Najciekawsze zestawy artystyczne i kolorowanki

Zestawy artystyczne to kreatywne zestawy do samodzielnej zabawy, wspierające rozwój koordynacji oko - ręka, poprawiające sprawność manualną, rozwijające wyobraźnię i wzmacniające umiejętność koncentracji u dziecka. Taka zabawa świetnie wpływa na ważne sfery rozwoju dziecka: 

• Sprawność manualna
• Wyobraźnia i kreatywność
• Rozwój talentu plastycznego
• Wiara we własne zdolności

Jednak stopień trudności zestawów artystycznych powinien być dobrany również do wieku dziecka - od zwykłych kolorowanek, wyklejanek, kolorowanek przestrzennych aż po duże zestawy artystyczne. Odpowiednio dobrane zestawy nauczą dzieci tworzyć swoje własne dzieła z których będą dumne! Dlatego w dalszej części postu przygotowaliśmy najlepsze propozycje dla najmłodszych – od zabawki dla dwulatka aż do sześciolatka.

Jeżeli zastanawiacie się które zabawki wśród tak ogromnego wyboru są warte uwagi, zapraszamy do odkrywania najlepszych razem z nami!

Zestaw artystyczny dla dzieci

Każde dziecko posiada w sobie niezliczone, kreatywne pomysły. Wciąż wyraża je na tysiące sposobów, w których stara się w pełni wyrazić siebie. Zestaw artystyczny dla dzieci jest najlepszym pomysłem na odkrywanie własnych pokładów nieograniczonej wyobraźni, który jednocześnie wspomaga rozwój motoryki. Oto najlepsze propozycje na zestaw artystyczny dla dzieci:

Zestaw artystyczny Magiczny brokat Świat koni Janod

Zestaw artystyczny Magiczny brokat Świat koni Janod, sklep 4kidspoint.pl

Zestaw artystyczny Magiczny brokat Świat koni Janod, sklep 4kidspoint.pl

Zdjęcie: Nebule.pl

Zestaw artystyczny składanki przyjaciele Djeco

Zestaw artystyczny składanki przyjaciele Djeco, sklep 4kidspoint.pl

Zestaw artystyczny dla dzieci służy rozwojowi ich zdolności manualnych. Wspomaga talent plastyczny, przez co dziecko jest nieustannie zainteresowane i rozwija swoją pasję, a to harmonijnie przekłada się na zaspokojenie potrzeby rozwoju. Taki zestaw plastyczny to świetny pomysł na pozytywny start w przyszłość!

 

Masa plastyczna dla dzieci

Możliwość stworzenia czegokolwiek, co tylko możesz sobie wyobrazić, jest niesamowite! Masa plastyczna dla dzieci ma idealne do tego właściwości – możesz ulepić cokolwiek tylko chcesz. Ćwicz swoją wyobraźnię i kształtuj najcudniejsze postaci i kształty, które możliwości oferuje masa plastyczna dla dzieci.

Masa plastyczna 4 szt. Djeco

Masa plastyczna 4 szt. Djeco, sklep 4kidspoint.pl

Masa plastyczna 4 szt. sweet Djeco

Masa plastyczna 4 szt. sweet Djeco, sklep 4kidspoint.pl

Dwustronne foremki do masy plastycznej Djeco

Dwustronne foremki do masy plastycznej Djeco, sklep 4kidspoint.pl

Masa plastyczna dla dzieci to źródło wsparcia nieustającego rozwoju talentu plastycznego.  Dzięki możliwości dowolnego kształtowania, dziecko wyraża swoją nieograniczoną wyobraźnię oraz ćwiczy sprawność manualną rączek, by jak najlepiej odwzorować to, co sobie wyobraziło. Właśnie masa plastyczna dla dzieci jest najbardziej lubianą kreatywną zabawką przez wszystkie maluchy.

Masy plastyczne do idealna zabawka dla chłopca i dziewczynki – zabawki dla 2 latka, 3 latka i starszych dzieci.

Kolorowanki dla dzieci

Jeżeli pamiętacie wszelkie kolorowanki dla dzieci z własnego dzieciństwa, z pewnością pamiętacie również, że była to jedna z najbardziej angażujących czynności na świecie! Kolorowanki dla dzieci to uniwersalna zabawa, która nigdy nie nudzi. Oto więc najciekawsze rysowanki:

Kolorowanka z niespodzianką - motyle Djeco

Kolorowanka z niespodzianką - motyle Djeco, sklep 4kidspoint.pl

Mini Grafika Kolorowanie abstract Djeco

Mini Grafika Kolorowanie abstract Djeco, sklep 4kidspoint.pl

Kolorowanki dla dzieci i rysowanki szeroko wpływają na rozwój dziecka - kolorowanie rozwija sprawność manualną poprzez poruszanie rączką, rozwija wiarę we własne zdolności, ponieważ dziecko szybko uczy się i widzi swoje efekty, będąc za każdym razem co raz bardziej zadowolonym z osiąganych estetycznych efektów.

Malowanki dla dzieci

Malowanki dla dzieci to świetna zabawa dla wszystkich maluchów, które uwielbiają chwytać pędzelek i farbkami tworzyć ich własny świat. Dzięki takim produktom jak malowanki dla dzieci, stworzenie pięknego dzieła jest satysfakcją i radością. Wybraliśmy więc dla Was te najlepsze:

Kolorowanka wodna i zdrapywanka Melissa & Doug

Zdjęcie: Nebule.pl

Malowanka wodna Zwierzęta z Farmy Melissa&Doug

Malowanka wodna Zwierzęta z Farmy Melissa&Doug, sklep 4kidspoint.pl

Malowanka wodna Zwierzęta z Farmy Melissa&Doug, sklep 4kidspoint.pl

Unieś i pomaluj tam, gdzie chcesz – oto jedne z pierwszych kroków w rozwoju zdolności manualnych. Malowanki dla dzieci przede wszystkim efektywnie rozwijają wyobraźnię i budują pomost do odkrywania nieznanych źródeł kreatywności. Z pewnością staną się niezastąpioną zabawą w wolnych chwilach.

Kredki dla dzieci

Kredki stożkowe

A czego nam potrzeba do kolorowania kolorowanek? Oczywiście kredek! Kolorowe, świecowe, drewniane…. Najlepsze są te, spod których wychodzą najładniejsze obrazki :) A już takie kredki dla dzieci jak Crayon w postaci kolorowych kamyków staną się świetną zabawą i niezapomnianym doświadczeniem.

Kredki Crayon Rocks w aksamitnym woreczku - 16 kolorów

Kredki Crayon Rocks w aksamitnym woreczku - 16 kolorów, sklep 4kidspoint.pl

Zdjęcie: Nebule.pl

Kredki stożkowe Primary Playon Crayon

Kredki stożkowe Primary Playon Crayon

Kredki dla dzieci pojawiają się w coraz ciekawszych kształtach – np. w postaci stożków. Te oryginalne kredki dla dzieci od Crayon staną się ulubionymi narzędziami do tworzenia wspaniałych dziecięcych dzieł. Kredki posiadają specjalny kształt ułatwiający chwytanie dostosowany do rączek dziecięcych.


Zapraszamy do 4kidsPoint.pl - sklep z zabawkami, gdzie znajdą Państwo szeroki wybór zabawek dla dzieci, wyposażenia wyprawek i wiele innych!

 

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.