Nosidełko Original Cotton Grey Jersey BabyBjorn

7317680230843

Nowe

BABYBJORN

Niewielkie i poręczne Dla dzieci w wieku 0 - 12 m-cy Ergonomiczna pozycja dla dziecka

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


307,00 zł


Dodaj do listy życzeń

Opis

Kolory Odcienie szarości

Więcej informacji

  • Atest Öko-Tex zgodnie ze standardem 100, klasa 1
  • Spełnia wymagania europejskiej normy bezpieczeństwa EN 13209-2:2005
  • Gwarancja producenta 36 miesięcy

Krótkie porównanie nosidełek BABYBJORN:

Nazwa Original Miracle We One
Typ nosidełka Klasyczne nosidełko     Klasyczne nosidełko     Nosidełko nowej generacji     Nosidełko nowej generacji
Wiek dziecka 0-12 miesięcy 0-15 miesięcy 0-3 lata 0-3 lata
Waga dziecka 3,5-11kg 3,5-12kg 3,5-15kg 3,5-15kg
Pas biodrowy nie tak  tak tak
Noszenie na plecach      nie nie tak tak
Noszenie przodem tak tak nie tak

 

 

  Małe i łatwe w użytkowaniu

Wszystkie zapięcia oraz elementy do regulacji znajdują się z przodu nosidła. Nosidełko BABYBJORN Original, jest stworzone tak aby, rodzic samodzielnie go założył oraz mógł ułożyć dziecko bez asysty drugiej osoby. Dzięki temu rozwiązaniu, śpiące dziecko bez problemu można samodzielnie przenieść do  łóżeczka bez potrzeby budzenia.

 

 

 

 

 

  Blisko serca od 1973

Nosidełko BABYBJORN Original wzoruje się na rozwiązaniach sprzed kilku dekad z których korzystały już miliony rodziców z dziećmi. Pierwsze nosidełko BABYBJORN powstało już w 1973r. Głównym celem jego stworzenia było zapewnienie maksymalnej bliskości między dzieckiem a rodzicem.

 

 

 

   Idealne dla noworodka

Nosidełko BABYBJORN Original dzięki pełnemu dopasowaniu do anatomii dziecka może być już używane od pierwszych dni życia. Pozwala karmić dziecko piersią bez wyjmowania z nosidełka. Głębokość nosidełka oraz stopień rozstawienia nóżek w pozycji "żabki" są regulowane, tak aby dostosować do wzrostu i wagi dziecka - Rośnie razem z dzieckiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Odpowiednie wsparcie główki

Noworodki w pierwszych 5 miesiącach życia, nie są dość silne aby samodzielnie utrzymać główkę. Która w wczesnym okresie życia dziecka stanowi 1/3 masy ciała. Tak jak pozostałe nosidełka firmy BABYBJORN, Original również posiada regulowane wsparcie dla szyi i główki.

 

 

Bliskość oraz kontakt rodzica i dziecka
 Nosidełko Original dzięki odpowiedniej budowie pozwala na bliski kontakt rodzica z noworodkiem. Dzięki bliskości ciepła ciała rodzica, delikatnego dotyku, bicia serca i głosu, dziecko czuje się bezpieczne.

 

  Wygodne i bezpieczne w użyciu

Nosidełko zostało zaprojektowane również dla wygody rodziców, naramienne pasy są  szerokie oraz wyściełane. Rodzaj zapięcia jest szybki i bezpieczny, posiada od pełny zakres regulacji co pozwala na dostosowanie nosidła do ludzi o różnych typach sylwetek.

 

  

 

  Buzią w stronę świata

Przez pierwsze pięć miesięcy lepiej jest aby dziecko było noszone buzią w stronę rodzica. Jednak gdy bioderka, szyja i plecy są odpowiednio rozwinięte, można zacząć nosić dziecko także przodem do świata. Większość dzieci jest ciekawa świata i zachwycona możliwością poznawania go wraz z rodzicem.

 

 

 

  Zaprojektowane z pediatrami

Firma BABYBJORN współpracuje z najlepszymi lekarzami dziecięcymi, położnymi oraz psychologami. Każde nosidełko zostało zaprojektowane we ścisłej współpracy ze specjalistami. 
Konstrukcja nosidełka odciąża kręgosłup, zapewnia mu odpowiednie podparcie, oraz utrzymuje bioderka w odpowiedniej pozycji (pozycji "żabki"). Nosidełko jest miękkie- dzięki czemu dopasowuje się do ciała dziecka.

 

 

 

  Bezpieczne i testowane materiały

Wszystkie materiały użyte w nosidełku są delikatne i bezpieczne dla dziecka. Zostały przetestowane i spełniają normy certyfikatu Oeko-Tex Standard 100 klasa 1. Oznacza to, że są wolne od niezdrowych substancji i alergenów.

 

 

Nosidełko można prać w pralce:

 

 

 

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

21 inne produkty z kategorii

Opinie

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.