Krzesło do biurka dla dziecka i biurko regulowane mayer - nowości 

Na 4kidspoint.pl dowiesz się jak wybrać dobre krzesło do biurka dla dziecka i biurko regulowane. Meble rosnące z dzieckiem ! Sprawdź nas i kup! 

 

Nowy rok szkolny to nowe obowiązki i nowe przygotowania. Czy moje dziecko w tym roku znów będzie uczyło się w systemie zdalnym lub hybrydowym? Jak przygotować pokój dziecka, bo znów jest kilka cm wyższe? Meble kupowaliśmy kilka lat temu, co sprawia, że dziecko zaczyna się już przy nich garbić. Jak ochronić moje dziecko przed wadami postawy? 

 

Będąc odpowiedzialnym i świadomym rodzicem z pewnością zadajesz sobie takie pytania. Ergonomiczne krzesło dla dziecka jest ważne, ponieważ stwarza lepsze warunki do nauki, zmniejsza zmęczenie i chroni zdrowie dzieci. Renomowany producent mebli rosnących z dzieckiem z niemieckim rodowodem MAYER oferuje szeroką gamę stołów i krzeseł, w kilkudziesięciu kolorach, z nowoczesnym designem, zaprojektowanych wspólnie z rodzicami i naukowcami, trwałych i solidnych. 

Mayer - marka znana z najwyższej jakości ergonomicznych mebli dla dzieci 

W ofercie MAYER znajduje się łącznie 5 rodzajów produktów z kategorii biurko regulowane, przy czym nowością jest biurko Uniq 32U1 18 z praktycznym blatem. Stała powierzchnia do przechowywania ma kształt litery U, a powierzchnię uchylną można regulować pod kątem 36 stopni. Bardzo wygodna jest regulacja wysokości blatu poprzez przekręcenie bocznej dźwigni, podobnie jak przechowywanie przyborów do pisania w wysuwanym organizerze. Możesz dowolnie dobrać akcent kolorystyczny konstrukcji stołu. Dzieje się tak, ponieważ szare zaślepki i śruby można łatwo zastąpić dołączonymi kolorami, a mianowicie niebieskim, różowym lub zielonym. Twoje dziecko rośnie i zmieniają się jego upodobania kolorystyczne? Zmieniasz wtedy elementy kolorystyczne biurka! 

img

Biurko regulowane ergonomiczne Uniq Mayer

W ofercie MAYER dostępnych jest łącznie 8 rodzajów produktów z kategorii krzesło do biurka dla dziecka. Najnowszą innowacją jest krzesło myChamp 2431, które spełnia nawet najbardziej rygorystyczne wymagania ergonomiczne. Wyposażone jest nie tylko w regulowane podłokietniki, ale również w zintegrowany podnóżek, który może służyć jako podnóżek zwłaszcza dla małych dzieci (chwilowo zanim sięgną podłogi). Nóżki dziecka nie powinny zwisać podczas siedzenia. Krzesło do biurka dla dziecka może swobodnie się poruszać lub też można ten ruch zablokować. 

img

Krzesło do biurka dla dziecka MyChamp Mayer

Inwestycja w zdrowie dzieci 

Meble rosnące z dzieckiem to inwestycja w zdrowie dzieci na wiele lat do przodu, zwłaszcza jeśli są dobrze wykonane, a ich żywotność jest naprawdę długa. W przypadku wysokiej jakości produktów MAYER możemy liczyć na żywotność kilkunastu lat, co pozwala jednym zestawem mebli zapewnić dziecku warunki do zdrowej nauki od 4 lat do wieku dorosłego. 

 

Jesteśmy jednym z największych autoryzowanych dystrybutorów Mayer na Polskę. Jeśli nadal wahasz się przed podjęciem decyzji skontaktuj się z naszymi doradcami. Podpowiemy, jakie biurko i krzesło wybrać, omówimy funkcje i podzielimy się doświadczeniami.