne jest również to, że ten rodzaj zabawy rozwija motorykę dużą dziecka.

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę!

Zabawki do kąpieli B.Toys

B. TOYS STATEK Z AKCESORIAMI FISH & SPLISH ZABAWKA DO KĄPIELI

Każde dziecko uwielbia wodę i kąpiel. Jednak czasem te powtarzające się czynności mogą się wydać dziecku nudne, dlatego warto je urozmaicić, kupując zabawki do kąpieli.

Często zwykłe butelki i przelewanie wody z jednego pojemnika do drugiego stają się mało atrakcyjne, dlatego warto pomyśleć o specjalnych kąpielowych zabawkach. Każde dziecko z pewnością ucieszy wspaniały statek z akcesoriami, którymi można nabierać i przelewać wodę.

Atrakcyjne może okazać się również wiaderko z akcesoriami, które równie dobrze może również służyć jako zabawka podczas wakacyjnego wyjazdu. Zabawki do kąpieli będą wspaniałym prezentem, który można wręczyć dziecku znajomych podczas niezobowiązującej wizyty.

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę!

Każda z powyższych propozycji jest na swój sposób wyjątkowa, jednak kręgle mogą posłużyć większej ilości dzieci i dostarczyć im świetnej zabawy. To doskonały przykład na to, jak gry zręcznościowe mogą bawić i rozwijać jednocześnie.

Jeśli jednak w naszym domu są już podobne zabawki, warto zwrócić uwagę na rozwijające instrumenty muzyczne, które zajmą przedszkolaka, jak i dzieci z młodszych klas podstawówki.

Planując zakup zabawki, nie warto brać pierwszej z brzegu, dobrze jest dokładnie przemyśleć decyzję i wybrać produkt, który będzie bawił, uczył, ale przede wszystkim będzie bezpieczny dla dzieci.

Dobrze jest też wybierać produkty, które będą dziecku służyć przez długie lata lub ich jakość wykonania pozwoli na przekazanie ich młodszemu dziecku. Dobrze wykonane zabawki to ogromna oszczędność pieniędzy.

Powiązane artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Powiązane kategorie:


Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed opublikowaniem

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.