Które zabawki do kąpieli wybrać? Yookidoo 5 pomysłów na prezent

Przeczytaj więcej o bestsellerowych zabawkach do wody od marki Yookidoo, które potrafią zamienić każdą kąpiel w prawdziwą przygodę. Dowiedz się więcej.

Yookidoo znane jako oryginalna marka, to seria niezliczonych pozytywnych opinii maluchów oraz ich rodziców. Zabawki do kąpieli yookidoo, zachęcające swoją oryginalnością oraz wspaniałymi kolorami, zapraszają do zabawy i towarzyszą maluchom na długo.

Poza zabawkami do kąpieli dla 2 latka, odkryjemy również świetne zabawki do wanny yookidoo dla tych najmłodszych. Odkryjcie, które z nich wszystkich są bestsellerowymi wygranymi! Zabawka idealna do wspólnej zabawy rodzica z dzieckiem.

Fontanna wyścig kaczuszek do kąpieli 😍

YOOKIDOO ZABAWKA FONTANNA WYŚCIG KACZUSZEK DO KĄPIELIJak zamontować zabawkę? Przymocuj fontannę na 3 przyssawki do dna wanny, do płaskiej powierzchni. Fontanna powinna być wypoziomowana, na równym poziomie. Wlej do wanny wodę na wysokości ok. 4-14 cm.
Włącz zabawkę włącznikiem znajdującym się na zielonej listwie. Następnie ułóż kaczuszki na torze i ciesz się zabawą. Posiada system pompujący wodę na baterie, który pozwala na ściganie się kaczuszek.
Każda z czterech kaczuszek ma inny efekt wodny. Pozwoli na naukę cyferek 1-3 znajdujących się z tyłu kaczuszek oraz różnych kolorów. Rozwija zdolności ruchowo-wzrokowe u dziecka poprzez łapanie i wkładanie do fontanny pływających zwierzątek.
Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę!

 

Prysznic do kąpieli dla dzieci słonik

YOOKIDOO PRYSZNIC DO KĄPIELI DLA DZIECI SŁONIK BLUE

Przenośny kompaktowy prysznic w postaci słonika ze słuchawką. Słuchawka wyposażona jest w przyciski, które umożliwiają kontrolowanie łagodnego i uspokajającego przepływu wody.

Prysznic jest bezpieczny dla dzieci oraz łatwy w manewrowaniu. Delikatny strumieni idealnie nadaje się do mycia szyi i włosów.

Aby móc korzystać z prysznica należy umieścić go w wannie. Poziom wody w wannie musi wnosić co najmniej 10 cm. Możliwość regulacji przepływu wody.

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę!

 

 

Yookidoo zabawka do kąpieli lejek słoń

YOOKIDOO ZABAWKA DO KĄPIELI DLA DZIECI LEJEK SŁOŃ SZARYFantastyczna, edukacyjna zabawka do wanny marki Yookidoo. Zabawka to, yookidoo wesoły kranik wodny w kształcie głowy słonia z wielkimi uszami. Służą one jako bardzo wygodne uchwyty.
Podczas zabawy dziecko chwyta go, mocuje różne akcesoria, napełnia wodą i cieszy się z uzyskanych efektów wodnych. Oprócz lejka do zestawu dołączone zostały 3 wyjątkowe akcesoria.
Podczas zabawy dziecko uczy się, poznaje proste technologie, eksperymentuje, konstruuje, a jednocześnie zdobywa wiedzę z dziedziny matematyki i fizyki.
Uczy logicznego myślenia, wspiera koordynację oko-ręka, zręczność manualną, Można ją bardzo łatwo zamocować do wanny za pomocą przyssawki. Po skończonej zabawie wszystkie dodatkowe akcesoria można umieścić w lejku.
Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę!

Zabawka do kąpieli laboratorium

YOOKIDOO ZABAWKA DO KĄPIELI DLA DZIECI LABORATORIUM

Fantastyczna, edukacyjna zabawka do kąpieli przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia. To wyjątkowe wodne laboratorium zostało stworzone dla małych odkrywców. Zabawka została stworzona według metody STEM (science, technology, engineering, math).

