Filtry

Pościel dla niemowlaka

Cudownie jest otulać się miękkim i pachnącym kocem. A jeśli wykonany jest on z najlepszych materiałów włókienniczych, a do tego posiada wyszukaną grafikę - możemy mówić o rozwiązaniu idealnym. Koce oraz pościel dla dzieci dostępne są w naszym sklepie w bardzo bogatej ofercie gatunkowej. Do wyprodukowania pościeli i koców dziecięcych najwyższej jakości zastosowane zostały takie materiały, jak bambus, bawełna, wełna, niewywołujące alergii syntetyki.

Pościel do kołyski

Pościele i koce dla dzieci wykonane zostały z ogromną dbałością o detale i szczegóły. Sen stanie się prawdziwą przyjemnością, będzie miękko, miło i przytulnie, czyli tak, jak Najmłodsi lubią najbardziej. Koce i pościele prezentują także zróżnicowane rozwiązania graficzne i kolorystyczne. Można zdecydować się na koc lub pościel w barwach neutralnych i stonowanych lub postawić na kolorystykę pastelową, nieco bardziej intensywną. Spodobają się z pewnością koce pikowane oraz z fakturą delikatnie pobudzającą różne strefy skóry dziecka. Od dziś kolorowe sny mogą zatrzymać się w dziecięcym pokoju na dłużej!

Pościel do łóżeczka

Przygotowując się na przyjście na świat Naszego Potomstwa pragniemy stworzyć mu wymarzony, przytulny kącik, gdzie będzie czuł się komfortowo i bezpiecznie. Niemowlęta swoje pierwsze miesiące spędzają głównie na śnie, dzięki czemu zdobywają siły do wzrastania i rozwoju. Dlatego tak ważnym jest, zapewnienie im jak najlepszych warunków do odpoczynku. Stworzona specjalnie z myślą o Najmłodszych pościel do łóżeczka jest podstawowym wyposażeniem dziecięcego pokoju. W zależności od płci dziecka, jego i naszych upodobań, pory roku czy wystroju wnętrza, możemy przebierać w różnorodnych ofertach rozmaitych wzorów, krojów, gatunków i kolorów. Bardzo ważne żeby pościel do łóżeczka była delikatna, lekka, miękka i przyjemna w dotyku, żeby nie uczulała i nie podrażniała wrażliwej niemowlęcej skóry. Pościel do łóżeczka powinna cechować się też łatwością w utrzymaniu czystości i tym samym odpornością na częste pranie.

Pościel do łóżeczka dziecka 

(wszystkie kategorie) w dziale
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 0 z 1 pozycji

© 2012-2017 GRUPA SILESIA ErgoPoint.pl, ComfortPoint.pl, 4kidsPoint.pl. All Rights Reserved.