Zabezpieczenia w domu – jak ochronić dziecko

Bezpieczeństwo dziecka to najważniejsze, co rodzice chcą zapewnić swojemu maluszkowi. I nie bez znaczenia, ponieważ jest to podstawowa potrzeba, na której dziecko opiera swój dalszy rozwój.

Rozumiemy rodziców i to, że chcą zapewnić dziecku bezpieczną zabawę, dlatego przygotowaliśmy dla Was Kochani artykuł z propozycjami, jak najlepiej uchronić maleństwo przed niespodziewanymi wypadkami.

Barierka na schody

W przypadku domów, w których znajdują się schody, pojawia się alarm. To pierwsze miejsce, o którym myślimy w kategorii niebezpieczeństwa wobec malucha. Z pomocą przychodzi jednak barierka na schody, która przede wszystkim zabezpiecza przed dostaniem się w niepożądane części domu. Oto najlepsze z kategorii Barierka na schody:

Bramka Rozporowa, Auto-Zamykana I-Gate REER

Bramka zabezpieczająca Reer, sklep 4kidspoint.pl

Bramka ochronna PREMIER + 2 rozszerzenia biały Baby Dan

Bramka ochronna PREMIER Baby Dan

Bramka ochronna SlimFit biały Baby Dan

Bramka ochronna SlimFit biały Baby Dan, sklep 4kidspoint

Bramka na schody jest wykonana z wytrzymałych materiałów, dlatego gwarantuje bezpieczeństwo dla malucha.

Bramka zabezpieczająca

Taka bramka zabezpieczająca może być również wykonana z innych materiałów, które nie tylko pełni funkcję ochronną, ale również pełni świetną rolę dekoracyjną w domu. Oto bramka zabezpieczająca od Summer:

Bramka Ochronna Zwijana Retractable Summer

Bramka Ochronna Zwijana Retractable Summer, sklep 4kidspoint.pl

Bramka zabezpieczająca ma również możliwość otwierania, bez konieczności jej zdejmowania, co sprawia, że jest wygodna w użytkowaniu i nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu.

Niania elektroniczna

Niania elektroniczna to niezbędna pomoc przy opiekowaniu się maluszkiem. Podczas spędzania czasu w dowolnym pomieszczeniu rodzic może wciąż mieć „na oku” dziecko bawiące się lub śpiące w swoim pokoiku. Niania elektroniczna od Beaby spełnia najlepiej to zadanie! Dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych:

Elektroniczna niania 300 m Mineral/Coral Beaba

Elektroniczna niania 300m Beaba, sklep 4kidspoint

Beaba stworzyła produkt, który jest odporny na wszelkie wstrząsy, wilgoć i wodę. Niania elektroniczna sięga nawet do 300 metrów, dlatego bez problemu odnajdzie się w domowych warunkach.

Osłona płyty kuchennej

Maluszek już od pierwszych chwil raczkowania interesuje się każdym miejscem w domu. Kuchnia jest jednym z takich miejsc, w których należy zachować szczególną ostrożność. W tym celu pomoże osłona płyty kuchennej, dzięki której dziecko nie sięgnie w niebezpieczne miejsce. Oto niezawodna osłona płyty kuchennej od Baby Dan

Osłona płyty kuchennej Baby Dan

 Osłona płyty kuchennej Baby Dan, sklep 4kidspoint

Przede wszystkim powinna być prosta w użyciu i szybka do zamontowania, dlatego osłona płyty kuchennej marki Baby Dan jest jednym z najlepszych rozwiązań tego typu dostępnych na rynku.

Zabezpieczenia do szafek

Kolejnym miejscem do ochrony są oczywiście ostre kąty i narożniki. Zabezpieczenia do szafek i nie tylko pozwolą uchronić maluszka przed urazem. Dlatego z kategorii zabezpieczenia dla dzieci wybraliśmy najlepsze i najbardziej skuteczne zabezpieczenia do szafek:

Osłony narożników Baby Dan

Osłony narożników Baby Dan, sklep 4kidspoint.pl

Osłony narożników Baby Dan, sklep 4kidspoint.pl

Przyklejana blokada szuflad i szafek Baby Dan

Przyklejana blokada szuflad i szafek Baby Dan, sklep 4kidspoint.pl

Zabezpieczenie narożników mebli 4 szt. Beaba

Zabezpieczenie narożników mebli 4 szt. Beaba, sklep 4kidspoint.pl

Dziecko często sięga w najróżniejsze zakamarki, chcąc odkrywać i zaspokajać swoją ciekawość, jednocześnie niestety często kończąc na zatrzaśnięciu paluszków. Zabezpieczenia do szafek dają ochronę przeciw takim scenariuszom.

Dodatkowe akcesoria dla dzieci

Aby w pełni przygotować się na odkrywanie przez maluszka całego domu, przydadzą się również dodatkowe akcesoria dla dzieci, takie jak np. zabezpieczenia do gniazdek. Takie rozwiązanie zapewni rodzicom oraz maluchom spokój i bezpieczeństwo:

Zabezpieczenie gniazdek elektrycznych 8 szt. Beaba

Zabezpieczenie gniazdek elektrycznych 8 szt. Beaba, sklep 4kidspoint.pl

Zapraszamy do naszego sklepu, w którym znajdziecie Państwo najlepszą ofertę zabezpieczeń dla dzieci, akcesoria i wiele, wiele innych! 

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.