Pozwala ona na wielokierunkowy rozwój dziecka: uczy się, poznaje proste technologie, konstruuje, a jednocześnie zdobywa wiedzę z dziedziny matematyki i fizyki.

Podczas kąpieli obrotowe gałki oczne, wirujący licznik, wielostrumieniowy zraszacz oraz silniczek wodny dostarczają dziecku niesamowite atrakcje. Zabawkę mocujemy do wanny za pomocą przyssawek. Pozwala to na generowanie reakcji łańcuchowych z ciekawymi efektami.

Przezroczyste elementy pozwalają dziecku na dokładną obserwację, tego co dzieje się z wodą. Podczas zabawy dziecko uczy się, poznaje proste technologie, eksperymentuje, konstruuje, a jednocześnie zdobywa wiedzę z dziedziny matematyki i fizyki. Uczy logicznego myślenia, wspiera koordynację oko-ręka, zręczność manualną oraz pobudza dziecięcą wyobraźnię.

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę!

Wesoły kranik i wirujące trybiki

YOOKIDOO WESOŁY KRANIK I WIRUJĄCE TRYBIKI ZABAWKA DO KĄPIELI

Wesoły Kranik i Wirujące Trybiki firmy Yookidoo jest zabawką, która z pewnością przypadnie Twojemu dziecku do gustu.

Często maluchy są niechętne do kąpieli, oraz spędzenia dłuższego czasu w wodzie, co dzięki ciekawej ofercie bezpiecznych i ciekawych zabawek do wanny może się zmienić, a czas jaki będą spędzać w wannie będzie im się bardzo miło kojarzyć, dzięki czemu będą chętne do mycia.

Jest to zabawka napędzana bateriami, a energia pozwala w zasysaniu wody, która jest wypluwana przez górną rurkę. W zestawie znajdują się kubeczki, do których dziecko, może nabierać lejącą się wodę, jak i też trybiki na przyssawkę, które dzięki wylewającej się wodzie z zabawki będą napędzane, co zaciekawi Twoją pociechę.

Zabawka do kąpieli yookidoo jest przeznaczana dla dzieci powyżej 9msc życia. Zabawka jest wyprodukowana z bezpiecznego plastiku, a elementy w niej zawarte są odpowiedniej wielkości, uniemożliwiając dziecku połkniecie. Zabawka jest aktywowana poprzez naciśniecie przycisku, co pozwala na bezproblemowe wyłączenie jej w każdej chwili

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę!

Pozostałe propozycje zabawek do kapieli yookidoo

Jak wiecie lista topowych zabawek wciąż się aktualizuje, dlatego nadążając za zainteresowaniem naszych klientów przedstawiamy Państwu równie atrakcyjne propozycje zabawek od marki Yookidoo. Wśród nich możemy wyróżnić Yookidoo okręt podwodny z prysznicem oraz yookidoo fontannę z łódeczkami. ]

Ponadto w ofercie Naszego sklepu dostępne są zabawki do ciągnięcia, takie jak ślimak yookidoo, który zachęci każdego malucha do aktywności fizycznej. Yookidoo muzyczny ślimak do raczkowania to doskonały pomysł na prezent dla rocznego dziecka, który coraz chętniej podejmuje się wszelkiego rodzaju zabaw ruchowych.

Yookidoo okręt podwodny i inne propozycje tej marki, które mogą Cię zainteresować!

Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć ofertę!

YOOKIDOO WESOŁY KRANIK I WIRUJĄCE TRYBIKI ZABAWKA DO KĄPIELI
YOOKIDOO ZABAWKA DO KĄPIELI DLA DZIECI OKRĘT PODWODNY Z PRYSZNICEM YOOKIDOO ŚLIMAK ZABAWKA DO NAUKI DO RACZKOWANIA YOOKIDOO PRYSZNIC DO KĄPIELI DLA DZIECII SŁONIK PURPLE YOOKIDOO ZABAWKA DO KĄPIELI DLA DZIECI TRYBIKI
YOOKIDOO PRYSZNIC DO KĄPIELI DLA DZIECI TURKUSOWY

 

Powiązane artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Powiązane kategorie:


Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed opublikowaniem

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.