Zabawki do kąpieli – co wybierają rodzice

Niektórzy rodzice mycie włosów malucha kojarzą z nieprzyjemną koniecznością, ponieważ dziecko na kontakt z wodą reaguje płaczem i krzykiem. Jeżeli tak jest również w twoim przypadku to powinieneś zastanowić się nad przyczyną takich zachowań. Dlaczego mały odkrywca nie czuje się komfortowo? Obecnie dostępnych jest wiele gadżetów, które sprawią, że dziecko podczas kąpieli poczuje się jak ryba w wodzie.

1. Prysznic do kąpieli

Innym powodem złego nastawienia do mycia włosów może być obawa dziecka przed prysznicem. Maluch może źle reagować na padający na niego duży strumień wody. W takim przypadku rodzice powinni zdecydować się na kupno prysznica- zabawki. Marka Yookidoo ma w swojej ofercie prysznic dla dzieci, montowany do wanny za pomocą przyssawki. Aby uruchomić urządzenie wystarczy nacisnąć przycisk z rączkę słuchawki.

Okręt podwodny Yookidoo

2. Kubeczki do kąpieli

Jeżeli Twoja pociecha nie może przyzwyczaić się do tradycyjnego mycia włosów to idealnym rozwiązaniem będzie wodospad wieloryb Skip Hop. Jest to innowacyjny kubek, który dba o to, by buźka dziecka podczas spłukiwania szamponu pozostała sucha.

Wieloryb Skip Hop

Wiaderka Skip Hop

Świetną zabawką są wiaderka do wody Zoo Skip Hop, posiadające na dnie otwory, umożliwiające zarówno zabawę, jak i spłukiwanie płynu z włosów maluszka.

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.