Ekozabawki Grimm's

Jako rodzice pragniemy dla Naszych dzieci tego co najlepsze, dlatego troszczymy się o ich prawidłowy rozwój i edukację już w pierwszych latach życia maluszka, kiedy to rozwijają się wszystkie podstawowe i zarazem niezbędne do prawidłowego funkcjonowania umiejętności. Jednym z najlepszych sposobów na wsparcie rozwoju dziecka jest oczywiście zabawa edukacyjna, którą wszystkie maluchy wręcz uwielbiają.

Podczas miłej i przyjemnej zabawy dzieci z wielką chęcią rozwijają swoje umiejętności i zwiększają wiedzę. Dlatego jeśli szukasz edukacyjnej zabawki dla swojego dziecka, która będzie wspierać jego rozwój i zachęcać do edukacji koniecznie zapoznaj się z szeroką ofertą naszego sklepu, w którym możesz znaleźć m.in. wspaniałe zabawki od marki Grimm’s.

Zabawki Grimm’s - wysoka jakość

GRIMM'S GRZECHOTKA GRYZAK PIRAMIDA

Jest to rodzinna firma, której siedziba znajduje się w położonym u samego podnóża Alp niemieckim miasteczku Hochdorf.
W tym oto miejscu rozpoczynają się prace nad zaprojektowaniem wysokiej jakości drewnianych zabawek Grimm’s, które produkowane są w Niemczech oraz w Bośni i Hercegowinie. To właśnie w tym państwie rosną drzewa lipowe wykorzystywane do produkcji grimm’s zabawek. Każdy element zabawek marki Grimm’s został stworzony z dbałością o najdrobniejszy szczegół.

Do produkcji zabawek wykorzystuje się najwyższej jakości drewno oraz farby na bazie wody, dzięki czemu są one w pełni bezpieczne dla dziecka podczas zabawy. Produkty Grimm’s są zatem w 100% ekologiczne i przyjazne naturze.

GRIMM'S DREWNIANE KOLOROWE FIGURKI 12 SZT. ZABAWKA MONTESSORIGRIMM'S DREWNIANE KULKI 6 SZT.
GRIMM'S GRZECHOTKA GRYZAK TĘCZOWY STATEKPerełki do chwytania Gimm's

Doskonałe wykończenie zabawek grimm’s

GRIMM'S DREWNIANE TĘCZOWE MISKI DO SORTOWANIA

Na tle pozostałych zabawek dostępnych na rynku produkty grimm’s wyróżniają się swoją niezwykle aksamitną i przyjemną w dotyku powierzchnią. Z pewnością zastanawialiście się, jak to możliwe.
Oczywiście zawdzięczamy to specjalnej technice wykończenia jaką stosuje marka Grimm’s. Polega ona na tym, że każdy element zabawki jest ręcznie zanurzany w farbie, dzięki czemu zostaje on nią nasączony, a nie jak w przypadku innych zabawek tylko pomalowany.

Proces ten sprawia, że zabawki grimm’s zachowują naturalne właściwości drewna. Podczas zabawy maluch ma możliwość poczuć w dotyku prawdziwe włókna i strukturę drewna. Z tego powodu unikatowe zabawki Grimm’s cieszą się swoją popularnością wśród dzieci na całym świecie.

GRIMM'S DUŻA PASTELOWA WIEŻA STOŻKOWA PIRAMIDAGRIMM'S DUŻE KOLOROWE PÓŁOKRĘGI TĘCZA DO BUDOWANIA 11 ELEM.

Bestsellerowe zabawki grimm’s - tęcza grimm’s

GRIMM'S KOLOROWA 12-ELEMENTOWA TĘCZA ZABAWKA MONTESSORI

Wśród najpopularniejszych zabawek jest oczywiście tęcza grimm’s, czyli drewniana układanka składająca się z 12 elementów. Każdy łuk tęczy wykonany jest z jednego kawałka drewna i zanurzony w innych kolorze farby. Ta genialna zabawka dostarcza odpowiedniej ilości rozrywki połączonej z pożyteczną nauką.

Podczas układania dziecko rozwija swoją kreatywność, uczy się podstawowych kolorów i ćwiczy umiejętności zręcznościowe. Z elementów tęczy może powstać nieskończenie wiele konstrukcji, a ograniczeniem jest wyłącznie twórczość uczestników zabawy. Tęcza grimm’s to wspaniały pomysł na prezent dla każdego malucha.

GRIMM'S WIEŻA DO UKŁADANIA, TĘCZA 2 SZT. W ZESTAWIEGRIMM'S KOLOROWA 12-ELEMENTOWA TĘCZA ZABAWKA MONTESSORI

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed opublikowaniem

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.